Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×

  Valgomojo baldai 

  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

   Valgomojo baldai – jaukiems jūsų šeimos pietums

   Ieškote tokių valgomojo baldų, kad prie gardžiais valgiais nukrauto stalo galėtų susėsti visa šeima ir pasidalinti prabėgusios dienos įspūdžiais? O gal dažnai sulaukiate svečių ir norite jų sutalpinti visą būrį? Ar galbūt domina nedidelis variantas, skirtas romantiškai vakarienei ar jaukiems pietums...

   >>

   Valgomojo baldai – jaukiems jūsų šeimos pietums

   Ieškote tokių valgomojo baldų, kad prie gardžiais valgiais nukrauto stalo galėtų susėsti visa šeima ir pasidalinti prabėgusios dienos įspūdžiais? O gal dažnai sulaukiate svečių ir norite jų sutalpinti visą būrį? Ar galbūt domina nedidelis variantas, skirtas romantiškai vakarienei ar jaukiems pietums dviese?

   Mūsų el. parduotuvėje rasite viską, ko jums reikia: pietų stalus, patogias kėdes, komodas, spinteles ir kt. Užsukite, pasidairykite, o jei turite klausimų, mielai padėsime į juos atsakydami.

   Kuo vadovautis renkantis valgomojo baldų komplektą


   Šis klausimas bene vienas populiariausių. Mūsų specialistai pataria – ieškant tinkamo valgomojo baldų komplekto, reikėtų vadovautis keliais kriterijais, kurie padės pasirinkti tinkamą variantą.

   - Išsimatuokite erdvę, kurioje stovės valgomojo stalas ir kėdės. Kadangi šie baldai pakankamai masyvūs ir užimantys nemažai erdvės, tikrai nenorėsite, kad jie užimtų visą kambario plotą ir atrodytų griozdiški bei netinkami. Mūsų specialistai rekomenduoja aplink stalą palikti bent 1,8 m erdvės, taip tikrai tilps kėdės, o ir patys galėsite laisvai judėti, nesiramstydami į kitus baldus ar sienas.
   - Kokios formos stalo jums reikia. Mes galime pasiūlyti jums apvalius, ovalius, stačiakampio ar kvadrato formos valgomojo stalus.
   - Medžiaga, iš kurios pagamintas pietų stalas. Šiandien pietų stalus galima rasti pagamintus iš pačių įvairiausių medžiagų – medienos, plastiko, stiklo, metalo bei akmens masyvo. Tad derinti rekomenduojame prie jau namuose esančių baldų. Žinoma, jei esate drąsūs ir išmoningi, visada galite eksperimentuoti ir nepabijoti suderinti skirtingų stilių bei faktūrų baldus.
   - Valgomojo stalas turi būti tvirtas ir patogus. Kitaip tariant, visos keturios stalo kojelės turi stovėti tvirtai, nes juk tikrai nenorite gražaus, bet klibančio varianto, ant kurio būtų baisu padėti sriubos lėkštę? Mūsų el. parduotuvėje rasite patikimus, kokybiškus, tvirtai ant žemės visomis kojomis stovinčius valgomojo stalus.
   - Nepamirškite įsigyti kėdžių. Kitaip valgyti teks stačiomis arba skolintis kėdes iš kitų kambarių. Beje, tikrai neprivalote pirkti viso komplekto. Drąsiai galite stalą pirkti vienokio stiliaus, o kėdes kitokio. Svarbūs tik keli aspektai: pasirinktos kėdės turi lengvai tilpti po stalu ir tarp stalo kojų. Kitu atveju jos jums tik trukdys praeiti.

   Jei namuose mažai vietos?


   Jei namuose mažai vietos, o valgomojo baldų labai norisi, tokiu atveju padės sulankstomi / sustumiami stalai bei viena į kitą susineriančios kėdės. Jų taip pat galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje.

   Jei kyla klausimų, rašykite ir mes mielai į juos atsakysime.

   <<