Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Vaikiški kilimai 

Greičiausiai, tėveliai neprieštaraus, kad vaiko kambarys yra ta erdvė, kurioje galima leisti skleistis pačioms kūrybiškiausioms, smagiausioms bei žaismingiausioms idėjoms, tiesa? Beje, kilimas čia vaidina labai reikšmingą vaidmenį, mat jis ne tik saugo grindų dangą nuo mechaninio poveikio, tačiau ir patalpai suteikia jaukumo, spalvų, o vaikui da...

Rodyti daugiau

Greičiausiai, tėveliai neprieštaraus, kad vaiko kambarys yra ta erdvė, kurioje galima leisti skleistis pačioms kūrybiškiausioms, smagiausioms bei žaismingiausioms idėjoms, tiesa? Beje, kilimas čia vaidina labai reikšmingą vaidmenį, mat jis ne tik saugo grindų dangą nuo mechaninio poveikio, tačiau ir patalpai suteikia jaukumo, spalvų, o vaikui daug komforto. Juk patys mažiausi žaisdami ant grindų praleidžia tikrai daug laiko. Tad jei ieškote kokybiško ir dailaus vaikiško kilimo, mūsų pasiūloje neabejotinai išsirinksite simpatijas pelniusį variantą patrauklia kaina.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Vaikiški kilimai žaismingam kambariui

Kilimai vaikų kambariui – tai kategorija prekių, kuri bene labiausiai žavi spalvomis, žaismingais raštais ir smagiais akcentais. Jei norite savo vaiko kambarį paversti jaukia ir smagia oaze, tai mūsų pasiūloje rasite daug tokią idėją padėsiančių realizuoti kilimų.
Plati spalvų paletė apima tiek pastelinius, tiek klasikinių spalvų ar ryškius atspalvius.

Ypač minkšti kilimai vaikams

Mažesni vaikai ant grindų praleidžia daug laiko: pirmiausia ropodami, vėliau žaisdami lėlėmis, mašinėlėmis, lego ar kitomis dėlionėmis ir pan. Tad minkštas kilimas tikrai yra prioritetas. Džiaugiamės galėdami savo asortimente jums suteikti progą rinktis iš daugybės minkštučių, švelnių ir komfortą užtikrinančių natūralaus ar sintetinio pluošto kilimų.

Kilimas naujagimio kambariui

Įrengdami naujagimio kambarį tėveliai įdeda tokią didelę savo širdies ir pačių šilčiausių jausmų dalį, kad ta patalpa alsuoja didžiule meile, rūpesčiu bei šiluma. Ieškantys aukštos kokybės kilimo šiam kambariui mūsų pasiūloje turės platų pasirinkimą. Siūlome kilimus, pagamintus iš labai gerų medžiagų, žavinčius jaukia spalvų palete, pelnančius simpatijas dėl mielų piešinėlių ar dailių raštų. Naujagimio kambariui tinkantys kilimai bus ne tik mieli, bet drauge ir itin minkšti, švelnūs, nealergizuojantys, neleidžiantys kauptis dulkių erkutėms, tad bus puikus pasirinkimas naujagimiams.

Vaikiški kilimai darželiams

Jei aktualūs darželiams skirti žaismingi vaikiški kilimai, mūsų asortimente irgi raiste tinkančių variantų. Ugdymo įstaigoms siūlome labai patvarius, ilgaamžius sintetinio pluošto kilimus, kurie beveik nesipūkuoja, nealergizuoja, taip pat demonstruoja aukštą atsparumą dėvėjimuisi, kas darželiuose labai svarbu, mat čia kilimams tenka intensyvus judėjimas.

Daugybė spalvų, raštų ir piešinių

Nesuklysime pasakę, kad ši prekių kategorija mūsų kilimų gausoje yra pati spalvingiausia ir žaismingiausia. Čia rasite labai platų pasirinkimą kilimų, tinkančių mergaitėms, berniukams arba universalių

Spalvų paletė irgi itin plati: balti, pilki, gelsvi, raudoni, violetiniai, žali ir kitokie – plati spalvų gama leis kiekvienam atrasti tinkamiausią variantą. Kilimas yra puikus įrankis, padėsiantis kurti darnią harmoniją vaiko kambaryje arba papildyti šią patalpą išskirtiniu spalviniu akcentu.

Spalvoti vaikiški kilimai gali būti puošti įvairiausiais raštais, pavyzdžiui, žvaigždutėmis, linijomis, širdelėmis ar kitais, taip pat sudaryti sendinto, tapyro kilimo efektą.

