Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Stalo įrankiai  

Stalo įrankiai – ir estetinis, ir praktiškas pasirinkimas. Nors jie skirti valgyti, tačiau – sutikite – stilingi, dailūs įrankiai tikrai puošia tiek šventinį, tiek ir kasdienį stalą. Mūsų pasiūloje galite išsirinkti sukomplektuotą rinkinį arba patikusius stalo įrankius įsigyti po vieną.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Stalo įrankiai tiek šiuolaikiškam, tiek klasikiniam interjerui

Norėdami sukurti harmoningą stalo dekorą valgomojo interjere ar kitoje erdvėje turime laikytis vieningos stilistikos. Atsižvelgdami į tai, kokia stalo dekoravimo idėja realizuojama, iš kokių medžiagų pagaminti indai bei puošybos priemonės, koks koloritas dominuoja, pasirinksite tinkamiausius stalo įrankius.

Peiliai

Mūsų asortimente po vieną parduodami stilingi, klasika alsuojantys peiliai, kuriuose idealiai susijungia metalo ir medžio duetas, įrankiui suteikdamas ir estetikos, ir patogumo bei patvarumo. Taip pat galite rinktis peilius iš plieno ir žalvario, kurie atrodys itin solidžiai. Idealiai tiks šventiniam šiuolaikiškam arba klasikiniam stalui. Turime ir analogiškas šakutes, šaukštus, todėl susikomplektuokite stalo įrankių rinkinį iš tiek dalių, kiek reikia jūsų poreikiams patenkinti.

Šaukštai

Patogūs ir dailūs šaukštai. Mūsų pasiūloje rinkitės kelių tipų. Pirmiausia, metalo ir medžio duetas – atrodo estetiškai ir dailiai, ypač tiks klasikiniam, retro, vintažiniam stalo dekorui įgyvendinti. Taip pat galite rinktis gražius, kiek žaismingo dizaino ir patrauklios kainos pietų šaukštus iš metalo ir patogumo šaukštui suteikiančio plastiko. Norintys prabangos dvelksmo ant savo stalo turėtų pasirinkti iš plieno, žalvario ir kaulo pagamintus šaukštus, kurių dizainas išsiskiria subtilia spalvų gama ir rafinuotumo suteikiančiomis blizgiomis detalėmis.

Šakutės

Atskirai galite įsigyti ir šakutes, pagamintas iš patvaraus metalo ir turinčias medinę rankeną. Medis – šilta, maloni medžiaga, todėl net ir ilgiau naudojantis šakute ją bus patogu laikyti. Šios šakutės parduodamos po vieną, tad galite susikomplektuoti jūsų poreikius atitinkantį stalo įrankių komplektą arba papildyti turimą.

Stalo įrankių rinkinys

Jei nenorite pirkti stalo įrankių po vieną, jums tikrai patiks mūsų stalo įrankių rinkiniai, kuriuose bus atitinkamas skaičius šaukštų, šakučių, peilių ir šaukštelių. Prabangus, solidus stalo įrankių rinkinys išsiskiria vientisu dizainu, tad juos lengvai priderinsite norėdami realizuoti ir klasikinę, ir modernią ar kito stiliaus stalo dekoravimo viziją.
Komplekte iš viso 24 stalo įrankių vienetai (visų po 6 vienetus).

Stalo įrankiai iš metalo, plieno, žalvario, plastiko, medžio

Mūsų asortimente – tik iš patikimų, ilgaamžių medžiagų pagaminti stalo įrankiai, kurie bus ilgalaikė investicija, puošianti jūsų stalą. Didžioji dalis įrankių pagaminti iš metalo, plieno, žalvario, suteikiančių patvarumo ir prabangaus kolorito. Kai kurioms įrankių dalims pasirinktas ir medis bei patvarus plastikas – šių įrankių kaina labai patraukli, puikiai tiks, jei nenorite išleisti didelės sumos.

Įsigykite internetu patogiai ir greitai

Mūsų asortimente stalo įrankius namams įsigysite patogiai, taupydami savo laiką. Prie visų prekių rasite nuotraukas ir aprašymus. Taip pat galite užsukti ir į salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.