Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Minkštasuoliai prieškambariui 

Prieškambaris yra išskirtinė namų erdvė – ją tiek grįžę patys namo, tiek atėję svečiai pamato pirmiausia, todėl čia turi derėti reprezentatyvumas, komfortas, stilius. Vienas iš būdų tokią viziją įgyvendinti – šioje patalpoje įkurdinti minkštasuolį. Stilingas, kokybiškas ir patogus prieškambario minkštasuolis svariai prisidės prie komforto ir, pr...

Rodyti daugiau

Prieškambaris yra išskirtinė namų erdvė – ją tiek grįžę patys namo, tiek atėję svečiai pamato pirmiausia, todėl čia turi derėti reprezentatyvumas, komfortas, stilius. Vienas iš būdų tokią viziją įgyvendinti – šioje patalpoje įkurdinti minkštasuolį. Stilingas, kokybiškas ir patogus prieškambario minkštasuolis svariai prisidės prie komforto ir, priklausomai nuo baldo stiliaus, patalpai suteiks norimą prieskonį: rafinuotumo, prabangos, žaismingumo, romantikos ar kt. Jei domina kokybiški minkštasuoliai prieškambariui, šioje prekių kategorijoje tikrai išsirinksite tinkamą.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Modernūs minkštasuoliai prieškambariui

Modernūs minkštasuoliai bene labiausia žavi koloritu ir formomis. Nors tarp šio stiliaus baldų rasite ir artimų klasikai pagal spalvų paletę, pavyzdžiui, baltų, juodų, pilkų, rudų, tačiau taip pat galėsite išsirinkti ir kur kas originalesnių, ryškesnių spalvinių sprendimų.

Taip pat stilingi modernūs prieškambario minkštasuoliai maloniai stebina ir įmantresnėmis formomis, pavyzdžiui, jie gali būti ne tik keturkampiai, bet ir apvalūs. Taip pat jų kojelės gali būti sujungtos tarpusavyje, sudaryti įmantrias formas ir pan. Moderniame prieškambaryje toks minkštasuolis derės idealiai.

Išskirtinis vaizdas jūsų interjerui

Minkštasuolis prieškambariui ir jo interjerui suteiks unikalumo bei leis gana lengvai realizuoti rafinuoto, solidaus, išskirtinio prieškambario viziją. Jei norite sustiprinti jaukumo įspūdį interjere, rinkitės minkštasuolius su kailiu. Jei norite estetikos, labai tiks veliūrinį gobeleną turintys minkštasuoliai. Erdviame, prabangiame prieškambaryje solidumo įspūdį dar labiau sustiprins odinis minkštasuolis. Romantika alsuojančiame prieškambaryje išskirtinumo suteiks dailius porankius turintis grakštus minkštasuolis.

Patogumas grįžus namo

Nors kai kurie minkštasuolį mato kaip vietą, pasidėti rankinei, pirkinių maišams, kepurei ar kitiems lauko aksesuarams, iš tiesų šis prieškambario akcentas dovanos komfortą vos tik grįžus namo. Atsisėdę ant minkštutėlio baldo jūs patogiai nusiausite batus, padėsite nusirengti vaikams ir pan.

Minkštasuoliai prieškambariui mūsų asortimente

  • Mūsų pasiūloje internetu rinksitės iš skirtingų minkštasuolių patrauklia kaina, todėl tikrai kiekvienas atrasite tą, kuris pelnys daugiausia jūsų simpatijų.
  • Mūsų minkštasuoliai gali būti su atlošu arba be jo. Jei baldas stovės prie sienos, tai ji ir atliks atlošo funkciją, tačiau jei minkštasuolis nebus atremtas į sieną, atlošas gana patogus sprendimas. Tačiau turėkite omenyje, kad jo neturintis minkštasuolis kompaktiškesnis.
  • Taip pat minkštasuoliai prieškambariui yra be porankių arba su porankiais. Minkšti porankiai baldui suteikia išskirtinumo, taip pat komforto naudotojui.
  • Matyti, kad mūsų minkštasuoliai skiriasi ir kojelių dizainu. Klasikiniai variantai turi keturias kojeles, o modernių baldų kojelės sujungtos tarpusavyje ir sudaro geometrines figūras, kas gana populiaru moderniame stiliuje.
  • Visi minkštasuoliai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, yra labai patvarūs. Galite rinktis su kailiu ar aptrauktus dailiu, lengvai prižiūrimu audiniu.

Minkštasuolius apžiūrėti ir įsigyti galite ir mūsų salonuose. Juos rasite Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Plungėje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Pristatysime visoje Lietuvoje.