Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

INTERJERO AKSESUARAI 

Pasitaiko, kad pasirinkus namams įspūdingus baldus, aukštos kokybės prabanga alsuojančius kilimus, stilingą sienų apdailą vis vien susidaro įspūdis, tarsi kažko trūksta. Dažniausiai tas trūkumas yra interjero aksesuarai: lovatiesės, pagalvėlės, žvakidės, veidrodžiai, paveikslai, augalai ir kitos detalės, papildančios dizainą tarsi prieskoniai ga...

Rodyti daugiau

Pasitaiko, kad pasirinkus namams įspūdingus baldus, aukštos kokybės prabanga alsuojančius kilimus, stilingą sienų apdailą vis vien susidaro įspūdis, tarsi kažko trūksta. Dažniausiai tas trūkumas yra interjero aksesuarai: lovatiesės, pagalvėlės, žvakidės, veidrodžiai, paveikslai, augalai ir kitos detalės, papildančios dizainą tarsi prieskoniai gardžiausią patiekalą. Mūsų pasiūla – tikrų tikriausias lobynas tiems, kurie ieško interjero detalių savo namams. Rinkitės iš labai didelės įvairovės, jūsų patogumui aksesuarus suskirstėme pagal patalpas, kuriose jie geriausiai derėtų.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Interjero akcentai

Mūsų asortimente rinksitės iš labai didžiulės interjero akcentų įvairovės:

  • jaukumui: dekoratyvinės pagalvėlės, lovatiesės, rėmeliai, žvakidės ir kt.;
  • prabangai: paveikslai, vazos, prabangūs stalo indai ir kt.;
  • praktiškos detalės: taurės, stalo serviravimui skirti įrankiai bei indai, laikrodžiai, papuošalų dėžutės , pašto dėžutės, staliukai, konsolės ir kt.;
  • spalvoms: dirbtiniai augalai, kalėdiniai žaisliukai ir kt.;
  • erdvei padidinti: veidrodžiai;
  • daiktų laikymui: kabliukai, kabyklos, laikikliai, lentynėlės ir kt.

Kaip paversti namus stilingais?

Stilingi namai tai nebūtinai tie, kurie atitinka kažkokias naujausias mados tendencijas. Stilingi namai yra tokie, kurie alsuoja estetika, harmonija, kur visumoje vyrauja darna, ir kurie yra dailūs jums.

Paversti namus stilingais galima labai paprastai – dažniausia tam reikia tik akcentų, kurie užpildys tuščias sienas, sofą, lentynas, kurie suteiks spalvų, prabangos, romantikos ir pan. Dažnu atveju tam gali užtekti stilingo pledo ir pagalvėlių ant sofos, dailios lovatiesės ant lovos, elegantiškos vazos ant staliuko, žvakidės ant židinio atbrailos, įmantraus veidrodžio vonioje, akį traukiančių paveikslų prieškambaryje ir pan.

Dubingių parduotuvės interjero idėjos

Mūsų interjero aksesuarai, tiksliau – jų gausa, parodo, kad galimų interjero idėjų, kaip suteikti patalpai stiliaus, romantikos, prabangos, unikalumo, yra labai daug. Kelios idėjos skirtingoms patalpoms:

  • Svetainėje atraskite vietą dailiam staliukui, ant jo kompoziciją gali sudaryti stilingas padėkliukas ir žvakių rinkinys bei vaza su gėlėmis, ant sofos įkurdinkite jaukias pagalvėles ir minkštutėlį pledą.
  • Miegamajame lovą užklokite lovatiese – iškart pamatysite, kaip kambarys prisipildys estetikos.
  • Voniai pasirinkite vienos linijos muilines, dėkliuką šepetėliams ir kitus akcentus – darna leis mėgautis tvarkos ir subtilumo įspūdžiu.
  • Prieškambaryje kabinkite lentyną su stilingais laikikliais, po ja – kelis įmantresnius kabliukus rūbams, o patalpos kampinę erdvę išnaudokite stilingai skėtinei.

Interjero prekės miegamajam ir svetainei

Miegamojo zonai mūsų asortimente rasite labai platų pagalvėlių ir lovatiesių pasirinkimą. Ši tekstilė miegamajame atlieka ir estetinę funkciją, ir drauge saugo patalynę nuo dulkių, kitų nešvarumų. Lovatiesių spalvą, raštus rinkitės pagal tai, koks koloritas vyrauja kambaryje.

