Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalai 

Dekoratyvinės pagalvėlės dažniausiai siejamos su jaukumu, tačiau jos interjerui gali suteikti ir kur kas daugiau: solidumo, romantikos, prabangos ar kitokį įspūdį. Pagalvėlių užvalkalai yra puikus įrankis nedideliems erdvės pokyčiams – jas galite pritaikyti, pavyzdžiui, pagal nuotaiką, metų laikus, šventes ar kt. Platų pagalvėlių užvalkalų pasir...

Rodyti daugiau

Dekoratyvinės pagalvėlės dažniausiai siejamos su jaukumu, tačiau jos interjerui gali suteikti ir kur kas daugiau: solidumo, romantikos, prabangos ar kitokį įspūdį. Pagalvėlių užvalkalai yra puikus įrankis nedideliems erdvės pokyčiams – jas galite pritaikyti, pavyzdžiui, pagal nuotaiką, metų laikus, šventes ar kt. Platų pagalvėlių užvalkalų pasirinkimą rasite mūsų pasiūloje patrauklia kaina.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kaip pakeisti erdvę naudojant pagalvių užvalkalus?

Svarbiausia pagalvėlių užvalkalus priderinti prie kambaryje vyraujančio stiliaus, taip pat pagalvėlės turėtų derėti ir pagal koloritą. O visa kita – jūsų fantazija. Tai yra vienas iš lengviausių ir pigiausių būdų pakeisti kambario išvaizdą. Norite solidumo ir prabangos? Rinkitės kokybiškų audinių, sodrių spalvų užvalkalus. Jei norite romantikos potėpio erdvėje, idealiai tiks gėlėmis marginti dekoratyvinių pagalvių užvalkalai. Estetikai, moderniam stiliui labai derės pastelinių spalvų tvirto audinio pagalvėlių užvalkalai. Norėdami kambariui suteikti spalvų, gyvybės, rinkitės užvalkalus, margintus gyvūnų, augalų motyvais.

Dekoratyvinių pagalvėlių spalvos ir raštai

Džiaugiamės galėdami suteikti jums platų pasirinkimą, kad savo namų interjerą papildytumėte tokiomis pagalvėlėmis, kurios jums gražiausios ir dera idealiausiai.

Plati spalvų gama – pagalvėlių užvalkalai mėlyni, violetiniai, šviesių atspalvių ar kitokie. Didesnę dalį asortimento sudaro marginti įvairiais raštais: gėlėmis, drugeliais, paukščiais, mašinomis, gyvūnais ir kt. Nemažai simpatijų sulaukia ir dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais, kurios ypač populiarios vintažiniuose, rustic, farmhouse interjeruose.

Pagalvių užvalkalai 40x40

Kiekvienas pagalvėlės užvalkalas skiriasi ne tik audiniu ir dizainu, bet ir matmenimis. Vienas iš populiariausių dekoratyvinių pagalvėlių dydžių yra 40x40, todėl tokių užvalkaliukų mūsų asortimente bene daugiausia. Bet jei jums reikalingas kitas dydis, neabejojame, kad išsirinksite – turime ir 40x50, 50x50, 35x35 cm ar kitokių. Rasite ir nestandartinių dydžių, pavyzdžiui, 43x43 ar 25x60 cm.

Ypač geros kainos internetu

Mūsų klientai žino, kad šioje e. parduotuvėje aksesuarus namams įsigis labai patrauklia kaina. Pasižvalgykite po asortimentą, išsirinkite, pirkite saugiai ir labai patogiai.

O jei norite patikusius užvalkalus pagalvėlėms apžiūrėti gyvai, esate laukiami mūsų salonuose. Juos rasite šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Plungėje, Panevėžyje ir Šiauliuose.