Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Židinio apdaila 

Židinys yra nepaprastas patalpos akcentas. Net jeigu jame nespragsi liepsna, pati ši visuma kuria jaukumą, estetiką, rafinuotumą. Židinio atbraila suteikia daug galimybių dekoruojant kambarį įvairioms šventėms. Tad jei dažnai pamąstote, kaip šaunu būtų namuose turėti židinį, tačiau nusimenate, nes galimybės jį įsirengti nėra, susikurkite židinio...

Rodyti daugiau

Židinys yra nepaprastas patalpos akcentas. Net jeigu jame nespragsi liepsna, pati ši visuma kuria jaukumą, estetiką, rafinuotumą. Židinio atbraila suteikia daug galimybių dekoruojant kambarį įvairioms šventėms. Tad jei dažnai pamąstote, kaip šaunu būtų namuose turėti židinį, tačiau nusimenate, nes galimybės jį įsirengti nėra, susikurkite židinio imitaciją. Tačiau tokią, kuri praktiškai nesiskirs nuo realaus židinio. Dekoratyvinis židinys bus įstabus kambario akcentas. O jį sukursite kur kas lengviau, jei mūsų asortimente išsirinksite apdailos elementus iš aukštos kokybės poliuretano.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Dekoratyvinė židinio apdaila

Ne visi namuose galite turėti tikrą židinį, kuriame jaukiai spragsi ugnis. Būtent dėl pastarosios kai kuriuose būstuose židinio įrengti nėra galimybių. Kita vertus, židinio įrengimas nėra toks jau ir pigus, o kur dar kietasis kuras, jo sandėliavimas, židinio priežiūra ir pan. Tad šiuo atveju reikia sumanios idėjos, o ja gali būti butaforinis židinys. O jį sukurti galima išties įstabų, ypač apdailą, panaudojant specialiai tam skirtus elementus. Toks židinys ir jo apdaila, naudojant poliuretano dekoratyvinius elementus, patalpai suteiks aristokratišką prieskonį, užlies prabanga ir solidumu.

Kodėl verta rinktis dekoratyvinę židinio apdailą iš poliuretano? Pirmiausia, ji yra daug lengvesnė už alternatyvas, pavyzdžiui, medžio masyvą, net ir už gipsą. Dekoratyvinius elementus sumontuoti užims daug mažiau laiko, negana to, tai galėsite padaryti ir patys, kas leis sutaupyti finansų.

Poliuretano židinio apdailos elementai gali būti dažomi tokia spalva, kokia labiausiai derės jūsų patalpoje. Ir nors dažniausiai paliekami balti elementai dėl šios spalvos universalumo, visgi kartais pasirenkama ir pilka, ruda, juoda spalvos.

Tokia dekoratyvinė židinio apdaila visiškai nereikalaus jūsų laiko valymui – šių elementų priežiūra bus labai paprasta, daugeliu atvejų visiškai užteks sauso valymo arba vos vandeniu sudrėkintos šluostės.

Pagaminta iš poliuretano

Mūsų asortimente galite rasti platų poliuretano gaminių pasirinkimą: nuo lankstumu žavinčių grindjuosčių iki kolonų, židinio apdailos. Pastaroji yra nepaprastai geras sprendimas, jei namuose norite įrengti židinio imitaciją. Itin realistiški elementai suteiks pasakišką įspūdį, o tokio židinio vidų galėsite dekoruoti klasikiniais žibintais, žvakėmis, LED elementais, augalų kompozicijomis ar ugnies imitacija, o galbūt tiesiog dailiai sukrauti malkas, kurios tarsi lauks, kol bus įkurtos. Mūsų poliuretano židinio apdaila padės sukurti labai realistišką židinio vaizdą ir suteiks patalpai rafinuotumo, prabangos bei stiliaus.

Poliuretanas nesugeria kvapų iš aplinkos, jis neimlus drėgmei, nereikalauja tam tikros temperatūros, todėl šias dekoratyvines apdailos detales galima montuoti bet kurioje patalpoje: svetainėje, miegamajame, darbo kambaryje, erdvioje vonioje ir panašiai.

