Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Vaikiški tapetai 

Vaikiški tapetai ryškūs ir spalvingi, patraukiantys vaikų dėmesį, tačiau neerzinantys. Vaiko kambarys – tai ne tik žaidimų, bet ir mokymosi bei poilsio zona, kurioje jis turi jaustis visiškai atsipalaidavęs ir saugus. Vaikų kambariams gaminami popieriniai arba flizelininiai tapetai, kurių pagrindas balinamas nenaudojant jokių chloro, PVC ar dezi...

Rodyti daugiau

Vaikiški tapetai ryškūs ir spalvingi, patraukiantys vaikų dėmesį, tačiau neerzinantys. Vaiko kambarys – tai ne tik žaidimų, bet ir mokymosi bei poilsio zona, kurioje jis turi jaustis visiškai atsipalaidavęs ir saugus. Vaikų kambariams gaminami popieriniai arba flizelininiai tapetai, kurių pagrindas balinamas nenaudojant jokių chloro, PVC ar dezinfekuojančių medžiagų. Tai ekologiški, lengvai valomi įdomių dizainų tapetai.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Tapetai vaikų kambariui

Prieš kurį laiką apdailos prekių gausoje tapetai buvo kiek praradę savo populiarumą, tačiau dabartinį laikotarpį tikrai galime vadinti jų atgimimu. Jie neabejotinai yra viena iš populiariausių apdailai skirtų medžiagų, itin dažnai pasirenkama vaikų kambariams. Tai lemia labai plati spalvų, raštų, paveikslėlių įvairovė, lengvas šiuolaikinių tapetų klijavimas, patvarumas, teikiamas jaukumas. Negana to, tapetai yra tokia apdaila, kurią – prireikus – galima labai nesunkiai nuklijuoti ir pakeisti nauja, taip nedidelėmis laiko bei piniginėmis investicijomis atnaujinant kambarį. O tai aktualu, nes vaikai auga, o tapetai leidžia lengvai jų kambario dizainą pritaikyti prie pomėgių ir amžiaus tarpsnio.

Kaip išsirinkti?

Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio tipo tapetus rinksitės. Mūsų rekomendacija – flizelino pagrindo vaikiški tapetai. Juos klijuojant klijais tepama siena, todėl tapetus kur kas lengviau „suvaldyti“, pakreipti, atitaikyti, kad gražiai derėtų juostos. Taip pat flizelino pagrindo tapetai vaikų kambariui yra tvirtesni, atsparesni, yra ir plaunamų, kas vaikų kambariui tikrai labai pasiteisins.

Kitas aspektas, žinoma, dizainas. Atsižvelkite į kambaryje vyraujantį koloritą, į vaiko pomėgius, mylimiausią spalvą, herojus, mėgstamus gyvūnus ir panašiai.
Svarbu tiksliai apskaičiuoti, kiek tapetų reikės. Turėkite omenyje, kad jei tapetas yra su paveikslėliais, raštuotas, reikės atitaikyti paveikslus, kad jie sutaptų klijuojant vieną juostą prie kitos. Tokiu atveju neretai dalis tapeto išsimeta, tad jų reikės daugiau.

Vaikų tapetai pagal raštą, spalvą

Šioje prekių kategorijoje produktai mirga įvairiausiomis spalvomis, raštais, žaismingais ar subtiliais paveikslėliais. Tiesa, mūsų pasiūloje visgi daugiau dominuoja pastelinių, prigesintų, švelnių atspalvių tapetai, kurie labai lengvai priderinami tiek kuriant klasikinį, tiek modernų ar kitokį stilių. Šviesius tapetus lengva priderinti ir prie bet kokios spalvos baldų. Žinoma, rasite ir sodresnių, ryškių variantų visam kambariui ar akcentinėms sienoms.

Vaikiški tapetai su paveikslėliais daugiausia sulaukia dėmesio iš tų tėvelių, kurie įrengia kambarius mažesniems vaikams. Tapetai su gyvūnais, su gėlėmis, su žvaigždutėmis, drugeliais vaikams labai patinka. Vyresniųjų kambariams neretai pasirenkami tapetai su augalais, imituojantys žemėlapius, dryžuoti ir panašiai. Paauglių kambariams labai populiarus pasirinkimas žmonių, miestų vaizdai, geometriniai raštai, 3D efektai, subtilūs, modernūs ornamentai.

Patinkančius tapetus išsirinks įvairaus amžiaus mergaitės ir berniukai. Galima atsižvelgti į vaikų pomėgius – simpatijas pelnančius tapetus atras besižavintys baletu, cirku, transporto priemonėmis, sporto šakomis ir kt.

Tapetai vaikų vaizduotei, lavinimui

Bet koks paveikslas, raštas, spalvų gama prisideda prie vaiko vaizduotės lavinimo. Štai kodėl vaikiški tapetai vaiko kambariui yra labai šaunus pasirinkimas. Negana to, neretai tam tikri tapetų motyvai, pavyzdžiui, gyvūnai ar tapetai su paukščiais, skatina ir vaiko domėjimąsi jais, kelia daugiau klausimų, o tai prisideda prie platesnio vaiko žinių bagažo, akiračio plėtros. Prie tokių tapetų galime priskirti ir margintus gaubliais, pasaulio žemėlapio vaizdais ar kitais geografiniais elementais bei kt.

Prie vaizduotę lavinančių tapetų priskirkime ir tuos, ant kurių galima piešti bei rašyti specialiais markeriais. Idealus sprendimas mažiesiems, kurie nevengia savo gebėjimų demonstruoti ant sienos. Tokiu atveju vaikas turės laisvą plotą ant tapetuotos sienos išreikšti savo meninius gebėjimus.

Įsigykite internetu

Vienspalviai, spalvoti, su raštais, paveikslėliais, skirtingų tipų, matmenų – štai tokia vaikiškų tapetų gausa jūsų laukia šioje prekių kategorijoje. Greičiausiai nereikia nė sakyti, kad internetu pirkti labai patogu, o neretai ir pigiau, juo labiau kad taupote ir brangų savo laiką.

Rinktis mūsų e. parduotuvėje itin paprasta ir greita – galite pagal aktualius kriterijus filtruoti asortimentą, prie kiekvienos prekės paskaityti esminę informaciją. Pateikiame ir tapetų nuotraukas, tačiau jų spalvos gali šiek tiek skirtis nuo realių, kadangi ekrane matomas vaizdas priklauso nuo ekrano parametrų. Šalia prekių nurodyta ir tiksli kaina, matyti, ar konkretiems tapetams esamuoju metu taikoma nuolaida.

Taip pat norintys tapetus apžiūrėti realiai, įsitikinti, kad spalva yra tinkama, visada yra laukiami fizinėse mūsų pardavimo vietose. Salonus rasite net šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Plungėje.

Tapetai vaikams pagal stilių

Vaikų kambariams labai dažnai pasirenkami žaismingi, linksmi, spalvingi tapetai, vyresniems vaikams, paauglių kambariams – modernaus stiliaus, pavyzdžiui, įvairūs geometriniai raštai, 3D efektai ir panašiai. Kuriant daugelį interjero stilių nesunku pritaikyti ir minimalistinį dizainą demonstruojančius subtilius tapetus. Tačiau verta pastebėti, kad pastaruoju metu madinga atsigręžti į senesnius laikus – vaikų kambariams pasirenkami vintažiniai, retro vaikiški tapetai, leidžiantys labai lengvai ir stilingai realizuoti tokio interjero viziją.