Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Grindjuostės 


Grindjuostės yra vienas iš svarbiausių apdailos elementų, suteikiantis išbaigtumo įspūdį, tvarkos pojūtį ir, žinoma, suteikiantis patalpai estetikos. Grindjuosčių spektras labai platus, tad renkantis, iš kokių medžiagų jos pagamintos, derinkite prie grindų dangos, o pagal spalvą galite jas derinti prie sienų arba grindų kolorito, taip pat pasita...

Rodyti daugiau


Grindjuostės yra vienas iš svarbiausių apdailos elementų, suteikiantis išbaigtumo įspūdį, tvarkos pojūtį ir, žinoma, suteikiantis patalpai estetikos. Grindjuosčių spektras labai platus, tad renkantis, iš kokių medžiagų jos pagamintos, derinkite prie grindų dangos, o pagal spalvą galite jas derinti prie sienų arba grindų kolorito, taip pat pasitaiko, kad jos derinamos prie durų ir jų apvadų spalvų paletės. Kad ir kurį sprendimą pasirinksite jūs, neabejojame, kad mūsų asortimente išsirinksite tinkamiausias grindjuostes – kokybiškas, estetiškas, lengvai montuojamas ir patvarias.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Grindų apvadai mūsų asortimente

Mūsų pasiūloje didžiąją dalį sudaro kokybiškos grindjuostės iš HDF, taip pat plastikinės, yra aliumininių profilių. Rasite platų spalvų pasirinkimą, taip pat skirtingus gaminius pagal aukštį bei kitus matmenis.

Visi grindų apvadai yra aukštos kokybės, patvarūs, ilgaamžiai.

Mūsų parduodamas grindjuostes galite labai patogiai įsigyti internetu arba atvykę į fizines pardavimo vietas: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje. Prie kiekvieno gaminio e. parduotuvėje galite pažiūrėti, kurioje fizinėje pardavimo vietoje turėtumėte rasti konkrečią prekę. Parduotuvėse galite pasikonsultuoti, kaip klijuoti grindjuostes, kokias rinktis ir pan.

Mediniai grindų apvadai ir MDF grindjuostės

Šio tipo grindjuosčių gausoje daug populiarumo sulaukia HDF gaminiai, t. y. pagaminti iš medžio dulkių plokštės, o viršutinis sluoksnis pagamintas iš PP / TPE. Dėl lankstumo grindjuostės itin gerai priglunda ir prie grindų, ir prie sienos, jos pasiteisins, jei grindų ar sienų plokštuma turi nelygumų. Negana to, jos paprastai montuojamos, tad šiuos darbus, tikėtina, galėsite atlikti ir patys.
Iš MDF (medienos plaušų plokštės) gaminamos grindjuostės paprastai būna laminuotos ir vizualiai itin primena laminatą, tad prie tokio tipo grindų bus labai geras pasirinkimas.

Aliumininės grindjuostės

Tarp aliumininių gaminių šioje prekių kategorijoje rasite kiliminei dangai skirtus užbaigimus, kurie užtikrins estetišką ir išbaigtą kiliminės dangos vaizdą bei visam kambariui suteiks tvarkos įspūdį. Jei rinksitės aliumininius profilius grindų dangos užbaigimui, atkreipkite dėmesį, koks tinkamas kiliminės dangos storis.

Plastikinės grindjuostės

Jau senokai rinkoje esančios plastikinės grindjuostės labai populiarios, o tam įtakos turi itin patraukli kaina. Tad jei norite geras grindjuostes įsigyti pigiau, plastikinės lūkesčius atitiks. Nors jos tinka užbaigti bet kokio tipo grindis, pavyzdžiui, medžio masyvo, parketo, laminato, vinilines ar kitas, visgi geriausiai gerės su laminatu, PVC ir panašaus tipo grindų dangomis. Medis ir plastikas gana kontrastingos medžiagos, tad jei grindys medinės, tinkamesnis variantas būtų ilgaamžės medinės grindjuostės, pavyzdžiui, ąžuolinės. Beje, mediniai grindų apvadai turėtų būti saugomi nuo drėgmės ir kito aplinkos poveikio.