Elementai iš poliuretano yra atsparūs drėgmei, jie nesutrūkinėja, neskyla veikiami temperatūrų svyravimų bei drėgmės, demonstruoja aukštą atsparumą įbrėžimams, įspaudimams ar kitokiam mechaniniam poveikiui. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti trapūs, netrukus įsitikinsite, kad jų paviršius atsparus ir kad šie elementai itin aukštos kokybės.

Didelis tokios židinio apdailos privalumas bus ir labai lengvas bei greitas montavimas, ko nepasakytume apie medines ar gipso kartono detales. Poliuretano elementai tiesiog klijuojami prie sienos specialiais klijais. Siekiant išvengti deformacijų keliose vietose dekoro detales galima prisukti prie sienos varžteliais ir juos užglaistyti, kad nebūtų matomi.

Poliuretaninius apdailos elementus galite dažyti pasirinkta spalva, kuri geriausiai įsilies į kambario koloritą. Bet, kaip jau minėjome, dažniausiai jiems pasirenkama estetiką spinduliuojanti balta spalva, kuri tinka beveik kiekviename interjere.

Skirtingi židinio apdailos raštai

Kadangi židiniui skirti apdailos elementai demonstruoja skirtumus, tai leidžia lengvai atrasti tinkamus elementus skirtingo dizaino patalpoms. Pavyzdžiui, augalų motyvai, smulkūs ornamentai idealiai tiks klasikiniam, baroko, romantiškam, prabangiam interjerui. Lygesnis paviršius, mažai raštų tobulai derės dabar taip madingame minimalistiniame interjere. Židinio apdailos elementai, marginti tiksliomis linijomis, geometrinėmis figūromis, tiksliais, aiškiais kampuotais elementais geriausiai derės urbanistiniame, moderniame ar panašaus tipo interjere.

Aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas

Dekoratyvinė židinio apdaila iš poliuretano sužavės savo ilgaamžiškumu – gaminiai gali tarnauti net kelis dešimtmečius! O dar geriau tai, jog net ir per tokį ilgą laiką jie išsaugos savo reprezentatyvią išvaizdą beveik be jokių jūsų pastangų.

Mūsų židinio apdailos detalės demonstruoja labai aukštą kokybę – gaminiai patvarūs, neimlūs nešvarumams, atsparūs išorės ir mechaniniam poveikiui.

Nors poliuretano apdailos elementai yra lengvi, tačiau išsiskiria labai aukštu patvarumu, jie nėra imlūs nei įspaudams, nei įbrėžimams.

Atsparumas drėgmei ir temperatūrai suteiks progą juos montuoti kokioje tik norite patalpoje ir džiaugtis jais daug metų. Dar geriau tai, kad veikiami temperatūros ar jos svyravimų poliuretano apdailos elementai netrūkinėja, neskyla, ko negalėtume pasakyti apie apdailą iš kitų medžiagų pavyzdžiui, iš medžio.

Įsigykite internetu arba fizinėje parduotuvėje

Internetu šiais laikais galime įsigyti kone viską, todėl interjero apdailos detalės tikrai nėra išimtis. Mūsų e. parduotuvėje išsirinksite ir įsigysite labai patogiai, patrauklia kaina, o pats pirkimo procesas bus lengvas bei greitas, tad sutaupysite nemažai savo laiko. Tad jei domina kokybiškos židinio apdailos detalės, rinkitės mūsų e. parduotuvėje. Čia pateiktos produktų nuotraukos, yra matmenys, kita informacija, pristatymo terminas ir pan.

Patikusius gaminsiu galite atvykti apžiūrėti ir realiai – visada esate laukiami fizinėse pardavimo vietose. Mūsų salonus rasite šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Fizinėse pardavimo vietose jūsų lauks ne tik produktų įvairovė, tačiau ir galimybė pasikonsultuoti su specialistais, kurie patars, atsakys į klausimus. Salonuose galėsite sužinoti, kokie galimi židinių apdailos pavyzdžiui, kaip tokias idėjas įgyvendinti, kaip teisingai sumontuoti židinio apdailą ir pan.