Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Krėslai 

Krėslai asocijuojasi su senoviniu mediniu baldu? Meskite tokią mintį šalin – šiuolaikiniai poilsio krėslai stebina dizaino įvairove, funkcionalumu ir tobulai įsilieja bet kurioje namų patalpoje. Mūsų pasiūloje jūsų dėmesio laukia stilingi krėslai svetainei ar kitai reprezentacinei namų erdvei, patogūs krėslai foteliai miegamajam ar kitokie. Aukš...

Rodyti daugiau

Krėslai asocijuojasi su senoviniu mediniu baldu? Meskite tokią mintį šalin – šiuolaikiniai poilsio krėslai stebina dizaino įvairove, funkcionalumu ir tobulai įsilieja bet kurioje namų patalpoje. Mūsų pasiūloje jūsų dėmesio laukia stilingi krėslai svetainei ar kitai reprezentacinei namų erdvei, patogūs krėslai foteliai miegamajam ar kitokie. Aukšta kokybė, patraukli kaina, didelis asortimentas, patogus pirkimo procesas – tai, ką siūlome jums.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Krėslai–foteliai: kaip išsirinkti?

Išsirinkti šį baldą gali būti sudėtinga, nes jų spektras mūsų asortimente labai didelis. Pirmiausia atsižvelkite į tai, kokį stilių kuriate patalpoje, kurioje krėslas bus įkurdintas. Moderniai erdvei tiks originalūs, ryškių spalvų, stilingi, demonstruojantys išskirtinius dizaino sprendimus. O tokių mūsų asortimente tikrai labai daug. Klasikiniam stiliui tiks tiksliomis, aiškiomis formomis, griežtesnėmis linijomis, pastelinėmis ar sodriomis spalvomis išsiskiriantys krėslai. Turime ir tokių, kurie idealiai tiks minimalistiniam, skandinaviškam ar kito tipo interjerui.

Maloniai nustebins spalvų pasirinkimas – turite apsispręsti, ar krėslas fotelis harmoningai įsilies į kambario koloritą, ar atliks išskirtinio interjero akcento vaidmenį. Jei pasirinksite pastarąjį variantą, dairykitės ryškesnio, išskirtinės spalvos krėslo.

Ar svarbus maksimalus komfortas? Jei taip, jums reikėtų supamojo krėslo, itin minkšto, platesnio, kuriame įsitaisę jausite labai patogiai, atsipalaiduosite ir lepinsitės poilsiu. Tačiau jei prioritetas –stilius, tuomet irgi turite labai didelį pasirinkimą: vienspalviai, spalvoti, marginti gėlėmis, aptraukti žvilgančiu, prabanga alsuojančiu gobelenu, grakštūs, turintys paauksuotų detalių ir pan. Štai toks asortimentas laukia, jei norite stilingo krėslo savo būstui, biurui ar kitos paskirties patalpai.

Svetainei ir prieškambariui

Svetainei ir prieškambariui skirtas krėslas bus ir stilingas, ir funkcionalus pasirinkimas. Prie kuriamo stiliaus derinkite naujo baldo formą, spalvą, gobeleną. Jei patalpa kompaktiška, prioritetą teikite siauresniam, mažiau vietos užimančiam baldui, o štai erdviame kambaryje gali įsikurti net ir masyvesnis, platus, įmantrios formos baldas.

Poilsio krėslai miegamojo zonoje

Komfortiškas, garantuojantis nepriekaištingą relaksą krėslas miegamajame – tai jūsų poilsio kampelis. Šiam tikslui idealiai tiks supamąją funkciją turintys krėslai, taip pat besisukantys, turintys aukštesnį atlošą, kurio poziciją galima reguliuoti, taip pat poilsiui labai geras sprendimas bus itin minkštą sėdimąją dalį turintys krėslai. Minkšti krėslai patalpai suteikia ir labai daug jaukumo, kas miegamajame dažnai sveikintina.

Krėslai mūsų asortimente

Mūsų asortimente esantys krėslai žavi labai plačia dizaino sprendimų įvairove: didelis pasirinkimas pagal dydį, formą, spalvas, gobeleną, kitus funkcionalius ar dizaino sprendimus. Neabejojame, kad atrasite tinkamiausią variantą tiek namams, tiek ofisui ar kitoms erdvėms. Kėdės krėslai ar primenantys fotelius krėslai yra aukštos kokybės, demonstruoja patvarumą, ilgaamžiškumą, tad tai bus ilgalaikė investicija.

Mūsų krėslus įsigyti labai gera kaina net tada, kai netaikoma akcija, galite internetu arba atvykę į fizines pardavimo vietas. Jas rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje.