Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Balti tapetai 

Balta spalva interjere yra vienas iš saugiausių pasirinkimų. Negana to, baltos kambario sienos yra tobulas fonas kūrybai – baltos spalvos fone puikiai atrodys ir pastelinis, ir sodrus, ir net labai ryškus koloritas, tokiame fone galima žaisti tiek klasikiniais, tiek nestandartiniais spalvų deriniais ir realizuoti pačias netikėčiausias idėjas. Pa...

Rodyti daugiau

Balta spalva interjere yra vienas iš saugiausių pasirinkimų. Negana to, baltos kambario sienos yra tobulas fonas kūrybai – baltos spalvos fone puikiai atrodys ir pastelinis, ir sodrus, ir net labai ryškus koloritas, tokiame fone galima žaisti tiek klasikiniais, tiek nestandartiniais spalvų deriniais ir realizuoti pačias netikėčiausias idėjas. Pasižvalgykite po mūsų asortimentą baltų tapetų jūsų namams ar kitos paskirties patalpoms.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Balti tapetai: kaip pritaikyti namų interjere?

Baltos spalvos tapetai yra bene dėkingiausi, nes juos interjere pritaikyti yra lengviausia. Jie tiks modernaus, klasikinio, minimalistinio, romantiško, rustic ar bet kurio kito stiliaus kambaryje. Taip pat ir bet kuriai namų patalpai: nuo svetainės, miegamojo iki vaikų kambario, virtuvės ar pan. Baltos spalvos tapetus galite derinti su ryškių, tamsių, švelnių spalvų tapetais ar dažytomis sienomis, su plytelėmis, medinėmis dailylentėmis ar kitomis apdailos medžiagomis. Tai bus šaunus pasirinkimas ir norintiems kuklaus, subtilaus kambario interjero, ir drąsių, nestandartinių sprendimų.

Miegamajame, svetainėje ar net darbo kambaryje

Kaip jau minėjome, vienspalviai balti tapetai ar su raštais idealiai tiks miegamajame, svetainėje, darbo kambaryje ir kitose patalpose namuose. Jais galite klijuoti visas sienas, jei norite estetikos ir subtilumo arba derinti su akcentine siena kambaryje.

Ypač baltos spalvos tapetai tiks nedidelėms erdvėms, juo labiau jei priderinsite ir tinkamą apšvietimą – toks tandemas patalpai gali suteikti gylio, vizualiai paaukštinti lubas, kas bus labai praktiški sprendimai.

Kokią aplinką gali sukurti balta tapetų spalva?

Balta spalva interjere – tai estetika, sterilumas, švara, tvarka, subtilumas, minimalizmas. Jei norite patalpai suteikti būtent tokį įspūdį, tai baltos spalvos tapetai bus labai šaunus pasirinkimas. Taip pat balta spalva suteikia plačias galimybes kūrybai – ji yra tobulas fonas patiems netikėčiausiems spalvų, baldų, tekstilės, aksesuarų deriniams.

Ofise, biure

Balti tapetai visada bus geras pasirinkimas ir biurui, kadangi tokiose įstaigose paprastai norima demonstruoti subtilumą, estetiką, tvarką. Baltų tapetų fone derinkite kokius tik norite baldus, kilimai gali įsilieti į subtilią aplinką arba tapti išskirtiniu akcentu. Jei norite šio to įmantresnio, su baltais tapetais galite derinti 3D tapetus, fototapetus ar kitus stilingus apdailos sprendimus.

Kitose viešose įstaigose

Balti tapetai idealiai tiks ir grožio salonams, klinikoms bei kitoms gydymo įstaigoms, ir SPA centrams, maitinimo įstaigoms bei bet kuriose kitose viešosiose įstaigose. Juk čia svarbi estetika, tad tokių tapetų pasirinkimas tikrai pasiteisins.

Balti tapetai internetu – ypač gera kaina

Jei aktualūs balti tapetai patrauklia kaina, mūsų pasiūloje tikrai išsirinksite. Norite mokėti dar pigiau? Pasižvalgykite, kurioms prekėms taikoma akcija. Mūsų e. parduotuvėje pirkite ir labai patogiai bei saugiai. Tačiau taip pat visada galite užsukti ir į fizines pardavimo vietas. Jūsų laukiame salonuose Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Kaune, Plungėje ir Šiauliuose.