Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kiliminės dangos klojimas

Kiliminė danga sulaukia labai daug simpatijų dėl estetikos, reprezentatyvumo ir, žinoma, teikiamo jaukumo patalpai bei komforto vaikštantiems. Jei išsirinkote būtent tokią grindų dangą mūsų asortimente, negaiškite laiko ir neieškokite, kas tą dangą suklos – turime profesionalius šių darbų specialistus, tad siūlome niekuo nesirūpinti ir darbus patikėti mums. Kiliminės dangos klojimas bus spartus ir aukštos kokybės. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Kiliminės dangos klojimas

Kiliminę dangą kloti galima dviem būdais: tiesti ją laisvą arba klijuoti. Klijavimas, žinoma, suteikia daugiau stabilumo ir ypač pasiteisina didesnėse patalpose, taip pat ten, kur daug judėjimo, daugiau baldų, jei tie baldai bus stumdomi, turi ratukus ir pan. Taip pat klijuoti reikia natūralaus pluošto kilimines dangas. Laisvas klojimas nė kiek ne prastesnis variantas, tačiau daug paprastesnis. Šis būdas geresnis mažose erdvėse. Šiuo atveju patiesta danga pritvirtinama grindjuostėmis. Tiesiant kiliminę dangą šiuo būdu tikslinga būtų keliose vietose ją pritvirtinti dvipuse lipnia juosta dėl stabilumo.

Kiliminės dangos klojimas ant laiptų

Kloti kiliminę dangą ant laiptų yra sudėtingiau nei ant lygaus pagrindo patalpoje. Kad danga gražiai priglustų prie laiptų ir galutinis vaizdas būtų estetiškas, o danga laikytųsi patikimai net ir daug vaikštant, reikia žinių bei praktikos. Tad kiliminės dangos klojimui ant laiptų siūlome pasikliauti profesionalais.

Kokia yra kiliminės dangos klojimo kaina?

Darbų kainai įtakos gali turėti klojamo ploto ypatumai, ar reikalingas pagrindo paruošimas, kiliminės dangos klojimo tipas ar kiti aspektai. Paprastai kaina siekia iki 10 eurų už kv. metrą. Tačiau norėdami tiksliai sužinoti, kiek kainuotų jūsų kiliminės dangos klojimas, susisiekite su mumis.

Kodėl verta rinktis mūsų komandos paslaugas?

  • • Žinios, patirtis, praktika;
  • • Garantija darbams;
  • • Profesionalių įrankių, kokybiškų medžiagų naudojimas;
  • • Kruopštumas, atsakingumas, kokybė.

Kiliminės dangos klijavimas: kokiose patalpose?

Kiliminę dangą klojame gyvenamosiose patalpose, biuruose, ugdymo įstaigose, viešosiose įstaigose, SPA centruose bei kitų paskirčių patalpose. Priklausomai nuo judėjimo intensyvumo patalpoje, pasirinkite atitinkamą kiliminės dangos atsparumo klasę.

Ką reikia žinoti apie kiliminės grindų dangos priežiūrą?

Pagrindinis prietaisas kiliminės dangos priežiūrai yra dulkių siurblys, kuris ir pašalins nešvarumus, ir sukels kiliminės dangos plaukelius, dėl ko ji atrodys gražiau.

Jei ant kiliminės dangos išsilieja skysčių, patenka kitų nešvarumų, juos šalinkite iškart. Paprastai švelni šiltu vandeniu sudrėkinta šluostė padeda pašalinti daugelį nešvarumų. Jei dėmės neišsivalo, yra įsisenėjusios, įsigykite specialių kiliminėms dangoms skirtų valiklių.

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose

Kokybišką kiliminę dangą išsirinksite mūsų salonuose arba internetu. Salonus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose ir Panevėžyje. O kiliminės dangos klojimo paslaugą teikiame visoje Lietuvoje.

Jei domina kiliminės dangos klojimas, kaina, kiti su šiais darbais susiję aspektai, susisiekite su mumis.


Užklausos forma:


Kontaktai