Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Plokščio audimo kilimai 

Didelė kilimų įvairovė leidžia nevaržyti savo interjero vizijų ir kurti tokius namus, apie kokius svajojate. Kilimas – labai geras įrankis suteikti ne tik jaukumo, šilumos efektą, tačiau ir papildyti patalpą spalvomis, raštais. Puikia išvaizda, kokybe ir plačia įvairove mūsų pasiūloje išsiskiria plokščio audimo kilimai, kurie demonstruoja aukštą...

Rodyti daugiau

Didelė kilimų įvairovė leidžia nevaržyti savo interjero vizijų ir kurti tokius namus, apie kokius svajojate. Kilimas – labai geras įrankis suteikti ne tik jaukumo, šilumos efektą, tačiau ir papildyti patalpą spalvomis, raštais. Puikia išvaizda, kokybe ir plačia įvairove mūsų pasiūloje išsiskiria plokščio audimo kilimai, kurie demonstruoja aukštą universalumą – idealiai tinka ne tik namams, bet ir terasai, balkonui.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Plokščio audinio kilimai mūsų asortimente

  • Technologija: rankų darbo ir pramoninio audimo;
  • Forma: apvalūs ir stačiakampiai;
  • Spalva: kreminiai, balti, mėlyni, žali, pilki ir kitų spalvų;
  • Sudėtis: akriliniai, medvilniniai, poliesteriniai, polipropileniniai, vilnoniai ir kt.;
  • Stilius: modernūs kilimai, klasikiniai kilimai, prabangūs kilimai ir kt.;
  • Labai platus dydžių pasirinkimas.

Kas yra plokščio audimo kilimai?

Plokščio audimo kilimais vadinami tokie austiniai kilimai, kurių paviršiaus struktūra yra kilpelinė. Šio tipo kilimų populiarumą didele dalimi lemia ne tik patraukli išvaizda, bet ir tam tikros savybės: suderinamumas su šildomomis grindimis, ant šių kilimų drąsiai galite tiesti apsauginius kilimėlius, kurie idealiai tinka po baldais su ratukais. O taip pat plokščio audimo kilimai žavi labai lengva priežiūra. Net ir esant didelei trinčiai, intensyviam judėjimui šie kilimai puikiai išlaiko savo pirminę išvaizdą.

Kadangi šio tipo kilimai yra tankūs, tai juos labai patogu naudoti ne tik vidaus patalpose, tačiau ir lauke.

Iš ko gaminami plokščio audimo kilimai?

Plokščio audimo kilimų gamybai naudojama arba vilna, arba sintetinis pluoštas. Beje, pastarojo nereikia baimintis, dėl įsitikinimų, jog sintetika yra blogis, nes šiuolaikiniai sintetiniai pluoštai demonstruoja pavydėtinas savybes, negana to, jie užtikrina labai aukštą patvarumą ir lengvą gaminio priežiūrą.

Dar skirtumas tas, kad sintetinio pluošto kilimai dažniausiai gaminami pramoniniu būdu, o tie, kurių sudėtyje yra vilna, paprastai audžiami naudojant rankines stakles.

Spalvų bei dizainų gausa

Minkšti ir komfortiški plokščio audimo kilimai pažeria labai plačią spalvų bei kitų dizaino ypatumų įvairovę, todėl lengvai išsirinksite tinkamiausią klasikiniams namams, moderniam interjerui, minimalistiniam, vintažiniam ar kitokio stiliaus.

Kilimai gali būti vienspalviai arba sujungiantys kelias spalvas, marginti raštais. Pastarieji yra įvairūs: tikslūs, geometrines formas primenantys – tokie puikiai tiks moderniame interjere, o marginti augalų motyvais, ornamentais, įvairiais smulkesniais elementais derės klasikiniame kambaryje. Labai stilingai atrodo kilimai, kuriuose kelios spalvos susilieja tarsi tapymo technika, taip pat tokie, kurie atrodo lyg sendinti.

Kaip prižiūrėti plokščio audimo kilimą?

Nešvarumai ant kilimo paprastai kaupiasi jo plaukeliuose, nesvarbu, ar tai ilgo plauko kilimas ar trumpo plauko. O plokščio audimo kilimai jų neturi, todėl natūralu, kad nešvarumai ant tokio tipo kilimo neužsilaikys. Taigi ir jo priežiūra bus labai paprasta. Šio tipo kilimą siurbkite dulkių siurbliu, galite valyti sudrėkinta šluoste, jei reikia, naudokite tokiems kilimams skirtas valymo priemones. Šiltuoju metų laiku galite tiesiog išnešti į kiemą ir nuplauti su sodo žarna.

Plokščio audinio kilimai internetu – gera kaina

Kokybiški plokščio audimo kilimai svetainei, koridoriui, virtuvei, terasai, balkonui ar kitai erdvei – rinkitės mūsų pasiūloje iš didelės įvairovės. Internetu ir rinktis, ir pirkti labai patogu bei greita. Siūlome patrauklias kainas, aukštą kokybę, patogų ir sklandų pirkinių pristatymą. Didelis privalumas besirenkantiems – patogi prekių filtravimo sistema, leisianti greitai susiaurinti paiešką ir rinktis tik iš jūsų poreikius atitinkančių gaminių. Prie prekių rasite ne tik nuotraukas, bet ir esminę informaciją, galite pažiūrėti, kurioje iš mūsų fizinių parduotuvių konkretų kilimą apžiūrėsite gyvai.

Jei norite užsukti į mūsų salonus, juos rasite šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Plungėje, Šiauliuose ir Panevėžyje.