Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Juodi tapetai 

Namuose galime kurti kokius tik norime spalvinius derinius. Juodos spalvos tapetai neretam yra tabu ir savo namuose tokios apdailos neįsivaizduoja, tačiau atminkite, kad juodi tapetai nebūtinai bus vienspalviai – jie gali būti marginti gėlėmis, aukso, platinos ar kito metalo spalvos elementais, geometrinėmis figūromis ir kitais raštais. Tad juod...

Rodyti daugiau

Namuose galime kurti kokius tik norime spalvinius derinius. Juodos spalvos tapetai neretam yra tabu ir savo namuose tokios apdailos neįsivaizduoja, tačiau atminkite, kad juodi tapetai nebūtinai bus vienspalviai – jie gali būti marginti gėlėmis, aukso, platinos ar kito metalo spalvos elementais, geometrinėmis figūromis ir kitais raštais. Tad juodos spalvos tapetai, demonstruojantys prabangą ir solidumą, gali būti labai šaunus pasirinkimas, norint išskirtinio, rafinuoto ir solidumu alsuojančio interjero.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Juodi tapetai – kaip pritaikyti namų interjere?

Jei tapeto pagrindą sudaro juoda spalva, tai pasirinkę tokią apdailą visam kambariui patalpai suteiksite šiek tiek niūrumo, kai kas gali sakyti, kad toks interjeras slogus. Negana to, juoda spalva erdvę tarsi suspaus ir vizualiai mažins, kas bus ypač netinkamas sprendimas kompaktiškai patalpai, kambariui žemomis lubomis. Tad namų interjere juodi tapetai geriausiai tiks kaip akcentas, pavyzdžiui, akcentinei sienai.

Miegamajame, svetainėje ar net darbo kambaryje

Solidūs, modernūs ar klasikiniai juodos spalvos tapetai, marginti raštais, ornamentais, gėlėmis, gyvūnais ar kitais elementais, puikiai tiks bet kuriai namų patalpai: svetainei, miegamajam, koridoriui, darbo kambariui ar kt. Tai bus šaunus pasirinkimas, jei kuriate sodrių spalvų, tamsesnio kolorito interjerą arba tada, jei norite ryškių kontrastų – tokiu atveju juodus tapetus derinkite su šviesių spalvų apdaila, tekstile, baldais.

Kokią aplinką gali sukurti juoda tapetų spalva?

Juoda spalva toli gražu nėra susijusi tik su niūrumu ir neigiamomis emocijomis. Kadangi ši spalva turi nemažai atspalvių, tai tinkamas pasirinkimas interjerui suteiks daug prabangos, kilmingumo. Juoda spalva interjere gali būti puikus įrankis, jei norite kurti išskirtinius, drąsius, ryškius kontrastus, pavyzdžiui, su balta spalva.

Ofise, biure

Juodi tapetai, kaip interjero akcentas, labai sveikintini ir biure, jei pastarajame dominuoja modernus, prabangus, urbanistinis ar panašus interjeras, jei norite sustiprinti solidų įspūdį. Tačiau turėkite omenyje, jei juodais tapetais puošite daugiau sienų ar net visas patalpos sienas, reikia gerai apgalvoti apšvietimo sprendimus.

Kitose viešose įstaigose

Juodi tapetai, kaip solidus apdailos variantas, puikiai tiks ir įvairioms viešosioms įstaigoms, tačiau labai svarbu, kad toks interjeras nebūtų niūrus, o dvelktų rafinuotumu. Viešosiose įstaigose derinkite juodus tapetus su baldais, tekstile, parinkite tinkamiausią apšvietimą, kuris ir tamsesnio kolorito patalpai suteiks pakankamai šviesos ir vizualiai suteiks erdvei gylio.

Juodi tapetai internetu – ypač gera kaina

Mūsų pasiūloje įsigyti aukštos kokybės, patvarius, stilingus juodos ar kitos spalvos tapetus galite labai gera kaina net tada, kai netaikoma akcija. Galimybe tapetus įsigyti patrauklia kaina ir labai patogiai mūsų e. parduotuvėje turi kiekvienas iš jūsų.

Taip pat galite atvykti ir į fizines pardavimo vietas. Mūsų salonus rasite šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.