Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Akriliniai kilimai 

Kuriant namų interjerą labai funkcionalus ir daug galimybių suteikiantis įrankis yra kilimas. Jis saugo grindų dangą, izoliuoja garsą, sugeria žingsnius, suteikia komforto savo minkštumu, o jo spalvos bei kiti dizaino ypatumai leidžia kurti kokį tik norite patalpos įvaizdį: spalvingą, romantišką, modernų, ryškų ar kitokį. Taip pat kilimai skiria...

Rodyti daugiau

Kuriant namų interjerą labai funkcionalus ir daug galimybių suteikiantis įrankis yra kilimas. Jis saugo grindų dangą, izoliuoja garsą, sugeria žingsnius, suteikia komforto savo minkštumu, o jo spalvos bei kiti dizaino ypatumai leidžia kurti kokį tik norite patalpos įvaizdį: spalvingą, romantišką, modernų, ryškų ar kitokį. Taip pat kilimai skiriasi savo sudėtimi, lemiančia ne tik išvaizdą, bet ir dėvėjimosi spartą, priežiūros ypatumus. Vienas iš populiariausių pasirinkimų yra akriliniai kilimai, demonstruojantys pluoštą labai puikių savybių ir sužavintys net pačius išrankiausius pirkėjus.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Minkšti akriliniai kilimai namams

Jei ieškote stilingo ir patvaraus kilimo svetainei, tiesi miegamajame ar kitai erdvei namuose, akriliniai tikrai verti jūsų dėmesio. Vizualiai ir savo savybėmis jie labai primena daugelio mėgiamus bei vertinamus vilnonius kilimus, tačiau akriliniai gali nustebinti kur kas turtingesne spalvų palete. Prie akrilinių kilimų privalumų būtina paminėti jų atsparumą pelėsiui, kas labai pasiteisins, jei kilimas bus klojamas ir šiek tiek drėgnesnėse patalpose. Akrilinis kilimas atsparus saulės šviesai, taigi neblunka ir nekeičia spalvos, todėl bus idealus pasirinkimas ir saulės nestokojančiose patalpose. Dar šio tipo kilimai demonstruoja aukštą atsparumą dėmėms, taigi jų priežiūra bus kur kas lengvesnė, taip pat juos drąsiai galite kloti tokiose patalpose kaip prieškambaris, koridorius, vaikų kambarys, valgomasis. Akrilinis pluoštas nesukelia alergijų, taigi akriliniai kilimai labai tiks, jei namuose yra alergiškų žmonių.

Beje, kai kurie vengia sintetinių pluoštų namuose, tačiau patikiname – akrilinis kiliams tikrai pelnys daug jūsų simpatijų. Juo labiau kad jis bus ir labai minkštas (ypač ilgo plauko), purus, švelnus.

Ofisui ar visuomeninės paskirties patalpoms

Būtent dėl patvarumo, atsparumo nešvarumams bei lengvos priežiūros kokybiški akriliniai kilimai puikiai tinka biurui, verslo centrui, visuomeninės paskirties patalpoms.

Jie labai geras pasirinkimas bus ir SPA centrui, sanatorijai, sveikatinimo paslaugas teikiančios įstaigoms, kadangi yra ne tik stilingi, lengvai prižiūrimi, tačiau ir tinkantys alergiškiems žmonėms.

Kaip išsirinkti?

Rinkdamiesi akrilinį kilimą pirmiausia įvertinkite, koks dydis jums aktualus. Mūsų asortimente rasite labai platų dydžių pasirinkimą, tad neabejojame, jog išsirinksite tiek standartinių, tiek ir nestandartinių matmenų kilimą. Pasinaudokite filtravimo sistema, kad taupytumėte laiką ir rinktumėtės tik iš jums aktualių gaminių.

Ilgo plauko ar trumpo plauko kilimas domina? Abu variantai bus puikūs, tik ilgą plauką turintis kilimas reikalaus kiek daugiau priežiūros, nelabai tiks, nei namuose turite augintinių.

Taip pat nuspręskite, kokios formos kilimai jums labiau tiktų: apvalūs, ovalo formos ar stačiakampiai.

Spalvų ir raštų įvairovė

Žali, raudoni, rusvi, pilki, balti, geltoni ir kitų spalvų akriliniai kilimai. Rinkitės vienspalvius arba kelių spalvų, kilimus gali puošti raštai. Pagal šiuos aspektus kilimus galime suskirstyti į modernius ir klasikinius. Pasirinkimas priklauso nuo to, kokį interjerą kuriate patalpoje. Klasikiniai akriliniai kilimai demonstruoja sodrių spalvų paletę, įmantresnius raštus, jie prabangūs ir solidūs. Modernūs kilimai simpatijas pelno dėl švelnios pastelinių spalvų paletės, dailių raštų, stilingų spalvinių derinių, pavyzdžiui, sendinimo efekto.

Kaip derinti?

Šiandien interjero sprendimai leidžia eksperimentuoti ir realizuoti tiek subtilias, tiek labai drąsias idėjas. Kilimą galite derinti prie grindų spalvos ir gauti monochrominį vaizdą arba derinti prie baldų, kitų tekstilės gaminių, siekdami spalvinės harmonijos. Tačiau labai šaunus sprendimas, ypač moderniuose interjeruose, kilimui suteikti išskirtinio, originalaus ir akį traukiančio elemento vaidmenį.

Akriliniai kilimai internetu ypač gera kaina!

Kilimo kainai daug įtakos turi jo dydis, tad mūsų asortimente akrilinius kilimus galite įsigyti vos nuo 30–40 eurų. Jei abejojate, ar ekrane matoma spalva jums tikrai tiks, pažiūrėkite, kurioje fizinėje parduotuvėje kilimą galite apžiūrėti gyvai: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Plungėje.