Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kavos staliukai 

Nedidelis, dailus ir funkcionalus baldas visada atras vietą namuose, tiesa? Vienas iš tokių – kavos staliukas, be kurio dažnas sunkiai įsivaizduojame savo svetainę. Būtent šioje patalpoje kavos staliukai įkurdinami labai dažnai – čia jie atlieka ne tik pagrindinę savo funkciją, tačiau ir tampa dailia, prabangia, stilinga, modernia interjero deta...

Rodyti daugiau

Nedidelis, dailus ir funkcionalus baldas visada atras vietą namuose, tiesa? Vienas iš tokių – kavos staliukas, be kurio dažnas sunkiai įsivaizduojame savo svetainę. Būtent šioje patalpoje kavos staliukai įkurdinami labai dažnai – čia jie atlieka ne tik pagrindinę savo funkciją, tačiau ir tampa dailia, prabangia, stilinga, modernia interjero detale. Rinkitės kavos staliuką savo namams iš labai plačios įvairovės.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Žurnaliniai kavos staliukai

Skoningas baldas namuose nebus vien tik baldas – jis taps išskirtine, akį traukiančia ir norimą interjero įspūdį sustiprinančia detale. Kavos staliukų įvairovė neįtikėtina: plati spalvų paletė, skirtingi aukščiai, matmenys ir formos, griežtos ar aptakios linijos, simetriški arba žavintys originalia asimetrija, tikslių arba plastiškų linijų, pagaminti iš įvairių medžiagų. Būtent tokią žurnalinių staliukų įvairovę rasite ir mūsų pasiūloje internetu ar užsukę į fizines pardavimo vietas.

Modernūs, klasikiniai, prabangūs

Renkantis kavos staliuką būtina atsižvelgti, koks interjero stilius dominuoja patalpoje. Klasikiniame kambaryje tobulai derės masyvesni, prabangūs, elegantiški, dažnai pagaminti iš medžio klasikiniai kavos staliukai. Jei kuriate modernų interjerą, jums patiks metaliniai, stikliniai, medžio ir metalo žavesį sujungiantys ir neretai originaliais dizaino sprendimais masinantys modernūs kavos staliukai. Taip pat dėmesį visada patraukia ir prabangūs kavos staliukai, kurie gali būti iš natūralaus medžio, turėti stiklinių elementų, demonstruoti itin aukštą kokybę, išskirtinius sprendimus.

Apvalūs žurnaliniai kavos staliukai

Apvalios formos žurnaliniai staliukai yra vieni iš populiariausių. Nenuostabu, jie neretai gana kompaktiški, puikiai tinka tiek erdvesniam kambariui, tiek ir mažam. Beje, mažoje patalpoje jie bus geras variantas ir todėl, kad einant nereikės saugotis aštrių kampų. Apvalūs kavos staliukai bus labai geras pasirinkimas ir tada, jei namuose turite mažų vaikų – kampų neturintis staliukas leis išvengti galimų traumų.

Mediniai kavos staliukai

Natūralus medis baldų sektoriuje visada labai vertinamas. Mediniai baldai nepraranda savo populiarumo ir žavesio. Jie demonstruoja klasikinio stiliaus aukštumas, vilioja masyvumu, puikia kokybe, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Idealiai tinka klasikiniame interjere, tačiau rasite ir modelių, puikiai tiksiančių moderniam kambariui.

Metaliniai kavos staliukai

Daugeliu atvejų nesunkūs, stilingi, modernaus dizaino, patvarūs, išorės bei mechaniniam poveikiui atsparūs metaliniai žurnaliniai staliukai labai tiks moderniame, skandinaviškame, minimalistiniame, urbanistiniame interjere. Labai paprasta priežiūra tik didina jų patrauklumą.

Stikliniai kavos staliukai

Stikliniai staliukai ypač populiarūs moderniuose interjeruose. Jie kuria lengvumo įspūdį, neapsunkina patalpos, net vizualiai ją didina, tad bus ypač geras variantas mažoms erdvėms.
Nusprendę rinktis stiklinį kavos staliuką prioritetą teikite maksimaliai patvariam baldui, kurio stiklinė dalis atspari braižymui ar kitokiam mechaniniam poveikiui.

Su ratukais

Kavos staliukai su ratukais ypač pasiteisins, jei baldas visą laiką nebus vienoje vietoje (pavyzdžiui, jei nenaudojamas bus pristumtas prie sienos, o naudojant atitrauktas į kambario vidurį). Tai leis ne tik lengvai perstumti baldą, bet ir saugoti grindų dangą. Ypač aktualu, jei kavos staliukas masyvus ir daugiau sveria, dėl ko jį pernešti vienam asmeniui būtų sudėtinga.

Balti, aukso spalvos, juodi

Mūsų pasiūloje kavos staliukai demonstruoja labai plačią spalvų paletę: nuo klasika alsuojančių juodų, baltų, natūralaus medžio spalvos baldų iki originalesnių spalvinių akcentų, blizgių detalių. Moderniam stiliui labai populiarus pasirinkimas yra kavos staliukas aukso spalvos. Aukso spalvos detalių turintis baldas atrodo labai puošniai, prabangiai, solidžiai ir rafinuotai. Jis labai stilingai derės šiuolaikiškame tiek šviesaus, tiek ir sodraus kolorito interjere.
Beje, staliukas nebūtinai turi įsilieti į bendrą kambario koloritą, juo labiau jei yra išskirtinės formos – tokiu atveju jis visiškai pelnytai gali būti kontrastinga ir dėmesį kaustančia interjero detale.

Puiki kokybė ir patraukli kaina mūsų asortimente

Jei domina stilingi kavos staliukai patrauklia kaina, esate ten, kur reikia! Mūsų pasiūloje visi kavos staliukai demonstruoja ne tik dailų, estetišką dizainą, tačiau žavi ir kokybe, patvarumu, ilgaamžiškumu. Didelė įvairovė leis kiekvienam atrasti tai, kas geriausiai atitiks poreikius. Labai platus kainų diapazonas atliepia skirtingą biudžetą turinčių pirkėjų galimybes. Taip pat dažnai rasite ir gaminių su akcija, tad pirksite dar pigiau.

Nors internetu pirkti labai patogu, visada esate laukiami ir mūsų salonuose. Juos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.