Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kiliminė danga namams 

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kiliminė danga namams suteikia jaukumo, šilumos, komforto. Dėka gausybės spalvų, raštų ir tipų sukursite savitą namų interjerą. Be to, kasdien džiaugsitės gausiais kiliminės dangos teikiamais privalumais.

Namų kiliminei dangai svarbūs aspektai:

- Dėvėjimosi klasė:
Namams skirta kiliminė danga žymima 21-23 klasėmis.
Tačiau namuose puikiai tiks ir visuomeninėms patalpoms skirta kiliminė danga.

- Spalva:
Kiliminė danga užima nemažą patalpos plotą, formuoja bendrą patalpos vaizdą, tai tarsi penktoji namų siena. Rinkdamiesi dangą įvertinkite apšvietimą, kitų apdailos medžiagų spalvinę gamą ir faktūras. Šviesi, „šiltų“ atspalvių grindų danga „sušildys“ tamsesnius kambarius. O šalti žali ar melsvi tonai - „atvėsins“. Dėl šviesių spalvų erdvės atrodys didesnės; tamsios spalvos suteiks jaukumo.
Apsvarstykite ir praktinius spalvos aspektus. Dažniausiai lankomų zonų kiliminė danga gali greičiau susitepti, todėl joms rinkitės „melanžinio“ pluošto ar tamsesnių atspalvių dangą.
Kiliminės dangos spalva gali atrodyti skirtingai esant skirtingam apšvietimui. Priklausomai nuo šviesos kritimo krypties, dangos spalva gali atrodyti tamsesnė ar šviesesnė, išryškėti pėdsakai. Toks „šešėliavimo efektas“ itin būdingas moderniems žvilgiems pluoštams ir suteikia dangai žaismės.

- Dangos tipas:
Kirpto-sukto, „frize“ paviršiaus pluošto kiliminė danga tinka svetainėms, vaikų kambariams, ši danga nereikli ir komfortiška.
Itin aukšto paviršiaus pluošto kilimine danga suteiksite komforto, jaukumo miegamajam, tačiau tokia danga gali būti sunkiau prižiūrima įrengus ją pvz., svetainėje ar valgomajame.
Nedideliems namų biurams, koridoriams, prieškambariams – rinkitės praktišką vieno lygio kilpų ar struktūrinio kilpinio paviršiaus kiliminę dangą.
Vaikų kambarius papuošite žaisminga, spalvinga ar minimalistinių dizainų, pastelinių spalvų kilimine danga.

Kiliminę dangą apdailiname apsiūdami siūlu, dekoratyvine juosta, pritaikome pagal matmenis ir galime įrengti.

Dekoruokite grindis ne tik kilimine danga, bet ir kiliminiais takais, kilimais ar kilimėliais.