Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Lubų apvadai su ornamentu 

Galime turėti nepriekaištingo lygumo lubas, kurios akins įstabia balta spalva, tačiau vaizdas nebus išbaigtas ir tvarkingas, jeigu nebus sumontuoti lubų apvadai. Šios baigiamosios detalės suteikia labai daug estetikos, darnos, o drauge leidžia subtiliai paslėpti tam tikrus defektus, jeigu jų yra. Jei svarstote, kokias lubų juostas rinktis, siūlo...

Rodyti daugiau

Galime turėti nepriekaištingo lygumo lubas, kurios akins įstabia balta spalva, tačiau vaizdas nebus išbaigtas ir tvarkingas, jeigu nebus sumontuoti lubų apvadai. Šios baigiamosios detalės suteikia labai daug estetikos, darnos, o drauge leidžia subtiliai paslėpti tam tikrus defektus, jeigu jų yra. Jei svarstote, kokias lubų juostas rinktis, siūlome apgalvoti poliuretaninių elementų variantą – tai ilgaamžis ir labai dekoratyvus sprendimas.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Poliuretaniniai lubų apvadai


Šie dekoratyviniai lubų apvadai yra alternatyva putplasčiui, plastikui, taip pat ir medžiui. Pagamintos iš poliuretano lubų apdailos juostos, kampai išsiskiria labai aukšta kokybe, jos greitai montuojamos, atsparios išorės, mechaniniam poveikiui. Didelis jų pranašumas ir tas, kad jos neimlios nešvarumas, o jei išsitepa, tai valymas tikrai nereikalaus daug pastangų, daugeliu atvejų tam užteks šiek tiek sudrėkintos šluostės. Valymo metu poliuretano apvadų nepažeisite, nenutrinsite jų spalvos.

Ornamentai – išskirtiniam interjerui

Poliuretano lubų apvadus puošiantys ornamentai tobulai tiks klasikiniam, prabangiam, baroko ar panašiam įspūdingam interjerui. Ornamentų spektras labai platus: augalų motyvai, pynės, subtilios iš linijų sudarytos geometrinės formos ir kt. Ornamentai gali būti stambesni arba smulkūs.

Lubų juostas puošiantys ornamentai idealiai įsilies į erdvios, aukštas lubas turinčios patalpos interjerą.

Dar kitaip – lubiniai karnizai, lubų juostos

Apvadus luboms dar galite išgirsti vadinant lubų karnizais ar lubų juostomis. Šios detalės tvirtinamos palei kambario perimetrą, kur susiduria lubų ir sienos plokštumos. Elementai gali būti dažomi, taip suteikiant kitokią išvaizdą ne tik jiems, bet ir visai patalpai. Visgi praktika rodo, kad dažniau apvadams pasirenkama balta spalva, derinant prie lubų kolorito.

Aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas

Mūsų asortimente rinkitės aukštos kokybės poliuretano apdailos juostas luboms. Jų tarnavimo laikas gali siekti net apie tris dešimtmečius, o svarbiausia – per tą laiką jos nepraras nei savo gerųjų savybių, nei reprezentatyvios išvaizdos.
Kokybiški poliuretano lubų apvadai su ornamentu žavi stiliumi, prabangiu įvaizdžiu. Tinka naudoti net ir tose patalpose, kuriose didesnis drėgmės kiekis. Prie gaminių ilgaamžiškumo prisideda ir tai, kad jie demonstruoja aukštą atsparumą temperatūrai.

Dekoratyvinių lubų juostų įrengimas / montavimas

Poliuretano lubų apvadai su ornamentu montuojami labai paprastai, todėl tai galėsite atlikti ir patys, jei turite laisvo laiko ir norite sutaupyti. Svarbu tiksliai išmatuoti reikalingus ilgius, supjauti juostas. Ypač svarbus tikslumas, kai reikia supjauti kampu dvi juostas, kurios susidurs. Nors poliuretano apdailos juostas luboms galite pjauti ir peiliu, visgi dirbti bus kur kas patogiau, o ir pjovimas bus tikslesnis, jei naudosite kampinio pjovimo stakles.

Juostos klijavimui naudokite montažinius klijus, o susidūrimo vietas negausiai tepkite poliuretaniniais klijais specialiai siūlėms.

Klijais suteptą juostą dėkite į jos vietą prie lubų ir sienos, paspauskite, kad pasišalintų klijų perteklius. Klijų perteklių iš susidūrimų nuimkite naudodami glaistyklę. Jei lubos ar siena turi nelygumų, apdailos juostos nespauskite pagal tuos nelygumus – jiems užpildyti reikėtų naudoti montažinius klijus.

Apdailos juostų paviršių nuvalykite kempinėle ar šluoste. Susidūrimus užglaistykite, o kai glaistas išdžius, sušveiskite ir nuvalykite. Viskas – galite dažyti.

Įsigykite internetu ypač gera kaina

Reikalingos kokybiškos lubų apdailos juostos su ornamentais labai gera kaina? Rinkitės pas mus! Siūlome platų spektrą: nuo kuklesnių iki ypatingą prabangą demonstruojančių apvadų. Kadangi pasirinkimas platus, tai ir kainos įvairios, tačiau pigiausi apvadai su ornamentais kainuoja nuo 19–20 eurų už vienetą (vienos lubų juostos ilgis – 2 m).

Jei norite gaminius apžiūrėti realiai, esate laukiami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje įsikūrusiose mūsų fizinėse parduotuvėse.