Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Sieniniai šviestuvai  

Apšvietimas kambaryje labai svarbus, nes atlieka ne vieną funkciją: aprūpina patalpą šviesa, prisideda prie interjero kūrimo, o taip pat gali padėti vizualiai padidinti erdvę. Didelėje šviestuvų įvairovėje daug dėmesio sulaukia sieniniai šviestuvai, galintys būti ir pagrindiniu nedidelės patalpos šviesos šaltiniu, ir papildomu, kuriančiu jaukumą...

Rodyti daugiau

Apšvietimas kambaryje labai svarbus, nes atlieka ne vieną funkciją: aprūpina patalpą šviesa, prisideda prie interjero kūrimo, o taip pat gali padėti vizualiai padidinti erdvę. Didelėje šviestuvų įvairovėje daug dėmesio sulaukia sieniniai šviestuvai, galintys būti ir pagrindiniu nedidelės patalpos šviesos šaltiniu, ir papildomu, kuriančiu jaukumą, romantiką, estetiką. Platų šio tipo šviestuvų pasirinkimą rasite šioje prekių kategorijoje.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Sieniniai vidaus šviestuvai interjere

Sieniniai šviestuvai bet kurioje namų patalpoje padės sustiprinti romantišką, jaukią atmosferą. Jie gali įsikurti šalia lovos, skaitymui skirto fotelio, prie knygų lentynų, nišose, koridoriuje ar kitoje erdvėje. Jie idealiai tinka meno kūriniams apšviesti. Labai dažnai sieniniams šviestuvams tenka papildomo apšvietimo elemento vaidmuo, ypač pasiteisinantis tada, kai nenorime patalpoje intensyvios, ryškios šviesos, o būna poreikis blausesniam, jaukesniam, švelniam apšvietimui. Taip pat stilingi sieniniai šviestuvai interjere gali būti pasirinkti tam, kad išryškintų sienų apdailos žavesį, subtilumą ar kitus norimus akcentuoti elementus.

Miegamojo sieniniai šviestuvai prie lovos

Bene dažniausiai sieniniai šviestuvai miegamajame vietą atranda prie lovos, iš abiejų jos pusių. Tai puiki alternatyva, kai kambaryje nenorite ryškios šviesos, taip pat labai naudinga skaitant, žiūrint filmą, dirbant kompiuteriu lovoje ir pan. Kai renkami sieniniai šviestuvai prie lovos, reikėtų kambaryje juos derinti pagal stilių – prie baldų ir kitų aksesuarų.

Sieniniai šviestuvai skaitymui – jaukus, patogus ir praktiškas variantas. Jei miegamajame turite skaitymui skirtą kampelį, pavyzdžiui, su patogiu foteliu, dailiu staliuku ar konsole, tai sieninis šviestuvas čia taip pat labai tiktų: ir sustiprintų jaukumo įspūdį, ir suteiktų labai gerą apšvietimą skaitant.

Modernūs sieniniai šviestuvai

Modernaus, šiuolaikiško, minimalistinio ir panašaus stiliaus kambaryje gražiausiai derės modernūs sieniniai šviestuvai. Pastarieji žavi griežtomis linijomis, asimetrija, originaliomis formomis ar kitais išskirtiniais dizaino sprendimais, metalo elementų blizgesiu ir kuriama prabanga. Tokie šviestuvai tiks bet kuriai namų patalpai, kurioje ryškus modernus interjeras: svetainei, miegamajam, vaikų ar paauglio kambariui, koridoriui, darbo erdvei ir kt. Dar modernūs šviestuvai tokiame interjere labai tinka apšviesti paveikslams ar kitiems meno kūriniams, objektams, į kuriuos norite atkreipti dėmesį.

Klasikiniai sieniniai šviestuvai

Jei kuriate klasika alsuojantį interjerą, jums – žinoma – tinkamiausi bus klasikiniai sieniniai šviestuvai. Pastarieji atrodo labai elegantiškai, žavi aptakiomis formomis, simetrija, neretai turi gaubtą, stiklo karoliukų ar kitokių stiklinių elementų papuošimus, žvakių imitacijas, plastiškas metalinės dalies linijas ir pan. Klasikinio stiliaus šviestuvai gali būti ir kuklesni, paprastesnio dizaino, bet daugeliu atvejų jie atrodo labai prabangiai ir rafinuotai. Puikiai tiks bet kuriai namų patalpai, kurioje dominuoja klasika: svetainei, miegamajam, valgomojo erdvei, darbo kambariui, koridoriui, laiptinei ir kt.

Svetainei ir kitiems kambariams

Sieninis šviestuvas svetainei bus puikus pasirinkimas, nes jis gali tapti išskirtiniu interjero akcentu. Pasirinkimą derinkite prie kuriamo stiliaus, galite derinti ir medžiagas bei koloritą arba kurti stilingus kontrastus.

Labai naudingas sieninis šviestuvas bus ir vaiko kambaryje, ypač jei vaikas mažesnis – švelnią šviesą šviestuvas gali skleisti ir naktį, jei vaikui nedrąsu miegoti vienam tamsoje. Taip pat tokio tipo šviestuvas gali padėti atskirti funkcines zonas – miego, žaidimų, daiktų laikymo ir kitas – kambaryje.

Sieniniai šviestuvai labai dažnas pasirinkimas klasikinio stiliaus ilgiems koridoriams, laiptinėms, kuriuos apšviečia labai subtiliai, jaukiai. Tiesa, jei šios namų erdvės yra siauros, ne visi sieniniai šviestuvai tiks – tokiu atveju rinkitės plokštesnius, kuo mažiau išsikišusius į erdvę.

Sieniniai šviestuvai labai tiks ir vonios kambaryje, kur gali įsikurti iš abiejų veidrodžio pusių arba virš veidrodžio. Ypač patogus variantas atliekant makiažą ir kitas veido procedūras. O ir vonios patalpai suteikia išskirtinių akcentų, gali pagyvinti interjerą.

Aukštos kokybės ir geros kainos santykis

Jei domina sieniniai vidaus šviestuvai patrauklia kaina net ir tada, kai netaikoma akcija, mūsų pasiūloje internetu rasite nemažai šaunių variantų. Kiekviena prekės demonstruoja aukštą kokybę, patikimumą, klasikinius ar originalius dizaino ypatumus.

Nemažai turime klientų, kurie prieš įsigydami daugiau kainuojantį pirkinį prekę nori apžiūrėti ir gyvai. Tokią galimybę tikrai turite – kviečiame užsukti į „Dubingių“ salonus šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje arba Plungėje.