Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Dryžuoti tapetai 

Dryžuoti tapetai daugiau tinkami klasikiniam stiliui ir tobulai atrodo tiek svetainės, miegamojo, tiek darbo kambario, vaikų kambario ar kitos namų erdvės interjere. Vertikalūs dryžiai gali suteikti patalpai vizualaus aukščio, o horizontalūs dryžiai puikiai tiks mažai erdvei, mat optiškai ją išplės į plotį. Jei domina stilingi, kokybiški dryžuot...

Rodyti daugiau

Dryžuoti tapetai daugiau tinkami klasikiniam stiliui ir tobulai atrodo tiek svetainės, miegamojo, tiek darbo kambario, vaikų kambario ar kitos namų erdvės interjere. Vertikalūs dryžiai gali suteikti patalpai vizualaus aukščio, o horizontalūs dryžiai puikiai tiks mažai erdvei, mat optiškai ją išplės į plotį. Jei domina stilingi, kokybiški dryžuoti tapetai namams patrauklia kaina, mūsų pasiūloje tikrai rasite tai, kas sužavės.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Platus juostuotų tapetų pasirinkimas

Paminėjus dryžuotus tapetus daugelis įsivaizduoja taisyklingus dryžius, tačiau jų įvairovė yra kur kas platesnė. Pirmiausia dryžiai gali būti arba vertikalūs, arba horizontalūs. Dryžuoti tapetai išsiskiria labai plačia spalvų palete – dryžiai gali būti panašių atspalvių ir skirtis vos keliais tonais, o gali būti kontrastingų spalvų, taip tapetams suteikdami ryškumo ir originalumo. Taip pat juostelių raštas gali būti taisyklingas arba netaisyklingas, patys dryžiai gali būti siauri ar platūs.

Kaip derinti dryžuotus tapetus namų interjere?

Juostuoti tapetai puikiai atrodys vieni, tačiau jei manote, kad dryžių bus per daug, derinkite juos su vienspalviais tapetais arba dažyta siena. Taip pat jie sudarys dailius derinius su gėlėtais ar kitokiais augalų motyvais margintais tapetais. Klasikiniame stiliuje galimi keli variantai: visa patalpa išklijuota tokiais tapetais; viena siena klijuojama dryžuotais tapetais, o kitoms pasirenkami vienspalviai tapetai ar dažymas; siena tarsi dalijama pusiau išilgai, kur juostuotais tapetais klijuojama viršutinė arba apatinė dalis, o kita – vienspalvė.

Svetainei ir miegamojo kambariui

Klasikinėje svetainėje dryžuoti tapetai tikrai atras savo vietą. Viso kambario tapetavimui rinkitės stambių juostų tapetus, o jei turėsite tik akcentinę sieną, puikiai tiks ir smulkesnės juostelės. Mūsų asortimente galite rasti ryškių tapetų, kurie tinkamai priderinti gali papildyti ir modernaus stiliaus svetainės interjerą.

Dryžuoti tapetai miegamajame bus šaunus pasirinkimas, jei norite klasikini sprendimo. Beje, miegamojo erdvė neretai būna gana kompaktiška, tad šie tapetai bus tobulas pasirinkimas, nes gali padėti vizualiai suteikti patalpai aukščio.

Kaip klijuoti dryžuotus tapetus?

Klijuojami dryžuoti tapetai lygiai taip kaip ir visi kiti. Jei tai flizelininiai tapetai, klijais tepti reikės sieną – toks klijavimo būdas daug patogesnis, o jei tapetai yra popieriaus pagrindu, klijais tepsite patį tapetą. Ne mažiau svarbu pasirinkti gerus klijus, o klijuojant derinti raštą.

Ypač geros kainos perkant internetu

Vos keliolika eurų už vienetą – tiek mūsų pasiūloje kainuoja pigiausi, tačiau kokybiški ir stilingi dryžuoti tapetai. Prabangūs tapetai, taip pat naujausi tapetai iš aukštos klasės kolekcijų, žinoma, kainuos daugiau, tačiau tokiu atveju sutaupyti gali padėti akcija, kai būna taikoma.

Prie parduodamų tapetų e. parduotuvėje galite pažiūrėti, kurioje mūsų fizinėje parduotuvėje atitinkamą gaminį rasite ir galėsite įvertinti gyvai: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ar Panevėžyje.