Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Klasikiniai tapetai 

Klasikiniam interjerui jums neabejotinai reikalingi kokybiški ir solidūs klasikiniai tapetai, subtiliai, tačiau labai išraiškingai papildysiantys šį interjero stilių. Daugybė spalvų, raštų leis interpretuoti ir sukurti savitą interjero viziją, kurią nesunkiai įgyvendinsite pasirinkę mūsų tapetus.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Klasikiniai sienų tapetai interjere

Klasikiniai tapetai namų interjerui suteikia prabangos prieskonį, solidumo bei, žinoma, rafinuotos elegancijos. Vyraujančios žemės, gamtos, natūralios spalvos ramina, atrodo labai dailiai ir tinka bet kuriai patalpai namuose.

Klasikiniai tapetai su raštais

Tarp klasikinių tapetų rasite ir vienspalvių, tačiau didžioji dauguma – su raštais. O pastarieji labai įvairus. Populiarūs su dryžiais, juostomis, su gėlėmis, kitų augalų motyvais, taip pat su įvairiais ornamentais, primenančiais medalionus, pynes ar pan.

Su gėlėmis

Gėlėti klasikiniai tapetai irgi yra labai įvairūs: nuo kuklių, švelnių pastelinių ir alsuojančių romantika iki demonstruojančių sodrią spalvų paletę ir solidumą. Gėlėti dekoratyviniai tapetai bus šaunus pasirinkimas miegamajame, poilsio kambaryje, gali tikti ir svetainei, tačiau atsižvelkite į tai, kad nebūtų per daug margumyno.

Kur panaudoti namuose?

Namuose klasikiniai tapetai tiks bet kurioje erdvėje: svetainėje, miegamajame, paauglio kambaryje, koridoriuje, darbo, svečių kambaryje, prieškambaryje, net virtuvėje ar vonioje! Tik renkantis atsižvelkite į patalpoje dominuojantį koloritą, bendrą interjero koncepciją.

Jei tapetus rinksitės virtuvei, geriausia pirkti plaunamus. Šioje namų patalpoje daugiau galimybių sienų dangai išsitepti, o plaunamus prižiūrėti ir palaikyti jų estetišką išvaizdą bus daug lengviau.

Taip pat virtuvei ar voniai tikslinga būtų rinktis tapetus, tinkančius patalpoms, kuriose yra kiek didesnis drėgmės lygis.

Ar klasikiniai tapetai tinka ofisams, viešbučiams, restoranams?

Ar klasikiniai tapetai tiks konkrečiai patalpai, priklauso nuo jos interjero stiliaus. Šiais laikais yra nemažai biurų, kurie įrengti šiuolaikiškai, pritaikytos išmaniosios technologijos, dominuoja didžiulės bendros erdvės ir pan., tad tokiuose ofisuose paprastai labiau tinka modernūs tapetai. Tačiau viešbučiuose, restoranuose, kuriuose kuriamas prabangos, rafinuotumo įspūdis, taip pat kavinėms klasikiniai tapetai interjere bus labai geras pasirinkimas, kuris tikrai sustiprins tą ypatingą kuriamą aurą.

Klasikinių tapetų klijavimas

Klasikiniai sienų tapetai klijuojami lygiai taip pat, kaip ir bet kurio kito stiliaus tapetai, nes svarbiausias aspektas yra ne stilius, o tai, kokio tipo patys tapetai yra. Jei jie pagaminti popieriaus pagrindu, klijais bus tepamas tapetas, jei flizelino pagrindu – klijais tepsite ne tapetą, o sieną. Tai esminis skirtumas. Beje, kruopščiai pasirinkite ir pačius klijus, kadangi nuo jų labai priklauso sukibimas su pagrindu.

Ypač geros kainos internetu

Mūsų asortimente klasikinius tapetus išsirinksite labai patrauklia kaina. Beje, kainų diapazonas itin platus, taigi tinkamą variantą atras skirtingą biudžetą turintys mūsų pirkėjai.

Taip pat visada kviečiame apsilankyti ir fizinėse „Dubingių“ parduotuvėse net šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Plungėje bei Šiauliuose.