Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Miegamojo interjeras 

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.
  • Lovatiesė- svarbi miegamojo dalis, kurią patariama taikyti prie lovos, užuolaidų ar sienos spalvos bei dizaino.
  • Papuošalų dėžutės ir laikikliai- tai tvarkingai ir dailiai sudėti papuošalai, kurie gali būti kambario aksesuaru.
  • Baldakimas arba lovos karūna interjere- stilinga ir praktiška detalė, kuri prilaiko užuolaidėles, esančias virš lovos. Ji suteikia lovai, netgi visam kambariui, puošnumo, romantikos, prabangos, karališkumo pojūtį. Vaikui tai gali suteikti saugumo, šiltos, malonios atmosferos jausmą, taip pat ir apsaugą nuo vabzdžių.
  • Pledai- jais apsisiausti galima ne tik vėsų žiemos ar rudens vakarą namuose, bet ir gamtos iškyloje. Pledai namams suteiks jaukumo ir neleis sušalti.
  • Veidrodžiai- gražus ir vietoje pakabintas veidrodis gali būti puiki interjero detalė namuose. Turime įvairaus dydžio- ir pakabinamų, ir nedidelių veidrodėlių, telpančių į moterišką rankinę.
  • Dekoratyvinės pagalvėlės- Vienas geriausių pasirinkimų norint pagyvinti interjerą, yra dekoratyvinių pagalvėlių įvedimas. Derinant jas prie baldų, kilimų, užuolaidų, jos gali būti gobeleninės, dekoruotos įvairiais piešiniais- gyvūnais, gėlėmis, angeliukais ir t.t