Didelis plastikinių grindjuosčių privalumas yra jų lankstumas ir atsparumas drėgmei, kas praplečia jų panaudojimo spektrą. Lankstūs grindų apvadai ypač tiks, jei siena ar grindys yra nelygios.

Plastikinės grindjuostės turi specialų lovelį kabeliams, kuris leis palaikyti kambaryje tvarką ir išvengti netvarkingai gulinčių laidų vaizdo.

Kokias grindjuostes rinktis?

Pirmiausia aptarkime tai, prie ko visgi grindjuostes derinti: prie sienų, grindų ar durų ir jų apvadų? Tiesą pasakius, nė vienas iš šių variantų nebus klaidingas, tik suteiks kiek kitokį efektą. Daugeliui priimta, kad grindjuostės turi būti derinamos prie grindų dangos pagal spalvą, medžiagą, o geriausia, jei perkamos iš to paties gamintojo ir yra identiškos grindų dangai. Taip, tai bus geras sprendimas, tačiau netiks patalpoms žemomis lubomis, kadangi „atimdamos“ šiek tiek sienos grindjuostės vizualiai erdvę dar labiau sumažins. Taip pat toks variantas netiks ir tada, jei vienoje patalpoje derinamos skirtingos grindų dangos (jei yra toks sprendimas, gali būti reikalinga ir grindų sujungimo juosta – rasite mūsų asortimente). Jei norite patalpai suteikti aukščio, grindjuostes derinkite prie sienų spalvos – taip patalpa atrodys aukštesnė. O jei norite įmantresnio varianto, galite grindjuosčių spalvą ir medžiagas rinktis pagal duris ir jų apvadų dizainą.

Jei yra galimybė, rinkitės grindjuostes, kurioms nereikalingi kampukai, – vaizdas kur kas estetiškesnis, subtilesnis.

Grindjuosčių aukštis – ne mažiau svarbus nei spalva. Jei patalpoje lubos žemos, grindjuostes rinkitės žemesnes, o jei lubos aukštos, tobulai tiks aukštesnės grindjuostės – išlaikysite proporcijas.

Jeigu kambaryje klojate kiliminę dangą, tai jos kraštas atrodys tikrai nedailiai. Nors prie sienų stovintys baldai dangą prispaus, tačiau juk palei visą perimetrą baldų nestatysite, tiesa? Taigi praktiškas pasirinkimas bus speciali grindjuostė, skirta dailiai užbaigti kiliminės dangos klojimą. Vidinėje dalyje ji turi lipnią juostą, prie kurios tvirtinama kiliminė danga.

Grindjuosčių tvirtinimas

Grindjuosčių tvirtinimo ypatumai priklauso nuo gaminių tipo: klijuojamos grindjuostės, kabinamos ant laikiklių. Vienas iš dažniausių variantų – tvirtinimas naudojant specialius laikiklius. Laiko reikės šiek tiek daugiau, bet ateityje – prireikus – grindjuostę galėsite lengvai nuimti ir vėl uždėti. Kitas būdas – grindjuosčių klijavimas. Šiuo atveju darbai eisis kur kas greičiau ir paprasčiau, bet nuimti gražiai grindjuosčių ateityje jau nepavyks.

Ypač gera kaina

Nors dažnas žvalgosi patrauklios kainos, visgi renkantis grindjuostes svarbu suderinti kainą ir kokybę. Tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti labai gerą šių dviejų pirkėjams svarbių aspektų santykį. Grindjuosčių kainos mūsų pasiūloje prasideda tik kiek daugiau kaip nuo euro! Tiek mokėsite už kokybiškas ir lengvai montuojamas PVC grindjuostes.