Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Technologija
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Šilkiniai kilimai 

Kilimas yra toks interjero akcentas, kuris gali labai stipriai pakeisti visos patalpos įvaizdį, pavyzdžiui, patieskite ryškų kilimą ir niūri, banali erdvė akimirksniu taps žaisminga, originali. Tad nenuostabu, kad kilimai interjere tokie populiarūs. Renkantis kilimą galima atsižvelgti į daug įvairių aspektų, bet vienas iš svarbiausių yra jo sudė...

Rodyti daugiau

Kilimas yra toks interjero akcentas, kuris gali labai stipriai pakeisti visos patalpos įvaizdį, pavyzdžiui, patieskite ryškų kilimą ir niūri, banali erdvė akimirksniu taps žaisminga, originali. Tad nenuostabu, kad kilimai interjere tokie populiarūs. Renkantis kilimą galima atsižvelgti į daug įvairių aspektų, bet vienas iš svarbiausių yra jo sudėtis. Šioje prekių kategorijoje pristatome prabanga, estetika ir rafinuotumu alsuojančius šilkinius kilimus.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Šilkiniai kilimai prabangai namuose

Plonas šilkinis kilimas savo išvaizda ir savybėmis tikrai pelno labai daug simpatijų. Namuose toks tekstilės gaminys neabejotinai bus prabangus, išskirtinis akcentas. Jis ypač tiks reprezentacinėse zonose, pavyzdžiui, svetainėje, poilsio kambaryje, taip pat aristokratiškoje darbo erdvėje.

Rinkdamiesi šilkinį kilimą įvertinkite, koks dydis jums aktualus. Mūsų pasiūloje rasite labai didelę įvairovę pagal dydžius: tiek standartinius, tiek ir nestandartinius.

Nuspręskite, kokios formos kilimai iš šilko jums aktualūs: apvalūs, ovalo formos ar stačiakampiai. Pasirinkti gali padėti kambaryje esančių baldų stilius, patalpos forma, dydis.

Taip pat labai svarbu koloritas, raštai – jie turėtų harmoningai įsilieti į patalpos dizaino koncepciją.

Šilkinio kilimo savybės

Minkšti ir jaukūs šilkiniai kilimai dovanos komfortą, taps stilingu ir dailiu kambario akcentu. Toks kilimas užtikrins labai gerą jausmą įsitaisius ant grindų ir žiūrint mėgiamą filmą, rytą išlipus basomis iš lovos ar tiesiog tada, kai namuose dar neįjungtas šildymas ir grindų danga vėsi bei kelianti diskomfortą. Šilkinis kilimas yra malonus net ir basoms pėdoms.

Itin vertinami šilkinių kilimų išskirtinumai – tobulas paviršius ir subtilus blizgesys, kuris akimirksniu šiam tekstilės gaminiui suteikia prabangos įspūdį.

Tarp šilkinių kilimų rasite nemažai rankų darbo gaminių, žavinčių unikalumu, itin aukšta verte, kokybe, ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti šilkinį kilimą?

Šilkinius kilimus kartas nuo karto apsukite, kad jie tolygiai dėvėtųsi. Siurbkite dulkių siurbliu netrindami, nespausdami kilimo plauko. Jei ant šilkinio kilimo pastebėjote dėmių, delsti nereikėtų. Dar šviežią dėmę sausinkite popieriniais rankšluosčiais ar gerai sugeriančia švelnia šluoste. Netrinkite kilimo, popierių tik prispauskite. Jei dėmės nelieka, tada palikite kilimą natūraliai išdžiūti, o jei nusausinus dėmė vis vien lieka, reikėtų įsigyti šilkiniams kilimams valyti skirtų priemonių ir naudoti jas griežtai vadovaujantis rekomendacijomis ant pakuotės. Valydami šilkinius kilimus nenaudokite karšto vandens.

Klasikinis ar modernus šilkinis kilimas?

Klasikiniai šilkiniai kilimai demonstruoja sodresnę spalvų paletę, jie marginti įvairiais ornamentais, raštų gausa juos daro išskirtinius ir suteikiančius patalpai gyvumo. Paprastai jie yra trumpo plauko, gali būti puošti kutais, viduryje dažnas turi medalioną, kurį supa mažesni medalionai bei kiti motyvai, raštai.

Modernūs šilkiniai kilimai yra šviesių spalvų, gali būti ilgo plauko, sukuriantys grakštumo, lengvumo įspūdį patalpoje. Jie dažniau bus vienspalviai ar marginti subtiliais, tiksliais, simetriškais raštais, geometrinėmis formomis.

Tiesa, šiandien labai daug simpatijų sulaukia modernios klasikos interjerai. Tokiam taip pat rasite puikiai derantį šilkinį kilimą, kuris bus tarsi tarpinis variantas tarp klasikinio ir modernaus.

Šilkinis kilimas internetu – patogu ir greita pirkti

Aktualūs kokybiški, prabangūs šilkiniai kilimai? Tuomet rinkitės mūsų asortimente. Pirkti bus labai patogu, nes kairėje svetainės pusėje rasite prekių filtravimo sistemą – nustatykite aktualius kriterijus ir sistema išfiltruos tik jums tinkančius kilimus. Prie prekių rasite jų aprašymus, esmines charakteristikas, bus nurodyta tiksli kaina ir pristatymo terminas. Negana to, prie kiekvieno gaminio galite pažiūrėti, kuriame mūsų salone konkretų šilkinį kilimą apžiūrėsite gyvai. Visada esate laukiami ir fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kaune, Plungėje.