Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Valgomojo kėdės 

Kėdė, atrodo, vienas iš paprasčiausių baldų namuose, bet šiuolaikinių baldų asortimentas toks platus ir įvairus, kad net ir kėdė kambaryje gali tapti stiliaus akcentu. Jei ieškote dailių, kokybiškų valgomojo kėdžių savo svetainės kambariui, pasižvalgykite po mūsų asortimentą – kiekvienam garantuojame labai didelį pasirinkimą gera kaina, patogų p...

Rodyti daugiau

Kėdė, atrodo, vienas iš paprasčiausių baldų namuose, bet šiuolaikinių baldų asortimentas toks platus ir įvairus, kad net ir kėdė kambaryje gali tapti stiliaus akcentu. Jei ieškote dailių, kokybiškų valgomojo kėdžių savo svetainės kambariui, pasižvalgykite po mūsų asortimentą – kiekvienam garantuojame labai didelį pasirinkimą gera kaina, patogų pirkimo procesą, sklandų pirkinių pristatymą ir galimybę savo namų interjere pritaikyti funkcionalius, praktiškus bei labai madingus baldus.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kėdės svetainės – valgomojo zonai

Jei svetainėje įsikūrusi ir valgomojo zona, tai rinkdamiesi kėdes jas turite derinti prie svetainės interjero: stiliaus, vyraujančio kolorito, formų ar kitų dizaino sprendimų. Gera žinia ta, kad mūsų pasiūloje turėsite galimybę rinktis iš labai didelės įvairovės, todėl neabejojame, kad atrasite, kas jūsų namuose derės gražiausiai.

Svetainės kėdės žavi itin plačia spalvų gama: nuo klasikinių iki ryškių, nuo pastelinių iki sodrių ir prabanga alsuojančių tamsių atspalvių.

Renkantis kėdes svetainės–valgomojo zonai ne mažiau svarbu įvertinti ir patalpos plotą. Jei erdvė didelė, jūsų pasirinkimo tai neribos, tačiau jei kambarys nedidelis, reikėtų žvalgytis kompaktiškų baldų, kurie neapsunkins patalpos, paliks užtektinai vietos judėjimui.

Kaip derinti prie stalo formos?

Valgomojo stalai dažniausiai yra trijų tipų pagal formą: keturkampiai, ovalo formos arba apvalūs. Ar į tai reikia atsižvelgti renkantis svetainės - valgomojo kėdes? Jei norite harmonijos, darnos ir vientisumo įspūdžio, tada šis kriterijus turėtų prisidėti prie jūsų sprendimo. Jei stalas turi kampus, tai kietos ar minkštos kėdės irgi turėtų būti griežtesnės formos, o jei stalas apvalus ar ovalo formos, kėdžių sėdimosios dalies, atlošo, porankių kampai gali būti užapvalinti.

Tačiau kitas variantas – originalumas. Jau kuris laikas nesivadovaujama ta pozicija, jog stalas ir valgomojo stalo kėdės turi būti kuo panašesni. Šiuolaikiniuose interjeruose, o taip pat ir modernios klasikos, idealiai atrodo subtilūs kontrastai. Tad tokiu atveju į stalo formą galite neatsižvelgti, o įkomponuoti tokias kėdes, kurių forma jums ir graži, ir patogi.

Kėdžių stilius ir medžiagiškumas

Mūsų pasiūloje rasite svetainės - valgomojo kėdes, kurios atras vietą bet kurio stiliaus patalpoje: klasikinėje, modernioje, bohemiškoje, minimalistinėje ar kitokioje. Sumanūs sprendimai leidžia net ir modernias kėdes stilingai įlieti į klasikinį interjerą ar atvirkščiai.

Visos mūsų kėdės svetainei pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Labai populiarus variantas – žvilgančiu veliūru aptrauktos ar solidžiai atrodančios odinės valgomojo kėdės. Medinės, metalinės ar kitų medžiagų kojelės irgi labai svariai prisideda kuriant baldo stilių ir bendrą išvaizdą.

Sukurkite stilingą svetainės–valgomojo zoną

Valgomojo stalas, kėdės – nebūtina rinktis komplektą! Labai plati spalvų paletė, klasikinės bei originalios kėdžių formos suteiks progą savo svetainės–valgomojo zonoje realizuoti net itin stilingas idėjas. Kėdes patogiai išsirinksite internetu mūsų e. parduotuvėje, kur žavi ir platus asortimentas, ir labai geros kainos net tada, kai netaikoma akcija. Norintys baldus apžiūrėti realiai, pasikonsultuoti visada yra laukiami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje įsikūrusiose mūsų parduotuvėse.