Nors veidrodis miegamajame vertinamas prieštaringai, daugelis jį mėgsta tiek dėl praktinių sumetimų, tiek dėl galimybės bent šiek tiek vizualiai praplėsti erdvę, kas aktualu, jei miegamasis mažas. Mūsų pasiūloje rasite ne tik klasikinių, subtilių veidrodžių, tačiau ir labai išskirtinių, originalių moderniam miegamajam.

Tiek miegamojo, tiek ir svetainės erdvei galite išsirinkti paveikslą, kuris padės užpildyti sienų plotą, gali net paslėpti tam tikrus jos defektus, o taip pat suteiks patalpai spalvų ar tam tikros nuotaikos akcentą.

Ir miegamojo, ir svetainės patalpose vietą gali atrasti laikrodis. Mūsų asortimente jų spektras tikrai platus: nuo vintažinių, klasikinių iki modernių, todėl rinkitės tai, kas derės prie jūsų kuriamo interjero stiliaus.

Svetainėje vietą gali atrasti staliukas. Nors kai kuriems šis akcentas gali pasirodyti ir banalus, bet įkurdinkite jį ne vidury kambario, kaip buvo įprasta seniau, tačiau šalia sofos ar fotelio, kambario kampe, šalia masyvaus augalo ar kitoje vietoje, pastatykite ant jo žvakę, padėkite knygą, padėkliuką kavos puodeliui ir pamatysite visiškai kitą staliuko transformaciją.

Svetainei mūsų asortimente galite atrasti ir platų vazų pasirinkimą, taip pat žvakių ir žvakidžių, pagalvėlių bei pledų.

Virtuvei, voniai

Tarp interjero akcentų rasite labai didelę įvairovę stalo serviravimui skirtų reikmenų: serviravimo indai, taurės, stiklinės, puodeliai, dubenėliai, arbatinukai, lėkštės, servetėlės, stalo serviravimo įrankiai ir kita. Visi stalo serviravimo reikmenys yra labai kokybiški, atrodo prabangiai, estetiškai, tobulai papuoš tiek jūsų kasdienį, tiek šventinį stalą. Turime labai daug reprezentatyvių indų, taurių, kurie įstabiai atrodys stilingoje indaujoje virtuvėje, valgomajame ar svetainėje.

Savo voniai mūsų asortimente galite išsirinkti muilines, tualetiniam popieriui skirtus laikiklius, vonios rinkinius, laikiklius rankšluosčiams, dantų šepetėliams, veidrodžius, lenteles su užrašais ir kitus aksesuarus. Nuo vintažinių, klasikinių iki modernių – atrasite tinkamiausius savo vonios kambariui. Įvairios namų dekoracijos padės šioje patalpoje sukurti stilingą ir harmoningą dizainą.

Prieškambariui

Pasitaiko, jog kartais manoma, kad prieškambaris yra tokia erdvė, kurioje nesumąstysi nieko stilingo. Tačiau tai tikrai netiesa, nes yra labai daug akcentų ir šiai patalpai, kurie padės ją paversti ir funkcionalia, ir drauge stilinga.

Mūsų pasiūloje prieškambariui galite rinktis iš plačios įvairių kabyklų ir kabliukų įvairovės, taip pat rasite ir jums tinkančią pašto dėžutę, skėtinę, varpelį, rinksitės iš plataus veidrodžių asortimento. Dirbtinis augalas šioje patalpoje irgi labai tiks, mat suteiks spalvų, jaukumo. Kadangi prieškambaris dažnai yra patalpa be langų ir natūralios šviesos, tai gyvos gėlės čia neaugs, tad kokybiškas, labai realiai atrodantis dirbtinis augaliukas derės tobulai.

Praktiškas sprendimas prieškambaryje yra atviros lentynos, kurios neužima grindų ploto, bet sutalpina įvairių daiktų, o mūsų pasiūloje išsirinkite labai dailius toms lentynoms skirtus laikiklius.

Interjero aksesuarai internetu

Mūsų prekes patrauklia kaina galite rinktis atvykę į fizines pardavimo vietas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose arba Plungėje. O taip pat ir internetu. Dažnas labai palankiai vertina būtent šį pirkimo būdą, mat jis labai patogus ir leidžia taupyti brangų jūsų laiką.