Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Sintetiniai kilimai 

Kilimas yra vienas paprasčiausių elementų, norint pakeisti kambario išvaizdą – patieskite kitą kilimą ir pokyčiai tikrai neliks nepastebėti. Tačiau išsirinkti kilimą, kai jų tokia gausa, nėra paprasta. Vienas iš dažniausiai svarstomų pasirinkimų: natūralaus ar sintetinio pluošto kilimą rinktis. Kai kurie į sintetiką vis dar žvelgia skeptiškai, t...

Rodyti daugiau

Kilimas yra vienas paprasčiausių elementų, norint pakeisti kambario išvaizdą – patieskite kitą kilimą ir pokyčiai tikrai neliks nepastebėti. Tačiau išsirinkti kilimą, kai jų tokia gausa, nėra paprasta. Vienas iš dažniausiai svarstomų pasirinkimų: natūralaus ar sintetinio pluošto kilimą rinktis. Kai kurie į sintetiką vis dar žvelgia skeptiškai, tačiau tokia pozicija neteisinga sintetinių kilimų atžvilgiu – jie demonstruoja tokias geras savybes, kad neabejotinai džiaugsitės šiuo pasirinkimu. Labai platus sintetinio pluošto kilimų spektras laukia ir mūsų pasiūloje.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Sintetinis kilimas namams

Kadangi sintetiniai kilimai labai reprezentatyvūs ir minkštutėliai, jie atras vietą visuose namų kambariuose: svetainėje, miegamajame, vaikų kambaryje, valgomajame, prieškambaryje, virtuvėje ar kitur.

Kokybiški sintetiniai kilimai atsparūs pelėsiui, todėl bus šaunus pasirinkimas ir toms patalpoms, kuriose drėgmės kiek daugiau nei įprastai, pavyzdžiui, vonioje.

Sintetinio pluošto kilimai yra kur kas atsparesni nešvarumams, todėl jų priežiūra bus paprastesnė, nesunkiai išlaikysite reprezentatyvumą.

Dėl atsparumo ir dailios išvaizdos, ilgaamžiškumo trumpo plauko sintetinio pluošto kilimai puikiai tinka ne tik namams, bet ir biure, viešbučiuose, ofise, visuomeninės paskirties ir kitose patalpose.

Minkšti ir patvarūs

Galime padėkoti naujausioms technologijoms, lėmusioms, jog šiuolaikiniai sintetiniai pluoštai savo išvaizda ir savybėmis niekuo nenusileidžia natūraliems. Negana to, jų gerųjų savybių sąrašą net ir papildo.

Sintetiniai kilimai, ypač ilgo plauko, demonstruoja neapsakomą minkštumą ir švelnumą, ypač pagaminti iš poliesterio, akrilo. O jei prioritetas patvarumas, maksimalus stiprumas, tada jums tiks kilimai iš polipropileno.

Kaip išsirinkti?

Pirmas kriterijus, kurį reikėtų įvertinti, yra reikalingi kilimo matmenys. Mūsų e. parduotuvėje pasinaudokite prekių filtravimo sistema, nes pasirinkimas labai platus, o tai leis sutaupyti laiko ir rinktis operatyviau.

Kokios formos kilimai domina: apvalūs, stačiakampiai, ovalo formos?

Atsižvelgdami į kuriamą interjerą pasirinkite, kokio stiliaus – modernūs ar klasikiniai – kilimai labiau tiks. Įvertinkite, kokios derėtų spalvos ir raštai.

Ne mažiau svarbus aspektas – koks sintetinis pluoštas bus tinkamiausias: poliesteris, akrilas ar polipropilenas. Polipropileno kilimai atspariausi drėgmei, nelaidūs vandeniui, itin atsparūs dėvėjimuisi. Poliesterio gaminiai žavi subtiliu blizgesiu ir minkštumu, labai panašūs į vilnonius. Akriliniai taip pat tiek išvaizda, tiek savybėmis konkuruoja su vilna, nesukelia alergijų, yra atsparūs pelėsiui, nešvarumams.

Sintetinis kilimas internetu arba salone

Kokybiški, prabangūs, reprezentatyvūs sintetiniai kilimai mūsų pasiūloje žavi ir savo išvaizda, ir savybėmis, o taip pat ir patrauklia kaina. Išsirinkti bus paprasčiau, jei pasinaudosite prekių filtravimo sistema kairėje svetainės pusėje, paskaitysite informaciją prie kiekvieno gaminio. Rinktis ir pirkti bus labai patogu, o mes pasirūpinsime sklandžiu jūsų naujojo kilimo pristatymu.

Taip pat visada esate laukiami ir „Dubingių“ fizinėse pardavimo vietose. Jos įsikūrusios šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.