Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Vintažiniai kilimai / Patchwork 

Žodis vintage daugeliui asocijuojasi su išliekamąja verte, išskirtinumu, unikaliu dizainu, kokybe ir stiliumi, mat vintažiniai daiktai net ir po daugybės metų yra vertinami. Štai kodėl vintažiniai kilimai mūsų pasiūloje sulaukia išskirtinio dėmesio.

Vintažiniais laikomi tie daiktai, kurių gamybos metai patenka į diapazoną nuo 1920 iki 1980 metų....

Rodyti daugiau

Žodis vintage daugeliui asocijuojasi su išliekamąja verte, išskirtinumu, unikaliu dizainu, kokybe ir stiliumi, mat vintažiniai daiktai net ir po daugybės metų yra vertinami. Štai kodėl vintažiniai kilimai mūsų pasiūloje sulaukia išskirtinio dėmesio.

Vintažiniais laikomi tie daiktai, kurių gamybos metai patenka į diapazoną nuo 1920 iki 1980 metų. Tai pat tie daiktai, kurie savo išvaizda bei kitomis savybėmis atitinka to laikmečio reikalavimus.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Vintažiniai kilimai jūsų namams

Jei pažiūrėtumėte į kilimus tėvų, senelių namuose, greičiausiai, dažnas išvystų ir vintažinį, kuris buvo madingas ir anuomet, o taip pat madingas ir šiais laikais. Minkšti vintažiniai kilimai yra vientiso rašto, paprastai juos galima atskirti iš viduryje esančio medaliono ar kitos detalės ir kilimo perimetrą puošiančių raštų ar kitų išskirtinių elementų. Tikrai nesuklysime vintažinius kilimus pavadinę nesenstančia klasika.

Jei manote, kad savo namus tokio stiliaus kilimu papuošti labai brangu, mūsų pasiūla yra puikus įrodymas, kad stilingas vintažinis kilimas nebūtinai bus labai brangus. Mūsų asortimente yra dvejopi vintažiniai kilimai: rankų darbo ir gaminti pramoniniu būdu. Pirmieji – rankų darbo kilimai – tikrai išsiskiria aukšta kaina, kadangi jų gamybos procesas sudėtingas, ilgas, šie kilimai yra unikalūs ir surasti du vienodus praktiškai neįmanoma. Tai vienetinis namų akcentas. Pramoniniu būdu gaminti vintažiniai kilimai sužavės ir dailiu stiliumi, ir patrauklia kaina, tad bus šaunus variantas tiems, kurie trokšta savo namuose patiesti žavingą vintage kilimą, bet nori mokėti pigiau.

Namams pasirinkimas labai platus: trumpo ir ilgo plauko, apvalūs bei stačiakampiai, vienspalviai bei spalvoti.

Ofisui ar SPA centrui

Dėl demonstruojamos aukštos kokybės, patvarumo, atsparumo dėvėjimuisi trumpo plauko vintažinis kilimas gali būti šaunus pasirinkimas ir biurui, pavyzdžiui, konferencijų salei, poilsio zonoms, vadovų kabinetams – ten, kur norite sukurti elegantišką, stilingą, unikalų interjerą.

Modernūs tokio tipo kilimai labai tiks ir SPA ar panašios paskirties patalpoms, kuriose reikia ypatingos estetikos ir solidumo.

Ypač kokybiški Patchwork vintažiniai kilimai

Labai stilingi ir prabangūs kilimai, demonstruojantys originalumą, švelnių tonų gamą, labai tinkantys tiek solidiems tamsesnių spalvų interjerams, tiek ir švelniomis šviesiomis spalvomis žavintiems. Aukšta Patchwork kilimų kokybė prisideda prie jų populiarumo, o ją papildo ir universalumas – rasite variantų kaimiškame, klasikiniam, retro ar moderniam interjerui.

Kaip pritaikyti interjere?

Neretai manoma, jog vintažinis kilimas tinka tik tokiame kaip rustic, klasikiniame, vintažiniame interjere, tačiau jo pritaikymas kur kas platesnis. Šiandien vintažinių kilimų įvairovė labai didelė, tad išsirinksite ir tinkamą moderniam, boho, net urbanistiniam, lofto ar panašiam interjerui. Daug kas pasirenkant priklauso nuo spalvinės kilimo gamos. Klasikiniame, rustic interjere labiau tiks klasikiniai šio stiliaus kilimai, dominuojantys sodresni atspalviai, pavyzdžiui, rudi, tamsesni raudoni. O moderniam, minimalistiniam, Art deco, skandinaviškam ar panašiam interjerui puikiai derės šviesesnės spalvų paletės vintažiniai kilimai, pavyzdžiui, švelniai pilki, sendinto efekto ir pan.

Minkštas, dailus vintažinis kilimas labai dailus, išskirtinis, spinduliuojantis rafinuotumu, elegancija, tad neabejotinai svetainė yra jam tinkamiausia vieta. Tačiau tokį kilimą rinkitės ne tik svetainei – jis tobulai tiks ir erdviam valgomajam, romantiško, klasikinio stiliaus miegamajam, o siauras kilimas puikiai tiks koridoriui.

Klasikinis ar modernus vintažinis kilimas?

Nors vintažas daugiau siejamas su klasikiniu stiliumi, tačiau šiandien galime rinktis iš daug platesnės tokio tipo kilimų įvairovės, tad nesunkiai rasite ir tokį, kuris tobulai papildys modernaus būsto interjero koncepciją.
Taigi svarstydami, ar rinktis klasiką, ar ir moderniam interjerui tinkantį vintažinį kilimą, atsižvelkite į tai, koks interjeras vyrauja patalpoje – tai kertinis pasirinkimo kriterijus.

Geros kainos – internetu!

Kiek kainuos vintažinis kilimas, priklauso nuo to, ar jis yra rankų darbo, ar gamintas pramoniniu būdu, kokia kilimo sudėtis, koks dydis ir pan. Kadangi turime labai platų pasirinkimą pagal šiuos parametrus, tai ir kainų diapazonas yra itin didelis. Šie senoviniai kilimai mūsų e. parduotuvėje kainuoja vos nuo kelių dešimčių eurų. Ši kaina bus už pramoniniu būdu gamintus kilimus, kurių matmenys maždaug 0,8x1,5 m. O brangiausių vintažinių kilimų kainos siekia kone 13 tūkstančių eurų! Tai, žinoma, bus dideli rankų darbo rištiniai kilimai iš vilnos ir šilko, demonstruojantys ypatingą prabangą.

Beje, patrauklios kainos jūsų laukia ir perkant internetu, ir mūsų fizinėse pardavimo vietose. Kviečiame užsukti į „Dubingių“ salonus VilniujeKauneKlaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose ar Panevėžyje.