Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kilimai virtuvei 

Kai kurie pasakys, kad kilimas virtuvėje yra nepraktiškas pasirinkimas. Bet jei išsirinksite tinkamą, tai jis bus ir praktiškas, ir stilingas akcentas. Tiesa, virtuvės patalpa išsiskiria tuo, kad čia paprastai vyksta daug judėjimo, ant grindų patenka ir maisto likučių, ir išsiliejančių skysčių, riebalų ar kitų nešvarumų. Tad ne visi kilimai tiks...

Rodyti daugiau

Kai kurie pasakys, kad kilimas virtuvėje yra nepraktiškas pasirinkimas. Bet jei išsirinksite tinkamą, tai jis bus ir praktiškas, ir stilingas akcentas. Tiesa, virtuvės patalpa išsiskiria tuo, kad čia paprastai vyksta daug judėjimo, ant grindų patenka ir maisto likučių, ir išsiliejančių skysčių, riebalų ar kitų nešvarumų. Tad ne visi kilimai tiks šiai namų patalpai. Šioje prekių kategorijoje rasite tik tuos, kurie virtuvės erdvėje puikiai atliks jiems priskiriamas funkcijas: saugos grindų dangą, sumažins riziką sudužti nukrentantiems indams, suteiks jaukumo, taps stilingu dekoro akcentu. Siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir išsirinkti šį tą puikaus savo virtuvės erdvei.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Virtuviniai kilimai mūsų asortimente

Plati kilimų virtuvei įvairovė leis kiekvienam atrasti, koks virtuvinis kilimas geriausiai atitiks poreikius ir galimybes. Jūsų dėmesio laukia apvalūs, stačiakampio formos kilimai, vienos spalvos ar spalvoti, marginti klasikiniais arba moderniais raštais, žavintys sendintu įvaizdžiu bei kiti.

Turime platų pasirinkimą pagal kilimo sudėtį, pavyzdžiui, medvilniniai, džiuto, poliesteriniai, polipropileniniai, akriliniai, viskoziniai ir kt. Šių pluoštų kilimai virtuvei bus labai geras pasirinkimas, mat daugelį galėsite plauti skalbyklėje, jie atsparūs dėvėjimuisi, lengvai valomi.

Aukšta kokybė, skirtingi dizainai ir sudėtis

Visi virtuviniai kilimai mūsų pasiūloje demonstruoja aukštą kokybę, patvarumą, jie ilgaamžiai ir tinkamai prižiūrimi ilgai išlaikys reprezentatyvią išvaizdą.

Dizainų pasirinkimas suteiks progą kiekvienam virtuvinį kilimą lengvai priderinti prie kuriamo virtuvės interjero: modernaus, klasikinio, skandinaviško, minimalistinio, rustic, vintažinio, urbanistinio ar kitokio.

Kilimo sudėtis labai svarbi, mat lemia ne tik jo išvaizdą, bet ir tokius aspektus kaip atsparumas dėvėjimuisi, priežiūros ypatumai. Virtuvei idealiai tiks kilimai iš džiuto, medvilnės, bambuko, poliesterio ar kitų sintetinių pluoštų.

Kaip išsirinkti kilimą virtuvei?

Kaip jau minėjome, virtuvėje kilimui gali tekti didesnis kiekis įvairaus pobūdžio nešvarumų: vandens, kavos ar kitų skysčių, trupinių ir kitų maisto likučių, riebalų ar pan. Tad pirmas aspektas, kuris turi būti svarbus renkantis kilimą virtuvei, yra lengvas jo valymas. Prioritetą teikite kilimams, kurie kuo mažiau imlūs nešvarumams ir iš kurių dėmės pašalinamos lengvai, be didelių pastangų. Puikus pasirinkimas tie, kuriuos galima skalbti skalbimo mašinoje – bus lengva palaikyti švarą.

Labai geras variantas, jei kilimas virtuvei bus neslystantis. Šioje erdvėje yra didesnė rizika paslysti, todėl atsižvelkite į kilimo pagrindą – jis turėtų būti neslidus. Tai svarbu ir dėl saugumo, ir dėl komforto. Jei visgi simpatijas pelnė kilimas virtuvei, kuris neturi neslidaus pagrindo, papildomai įsigykite specialų paklotą.

Siauroje virtuvėje derės pailgas ir siauras kilimas, kiliminis takas, o jei patalpa erdvi, galite rinktis didesnį kilimą. Paprastai šis tekstilės gaminys virtuvėje tiesiamas palei darbastalį. Jei kilimas bus ne prie darbo zonos, ne palei spinteles, o po valgomojo stalu, rinkitės tokį, kuris būtų didesnis už stalą – atitraukus kėdes, kai stojamasi nuo stalo, kėdžių kojos turi likti ant kilimo.

Kilimas harmoningai įsilies į erdvę, jeigu derės jo spalva, tad tai svarbus aspektas renkantis. Spalvą galite derinti prie virtuvės baldų arba prie tekstilės, pavyzdžiui, užuolaidų, romanečių, kėdžių pagalvėlių, taip pat galite rinktis pagal grindų spalvą, jei nenorite, kad virtuvės kilimėlis išsiskirtų. Taip pat šis tekstilės gaminys gali tapti ryškiu akcentu, kuris suteiks žavingų kontrastų virtuvės patalpai. Turėkite omenyje ir tai, kad ant vienspalvio kilimo labiau bus matomi net menkiausi nešvarumai. O štai margas kilimas juos gali paslėpti. Tad atsižvelgiant į virtuvės zonos ypatumus, margas kilimas būtų praktiškesnis pasirinkimas.

Modernus ar klasikinis virtuvės kilimas?

Klasikiniai virtuvės kilimai demonstruoja spalvų paletę, kurioje vyrauja rudi, sodresni atspalviai, nors rasite ir šviesių kilimų. Dauguma jų marginti klasikiniais raštais, yra stačiakampio formos, atrodo labai solidžiai. Modernūs virtuvės kilimai akį traukia pasteline, šviesių spalvų palete, kurią paįvairina ir ryškesni tonai. Ypač žavūs šio tipo kilimų raštai: tapybos elementai, sendinti efektai, geometrinės figūros ir kiti įvairūs raštai.

Kokio stiliaus virtuvės kilimas bus tinkamesnis jūsų virtuvei, priklauso nuo to, koks stilius patalpoje dominuoja: modernus, šiuolaikiškas, minimalistinis ar klasikinis.

Virtuvės kilimai internetu – ypač geromis kainomis!

Jei aktualūs kokybiški, minkšti, stilingi, patvarūs kilimai bei kiliminiai takai virtuvei patrauklia kaina, mūsų pasiūla nenuvils! Čia rinkitės kilimus labai geromis kainomis net tada, kai jiems netaikoma akcija. Kilimo kaina priklauso nuo jo sudėties, dydžio, ar jis yra pramoninio ar rankų darbo bei kitų aspektų. Mes užtikriname labai gerą kainos ir kokybės santykį, negana to, internetu pirkti bus labai patogu, greita, taip pat galėsime pasirūpinti jūsų pirkinio pristatymu.

Jei norite apžiūrėti kilimus ir įsitikinti, kad patikusieji tikrai atitinka jūsų poreikius, užsukite į salonus. Šešiuose Lietuvos miestuose įsikūrusios mūsų fizinės parduotuvės: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Plungėje. Čia galėsite pasikonsultuoti su specialistais, jei turėsite klausimų ar reikės pagalbos renkantis.