Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kilimai svetainei 

Svetainė yra išskirtinė namų patalpa. Joje verda gyvenimas: čia susirenkame vakarais su šeima, žaidžiame stalo žaidimus, žiūrime mėgiamus filmus, priimame svečius, o jei šioje patalpoje yra ir valgomojo stalas su kėdėmis, tai svetainėje paprastai pralekia ir ramios vakarienės, smagūs šventiniai pietūs ir pan. Natūralu, kad patalpoje, kurioje lei...

Rodyti daugiau

Svetainė yra išskirtinė namų patalpa. Joje verda gyvenimas: čia susirenkame vakarais su šeima, žaidžiame stalo žaidimus, žiūrime mėgiamus filmus, priimame svečius, o jei šioje patalpoje yra ir valgomojo stalas su kėdėmis, tai svetainėje paprastai pralekia ir ramios vakarienės, smagūs šventiniai pietūs ir pan. Natūralu, kad patalpoje, kurioje leidžiame nemažai savo laiko, norisi ne tik estetikos, reprezentatyvumo, tačiau ir jaukumo. Tad šioje erdvėje tikrai vietą turėtų atrasti kokybiškas kilimas, kuris atliks ne tik estetinę, bet ir praktinę funkcijas.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Kaip sukurti jaukų svetainės interjerą?

Sukurti jaukumą namuose nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti. Negana to, neretai ir išlaidų tam didelių nereikia. Kartais užtenka vos kelių akcentų ir patalpa tarsi atgimsta iš naujo. Labai paprastas įrankis, suteikiantis jaukumo, yra tekstilė. Jei svetainėje neturite užuolaidų, pakabinkite jas, nustebsite, kaip kardinaliai gali pasikeisti svetainės „veidas“. Ant sofos, fotelių dėkite minkštas, dailias pagalvėles, žaismingai užmeskite šiltą pledą. Ant žurnalinio staliuko atraskite vietą nedidelei žvakių kompozicijai, knygai. O grindis užklokite kilimu. Būtent jis akimirksniu suteiks jaukumo ir šilumos patalpai. Grindimis bus komfortiška vaikščioti ir basomis, o kilimo minkštumas labai ženkliai sustiprins jaukumo įspūdį.

Modernūs kilimai svetainei

Plačioje mūsų parduodamų kilimų įvairovėje labai didelę dalį užima modernūs kilimai. Tarp jų dominuoja švelni, pastelinių spalvų gama, o raštai labai dažnai primena geometrines formas, tikslias, lygias linijas, kas yra vienas iš kertinių modernaus stiliaus bruožų. Tarp jų rasite demonstruojančių minimalizmą arba tokių, kurie kambariui suteiks charizmatišką prieskonį, žavės ryškiomis spalvomis. Modernūs kilimai svetainei gali būti gaminami tiek iš natūralaus, tiek iš sintetinio pluošto. Abu variantai bus puikūs, garantuos lengvą priežiūrą ir stilingą išvaizdą.

Klasikiniai kilimai svetainei

Maži ir dideli klasikiniai kilimai mūsų e. parduotuvėje spinduliuoja rafinuotumu, solidumu, jie labai gražiai įsilies į klasikinio stiliaus svetainę. Spalvų paletė apima ir šviesesnius atspalvius, ir sodrias spalvas. Beje, pasirinkę klasikinio stiliaus kilimą galite būti ramūs – jis madingas bus ir po kelerių metų, mat klasika nepavaldi laikui. Didelę dalį šio tipo kilimų sudaro gaminti iš natūralaus pluošto, pavyzdžiui, vilnos, medvilnės, tačiau galite rasti ir iš poliesterio ar kito kokybiško sintetinio pluošto, užtikrinsiančio labai lengvą kilimo priežiūrą, mažą jo imlumą nešvarumams.

Prabangūs kilimai svetainei

Ieškantiems išskirtinės prabangos siūlome ekskliuzyvinius kilimus, kurie traukia akį savo koloritu, raštais, rankų darbu. Kiekvieną tokį kilimą drąsiai galime vadinti meno kūriniu ir nė kiek nesuklysime. Ekskliuzyviniai rankų darbo kilimai dažnai gaminami iš šilko arba labai aukštos kokybės vilnos. O įdomiausia tai, kad rasti du vienodus tokius prabangius kilimus – gana sudėtinga ar net neįmanoma misija.

Dideli, minkšti, apvalūs kilimai bei kiti

Daug dėmesio mūsų pasiūloje sulaukia dideli svetainės kilimai, idealiai tinkantys erdvioms svetainėms. Atminkite, kad vidury kambario patiestas mažytis kilimas tarsi išnyks joje, atrodys neproporcingai ir nereprezentatyviai. Tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti net itin didelių išmatavimų kilimus.

Jei domina minkštutėliai kilimai, nesuklysite pasirinkę ilgo plauko kilimus. Nors jų priežiūra gali pareikalauti šiek tiek daugiau jūsų laiko, tačiau maksimalus jaukumas ir komfortas bus garantuoti.

Labai dailūs ir daug simpatijų sulaukiantys yra apvalūs kilimai svetainei. Jie puikiai derės patalpoje, kurioje yra apvalus stalas, kiti aptakesnių formų baldai, tačiau ne mažiau šauniai atrodys ir ten, kur vyrauja griežtos linijos – kurs įdomų kontrastą. Apvalus kilimas bus geras pasirinkimas nedidelei svetainei, taip pat tada, jei ieškote kilimo ne visai patalpai, o tik po apvaliu valgomojo stalu.

Rinkitės pigiau internetu

Jei domina naujas, patvarus ir stilingas kilimas svetainei, esate ten, kur reikia. Mūsų asortimente tikrai atrasite kilimą, kuris atitiks ir jūsų poreikius, ir finansines galimybes bei puikiai įsilies į svetainės interjerą. Svetainėje yra prekių filtravimo sistema, pateiktos kilimų nuotraukos, esminė juos apibūdinanti informacija, nurodyta tiksli kaina, neretai taikoma akcija – tai aspektai, kurie padės lengviau priimti pirkimo sprendimą.

Taip pat visada esate laukiami mūsų fizinėse pardavimo vietose, kurias rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Plungėje.