Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Individualaus dizaino kilimai

Užsakome rankų darbo kilimus pagal individualų kliento poreikį.

Rankų darbo siūtiniai kilimai gali būti užsakomi tiek gyvenamosioms patalpoms, tiek visuomeninės paskirties objektams. Tai nėra masinė gamyba, kiekvienas išaustas kilimas yra kaip vienetinis produktas pagamintas pagal kliento interjero poreikius.

Kilimai yra audžiami iš natūralių siūlų: vilnos, lino, tencel (eukalipto viskozės pluoštas).

Ši kilimų gamybos technologija leidžia sukurti įdomią paviršiaus struktūrą. Kilimų paviršius gali būti suformuotas iš įvairių aukščių kilpučių arba galima pagaminti kirpto paviršiaus kilimus, kurie kitaip dar vadinami veliūriniais. Klientas gali pasirinkti kilpučių aukštį nuo 10 iki 16mm. Standartinis siūlomas kirpto paviršiaus veliūrinio kilimo aukštis yra 14mm, tačiau pagal užsakovo poreikį galima išausti nuo 12 iki 20mm kirpto plauko aukščio kilimus. Kuo plaukas aukštesnis tuo kilimas minkštesnis ir komfortiškesnis. Jei klientas pageidauja, gaminami ir aukšto plauko Shaggy tipo kilimai. Aukšto plauko dekoratyvinių kilimų plauko aukštis svyruoja nuo 25 iki 75mm.

Jei Jūs pageidaujate individualaus dizaino kilimo, pirmiausia Jums reikia pristatyti savo idėją ir pateikti kad ir ranka pieštą eskizą arba paveikslėlį, kuris bus kaip pagrindas dizaineriams paruošti kilimo projektą (pvz.trumpas tekstas su raidėmis). Reikalingos spalvos ir atspalviai renkami iš siūlų pavyzdžių dėžutės. Suderinamas kilimo dydis, forma, paviršiaus struktūros vaizdas, plauko aukštis. Jei pageidaujate rinktis skirtingus plauko aukščius įvairiose kilimo rašto vietose, rekomenduojamas didžiausias skirtumas tarp aukščių yra 4 mm. Gana populiaru sukurti 3D paviršiaus efektą, kai atskiros rašto vietos yra rankomis išpjaustytos ir aukščių skirtumas siekia iki 8mm.

Pageidaujant klientui, naujai užsakomi kilimai gali būti padengti kokybiška impregnavimo medžiaga, kuri apsaugo kilimą nuo dėmių įsigėrimo ir lengvina valymo procesą.

Individualaus dizaino kilimą galite užsisakyti interjero salonuose DUBINGIAI:
VILNIUJE: Naugarduko g. 57 ir P. Lukšio g. 32 (PC „Domus galerija“);
KAUNE Savanorių pr. 366;
KLAIPĖDOJE: Dubysos g. 19 (PC „Deco“) ir Tomo g. 16 („Stiliaus artelė“);
PANEVĖŽYJE Vilniaus g. 3;
ŠIAULIUOSE: Pramonės g. 17B (PC „NIC“) ir Tilžės g. 225 (PC „Tilžė“).

SUSIKURK KILIMĄ PATS!

Užklausos forma:


Kontaktai