Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kabliukai rubams 

Patalpos interjerą kuria ne tik apdaila, baldai ar kiti dideli, puikiai matomi dalykai – prie kambario stiliaus prisideda ir daugybė aksesuarų, kai kurie iš jų gana nedideli, gal kartais sunkiau pastebimi, tačiau ir praktiški, ir stilingi. Vieni iš tokių – kabliukai rūbams, dažniausiai pasirenkami prieškambariui, vonios kambariui ar pan. Dailių,...

Rodyti daugiau

Patalpos interjerą kuria ne tik apdaila, baldai ar kiti dideli, puikiai matomi dalykai – prie kambario stiliaus prisideda ir daugybė aksesuarų, kai kurie iš jų gana nedideli, gal kartais sunkiau pastebimi, tačiau ir praktiški, ir stilingi. Vieni iš tokių – kabliukai rūbams, dažniausiai pasirenkami prieškambariui, vonios kambariui ar pan. Dailių, stilingų, klasikinių bei modernių, patvarių kabliukų įsigysite mūsų asortimente.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Sieniniai kabliukai drabužiams

Kabliukai rūbams paprastai ant sienos išrikiuojami prieškambaryje, prie lauko durų, drabužinėje. Tai bus ir praktiškas, ir stilingas akcentas. Jei pasirinksite tvirtus metalinius kabliukus, tai ant jų sutalpinsite ir po kelis rūbus, rankines, šalikus ar kitus aksesuarus, o taip pat ir masyvesnius lauko drabužius, pavyzdžiui, kailinius. Rinkitės metalinius arba sujungiančius, pavyzdžiui, žavingą metalo ir keramikos duetą.

Kabliukai rankšluosčiams vonioje

Kabliukai ant sienos labai dažnai pasirenkami ir voniai – ant jų kabinami rankšluosčiai, taip pat kabliukai gali būti panaudoti ir kempinėms, chalatams pakabinti. Kabliukai rankšluosčiams gali vonios erdvei suteikti išskirtinio prieskonio – tam pasirinkite originalius, prabanga alsuojančius, įdomesnių formų sprendimus. Taip pat atsižvelkite, kokį stilių realizuojate vonios kambaryje – mūsų pasiūloje rasite kabliukus, tinkančius ir klasikiniam vonios interjerui, ir moderniam, prabangiam, romantiškam, minimalistiniam, bohemiškam ar kitokiam.

Kas geriausiai tinka jūsų namams – sieninė kabykla ar kabliukai?

Renkantis, kuris variantas tinkamesnis, dažnu atveju apsisprendimą lemia turimas plotas. Kabykla ant sienos jo gali užimti kiek daugiau, taip pat pasirinkę kabyklą negalėsite savo nuožiūra derinti atstumo tarp kabliukų. Išimtis – jei pakabos kabliukai yra slankiojami per skersinį. O jei rinksitės tik kabliukus, laisvės turėsite daugiau – juos galite išdėlioti norimais atstumais, keliomis eilėmis, simetriškai ar asimetriškai. Kabliukai ant sienos bus itin praktiškas pasirinkimas kompaktiškoms patalpoms.

Daugiau kabliukų panaudojimo galimybių

Metaliniai kabliukai bus praktiškas sprendimas ne tik rūbams ar rankšluosčiams kabinti – jų panaudojimo interjere spektras kur kas platesnis. Tokie kabliukai tikrai gali atrasti vietą virtuvėje: ant sienos rankšluostėliams ar įvairiems virtuvės rakandams, svogūnų ir česnakų pynėms, džiovintų prieskoninių žolelių ryšeliams ir kt. Kabliukai gali būti pritvirtinti po atviromis lentynomis ir skirti, pavyzdžiui, dailiems puodeliams.

Kambariuose tokie kabliukai gali laikyti pintus, megztus, siūtus ar panašaus stiliaus aksesuarus ant sienų, pavyzdžiui, dabar itin populiarius macrame. Taip pat tokie stilingi kabliukai gali laikyti paveikslus, pakabinamus gėlių vazonus, ant virvių laikomas atviras lentynėles ir kt.

Aukšta kokybė ir puikios kainos

Ieškantiems puikios kokybės ir patrauklių kainų mūsų asortimentas paliks labai gerą įspūdį. Čia galite rinktis iš plačios kabliukų įvairovės, pritaikydami juos savo interjerui. Visi gaminiai iš kokybiškų medžiagų, patikimi ir patvarūs.

Taip pat gera kaina pirkti galite ir mūsų fizinėse pardavimo vietose. Salonus rasite Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.