Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Technologija
Sudėtis
Pristatymo terminas
Plotis
Ilgis

IŠVALYTI FILTRĄ

Kilimai 300x400 cm. 

Kilimai iš mados tendencijų nebuvo pasitraukę, tik su laiku kito jų paskirtis interjere. Jei anksčiau šis tekstilės gaminys buvo daugiau orientuotas į grindų dangos apsaugą, tai šiandien, be šios funkcijos, kilimui tenka ir labai reikšmingas interjero aksesuaro vaidmuo. Taip pat jis vertinamas ir akustiniame, šilumos sulaikymo kontekste. Štai ko...

Rodyti daugiau

Kilimai iš mados tendencijų nebuvo pasitraukę, tik su laiku kito jų paskirtis interjere. Jei anksčiau šis tekstilės gaminys buvo daugiau orientuotas į grindų dangos apsaugą, tai šiandien, be šios funkcijos, kilimui tenka ir labai reikšmingas interjero aksesuaro vaidmuo. Taip pat jis vertinamas ir akustiniame, šilumos sulaikymo kontekste. Štai kodėl renkantis naują kilimą tikslingą įvertinti nemažai aspektų. Didžiulėje kilimų gausoje išsiskiria ir dėmesį traukia labai dideli kilimai 300x400, kurie bus tobulas pasirinkimas, jei kilimo reikia erdviai patalpai.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Dideli kilimai 300x400

Jei simpatijas pelnė didelis kilimas, neskubėkite jo įsigyti – pirmiausia įsitikinkite, kad jis tikrai tiks jūsų interjere. Labai svarbus kambario dydis ir proporcijos, nes kilimas neturėtų užgožti kambario erdvės. Jei kilimą renkatės miegamojo kambariui ir norite kad jis „palįstų“ ir po lova, negalite jo pakišti tik šiek tiek – jis turi palįsti arba po visa lova, arba bent po didžiąja jos dalimis (netaikoma mažiems kilimėliams iš lovos šonų). Po lova tiesiamas kilimas turi būti mažiausia dvigubai už ją platesnis.

Svetainėje kilimas 300x400 turi palįsti po visais minkštaisiais baldais bei staliuku, jei toks yra, arba ant grindų gali likti stovėti tik galinės baldų, pastatytų prie sienos, kojos.

Jei didelis kilimas reikalingas valgomojo erdvei, svarbu, kad stalas su visomis kėdėmis būtų ant kilimo, o kėdę atitraukus ji vis dar liktų ant kilimo.

Kur derinti tokio dydžio kilimą?

Atsižvelgiant į aukščiau paminėtas rekomendacijas akivaizdu, kad tokių matmenų kilimas bus tinkamas tik didelėms patalpoms, kurių grindų plotas ne mažesnis kaip 3x4 m.

Dideli kilimai labai tiks erdviai svetainei, dideliam miegamojo kambariui, įstabiai atrodys ir didžiuliame valgomajame.

Didelių kilimų formos, spalvos, raštai

Populiariausi pagal formą yra apvalūs ir stačiakampiai kilimai. Tačiau 300x400 išmatavimai išduoda, kad šio tipo kilimai bus stačiakampiai. Tai universalus variantas, kuris tiks bet kurio stiliaus interjere ir nepriklausomai nuo to, ar dominuoja griežtų formų, ar plastiškas linijas demonstruojantys baldai.

Plati spalvų paletė ir raštų įvairovė suteikia garantiją, jog neabejotinai išsirinksite, kas gražiausiai derės jūsų namuose ar kitos paskirties patalpose.

Ilgo plauko dideli kilimai

Minkšti ilgo plauko kilimai 300x400 atrodo išties įspūdingai. Jie alsuoja elegancija, prabanga ir neabejotinai – jaukumu. Toks kilimas tikrai atras vietą miegamajame, kur jaukumui paprastai teikiamas prioritetas. Įvertinkite, kad ilgo plauko dideli kilimai reikalaus kiek daugiau laiko jų priežiūrai nei trumpo plauko. Jei namuose turite mažų vaikų ir / ar augintinių, tokio tipo didelis kilimas gal nebus labai praktiškas variantas. Jei visada valgote valgomajame, čia priimate svečius, ilgo plauko kilimas gali sparčiau dėvėtis, negana to, jį reikės dažnai valyti – tai irgi įvertinkite rinkdamiesi.

Klasikinis, prabangus ar modernus?

Mūsų pasiūloje prabangūs rankų darbo kilimai 300x400 alsuoja rafinuotumu ir aukšta kokybe. Jei domina tokia prabanga, tai išsirinkite patikusį variantą.

Mūsų asortimente – kokybiški modernūs ir klasikiniai kilimai 300x400. Pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, kokį stilių kuriate kambaryje, kuriam šis tekstilės gaminys bus skirtas.

Tiek modernius, tiek klasikinius bei išskirtinės prabangos didelius kilimus gera kaina išsirinkite mūsų pasiūloje internetu. Čia pirkti bus labai patogu, o mes savo ruožtu siūlome ir sklandų pristatymą. Tačiau tokio dydžio kilimas – ne kasdieni pirkinys, tad jei norėsite įsitikinti, kad pasirinktas gaminys jums tikrai tinka, prie prekės e. parduotuvėje galite pažiūrėti, kuriame mūsų salone – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Plungėje – jį galite apžiūrėti realiai.