Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Geltoni tapetai 

Paminėjus geltonus tapetus kai kuriems prieš akis iškyla erdvė ryškiai geltonomis sienomis. Tačiau geltoni tapetai toli gražu ne tik vienspalviai – jų pasirinkimas kur kas platesnis, ką puikiai įrodo ir mūsų asortimentas. Rinkitės geltonos spalvos tapetus, margintus augalų motyvais, gėlėmis, paukščiais, gyvūnais, geometrinėmis figūromis, 3D elem...

Rodyti daugiau

Paminėjus geltonus tapetus kai kuriems prieš akis iškyla erdvė ryškiai geltonomis sienomis. Tačiau geltoni tapetai toli gražu ne tik vienspalviai – jų pasirinkimas kur kas platesnis, ką puikiai įrodo ir mūsų asortimentas. Rinkitės geltonos spalvos tapetus, margintus augalų motyvais, gėlėmis, paukščiais, gyvūnais, geometrinėmis figūromis, 3D elementais ar kitokius. Siūlome platų pasirinkimą labai patrauklia kaina, patogų pirkimo procesą ir aukštą kokybę.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Geltoni tapetai: kaip pritaikyti namų interjere?

Geltoni tapetai tiks ir tada, jei norite nuosaikaus, kuklaus, klasikinio interjero, ir tada, jei trokštate nestandartinių ar net drąsių sprendimų. Geltoni tapetai tiks ir prie šviesių, ir prie tamsesnio kolorito baldų, juos galite derinti prie tekstilės ar aksesuarų. Jei nenorite monochrominės spalvų paletės, parinkite geltonai spalvai į draugiją tinkančias kitas spalvas, pavyzdžiui, baltą, kreminę, dramblio kaulo, violetinę, mėlyną, aukso ar sidabro akcentus, juodą, geltona puikiai dera ir su pilka ar įvairiais žemės atspalviais.

Miegamajame, svetainėje ar net darbo kambaryje

Geltona spalva teigiamai veikia nervų sistemą, tad gali tikti miegamajame. Tik šiai patalpai nesirinkite intensyvios geltonos spalvos tapetų, nes ji turi ir energiją aktyvinančių savybių, tačiau pastelinė, švelni bus tobulas pasirinkimas. Taip pat ši spalva labai tiks ir svetainei. Tiesa, čia ją galite rinktis vienai pagrindinei sienai. Tokiu atveju geltoną spalvą derinkite prie tekstilės, baldų, aksesuarų, meno kūrinių. Beje, ar žinojote, jog geltona spalva simbolizuoja išmintį, ji padeda susikaupti, apsvarstyti alternatyvas ir nepriimti skubotų sprendimų? Dėl šių savybių geltoni tapetai gali būti labai taiklus apdailos sprendimas darbo kambariui.

Kokią aplinką gali sukurti geltona tapetų spalva?

Tamsesni geltonos spalvos tapetai prisidės prie kambario subtilumo, solidumo, o štai šviesūs atspalviai sustiprins švelnumo jausmą, jaukumą, kambarys atrodys šiltesnis. Šviesūs geltoni tapetai idealiai tiks tamsesnėms erdvėms, nes suteiks šviesos.

Ofise, biure

Geltoni tapetai gali puikiai įsilieti ir į biuro aplinką. Tiesa, labiau tiks moderniuose, šiuolaikiškuose biuruose, erdviose patalpose. Bus šaunus pasirinkimas, jei norite spalvų, ryškumo, jaukumo, išskirtinių apdailos akcentų.

Kitose viešose įstaigose

Geltona spalva siejama su intelektualumu, išmintimi, ji gali kelti energingumą, didinti darbingumą, tad gali būti puikus pasirinkimas ugdymo įstaigoms ir pan. Dėl išskirtinio suteikiamo „prieskonio“ erdvei ji derės ir maitinimo įstaigose, grožio paslaugas teikiančiose įstaigose, bibliotekose, skaityklose ir kitose viešosiose įstaigose.

Geltoni tapetai internetu – ypač gera kaina

Jei domina kokybiški, patvarūs, stilingi geltonos spalvos tapetai, mūsų pasiūloje tikrai išsirinksite. Masina ne tik kokybė, patogus pirkimo procesas, bet ir labai geros kainos net tada, kai netaikoma akcija. Prie kai kurių prekių galite pasitikslinti, kurioje mūsų fizinėje parduotuvėje patikusius tapetus apžiūrėsite realiai. O fizines parduotuves rasite net šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose bei Panevėžyje.