Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×

  Plokščio audimo kilimai 

  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

   Plokščio audimo kilimai – ne tik namams, bet ir lauko terasai ar balkonui

    

   Plokščio audimo kilimai – tai austiniai kilimai, kurių paviršiaus struktūra kilpelinė. Puikiausiai tinka šildomoms grindims, ant jų galima tiesti apsauginius kilimėlius po baldais su ratukais. Pasižymi lengva priežiūra.

    

   Kas yra plokščio audimo kilimai 

    

   Kaip jau minėta prieš tai, plokščio audimo kilimai – tai beplaukiai kilimai, kurių struktūra yra tanki, todėl labai patogu naudoti tiek viduje, tiek lauko sąlygomis. Ši kilimų grupė labai populiari Skandinavijos šalyse, kadangi nesulaiko daug nešvarumų ar šiukšlių ir gali atlaikyti didelį pėsčiųjų srautą neprarandant savo pirminės išvaizdos.

    

   Iš ko gaminami plokščio audimo kilimai 

    

   Ši kilimų grupė dažniausiai gaminama iš vilnos arba sintetinio pluošto. 

    

   Natūralaus pluošto gaminiai dažniausiai audžiami rankinėmis staklėmis, o sintetiniai gaminami pramoniniu būdu. 

    

   Tokie kilimai nėra šių dienų naujovė. Panašius savo staklėmis ausdavo ir mūsų senelės bei prosenelės. Ir nors natūralumas iki šiol niekur nedingo, vis tik šiuolaikinėje visuomenėje didžiausią populiarumą išgyvena iš sintetikos gaminami plokščio audimo kilimai. 

    

   Kodėl sintetika? 

    

   Sintetiniai kilimai gaminami visiškai nenaudojant džiuto, todėl tinkami naudoti ne tik patalpų viduje, bet ir lauke. Kitaip sakant, ieškant kilimo, pavyzdžiui, savo namų terasai ar balkonui, nereikia dairytis atskirose laukui skirtų gaminių kategorijose. Užtenka pasirinkti atitinkamos sudėties plokščio audimo kilimą. 

    

   Beje, populiarumui įtakos turi ir tai, kad gaminiai iš sintetikos paprastai kainuoja pigiau, nei natūralūs. 

    

   Kur galima tiesti plokščio audimo kilimą 

    

   Kadangi toks kilimas yra be plaukų, kuriuose paprastai kaupiasi įvairūs nešvarumai, jį drąsiai galima tiesti net ir virtuvėje. Tad jei jūsų virtuvės grindys šaltos, suteikite joms jaukumo su pasirinktos spalvos kilimu. 

    

   Beje, plokščio audimo kilimai tinkami ir komercinėms patalpoms. Dubingiai.lt turi ir jų asortimentą. Tad jei ieškote, susisiekite, būtinai padėsime išsirinkti. 

    

   Spalvų bei dizainų gausa

    

   Spalvų bei dizainų gausa tokia pati, kaip ir kitų rūšių kilimų. Galite rinktis margintus įvairiais raštais, vienspalvius, tradicinio dizaino ar modernius. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių bei galimybių. 

    

   Kaip prižiūrėti plokščio audimo kilimą 

    

   Plokščio audimo kilimai tokie populiarūs dar ir dėl to, kad jų priežiūra nereikalauja ypatingų pastangų ir priemonių. Galite siurbti, valyti ar išsinešę į nuosavą kiemą išplauti su laistymo žarna. 

    

   Kiek kainuoja plokščio audimo kilimas 

    

   Plokščio audimo kilimų kainos pačios įvairiausios. Mūsų internetinėje parduotuvėje galima rasti gaminių tiek už kelias dešimtis eurų, tiek ir kainuojančių kelis tūkstančius. Kainos priklauso nuo gaminio kokybės, pagaminimo technikos, pluošto bei kitų parametrų. 

    

   Tad rinkitės atsižvelgdami į savo poreikius. O jei norite geros kokybės kilimo pigiau, apsilankykite skiltyje „Didžiausia nuolaida“.