Taip pat vaikų kambariams labai populiarūs kilimai, dekoruoti mielais paveikslėliais ar herojais, sporto šakų atributika, gyvūnų motyvais.
Mūsų pasiūloje vaikiški kilimai skiriasi ir savo forma. Itin dailiai atrodo apvalūs vaikiški kilimai, kurie gali tapti poilsio ar žaidimų zonos akcentu. Populiarumo laurus skina stačiakampio formos kilimai, tinkantys bet kokio stiliaus kambariui. Jų plotis mūsų e. parduotuvėje varijuoja nuo 60 iki 240 cm, o ilgis – nuo 80 iki 330 cm.

Formos, raštai, gyvūnėliai, kaip kilimo motyvai, yra labai lengvas ir paprastas būdas šiai patalpai suteikti švelnumo, norimų spalvų, žaismingumo ir padaryti kambarį jaukų. Jei vaikas jau kiek ūgtelėjęs, suteikite progą jam pačiam pasirinkti kilimą savo kambariui.

Užsisakykite internetu ypač gera kaina!

Išsirinkti vaikišką kilimą mūsų e. parduotuvėje labai patogu – prie visų prekių pateiktos realius gaminius iliustruojančios nuotraukos, esminė juos apibūdinanti informacija, nurodyta tiksli kaina, pristatymo laikas ar kita informacija. Tad rinktis bus patogu, negana to, taip efektyviai taupysite savo laiką. Džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti vaikiškus kilimus labai gera kaina. Pigiausi šioje kategorijoje kilimai kainuoja vos nuo trijų dešimčių eurų!

Daugelis sutiks, kad internetu pirkti labai patogu, greita, tai suteikia progą visiškai pagal savo poreikius planuoti pirkimo procesą. Visi mūsų klientai yra laukiami ir fizinėse pardavimo vietose, kurias rasite didžiuosiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, o taip pat ir Plungėje. Reikalingas ne vienas vaikiškas kilimas? Jeigu norite įsigyti dideliais kiekiais - susisiekite. 

Papildoma informacija

Elektroninėje ir fizinėse parduotuvėse galite rasti labai platų vaikiškų kilimų asortimentą. Tai įvairūs vaikiški kilimai, tinkantys dekoruoti tiek mažų vaikučių, tiek paauglių gyvenamąsias zonas. Siūlome tiek rankų darbo, tiek pramoninio audimo vaikiškus kilimus. Gamybos būdas nedaug įtakoja spalvinį sprendimą, tačiau skiriasi kaina ir komfortiškumas. Akį traukiantys ir įdomūs gali būti tiek rankų darbo, tiek pramoninio audimo kilimai. Rankų darbo kilimų grupėje, siūlome akrilinius ir kitus sintetinio pluošto rankų darbo siūtinius kilimus. Turime ir vilnonių rankų darbo vaikiškų kilimų, tačiau labiau siūlytume rinktis sintetinio pluošto kilimus, nes vilnos kilimai labiau „pūkuojasi“ ir tada ore tvyro daugiau vilnos pluošto dalelių. Akrilas ir kiti sintetiniai pluoštai kaip polipropolenas, poliesteris mažiau „pūkuojasi“. Rankų darbo  kilimai yra labai komfortiški, storesni dėl klijuoto pagrindo, be to gali būti netradicinių formų (gyvūno, mašinėlės) ar karpytais kraštais. Pramoninio audimo vaikiškiems kilimams daugiausia naudojamas taip pat akrilo bei polipropileno pluoštas. Sintetinio pluošto kilimai pasižymi labai plačia spalvų gama, bei labai ryškiomis, intensyviomis spalvomis.

Dažnai pateikiami klausimai, ar kilimai alergizuoja? Kadangi vaikai judrūs ir aktyvūs, siūlome rinktis akrilo arba sintetinio pluošto kilimus, nes šio pluošto kilimai nesipūkuoja ir ore neskraido pluošto dalelių. Be abejo, rekomenduojame dažniau siurbti vaikų zonose esančius kilimus, kad juose susikauptų kuo mažiau dulkių ir jos neskraidytų ore. Taip pat vaikams rekomenduojame rinktis žemo plauko kilimus, kuriuos lengviau išsiurbti ir prižiūrėti, kad juose kauptųsi kuo mažiau dulkių. Vaikiškų kilimų priežiūra kaip ir visų kitų kilimų: siurbliuoti keletą kartų per savaitę. Nedideles dėmes valome kuo greičiau  kempine su muilu. Šios svetainės patarimų skiltyje galite rasti informacijos apie priežiūros ir  įvairių dėmių valymo ypatumus.