Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Viešbutis „Victoria Hotel Klaipėda“

Naudotos medžiagos:

1. Visuose 105 svečių kambariuose, derindami prie modernaus stiliaus, įrengėme vinilines grindis, kurios tiek išvaizda, tiek liečiant atrodo kaip natūralus medis. Pasirinktos „Moduleo 55 Impressive Chevron“ dangos prancūziškos eglutės formos lentelės.

2. Jaukumo svečių kambariuose suteikia specialių formų ir dydžio kilimai, pagaminti iš visuomeninės paskirties, didesnio atsparumo kiliminės dangos kolekcijos „Golden Gate“.

3. Parenkant kilimines grindų dangas viešbučio bendrosioms erdvėms, ypatingas dėmesys skirtas jų kokybei. Todėl pasirinkta itin atspari įbrėžimams, dėmėms ir nusidėvėjimui vinilinė danga „Moduleo 55 Expressive“ ir „MOODS“ – didžiausias vaizduotės ir naujovių derinys.

4. Viešbučio koridoriuose grindys yra pagrindinis nepageidaujamo triukšmo mažinimo faktorius, todėl čia paklota individualaus dizaino danga, kurios spalvos ir raštas dera su modernios dvasios interjeru. Toks pats estetinis tikslas pasiektas konferencijų salėse ir biuro
erdvėse. Pasirinktos dviejų rūšių kiliminės dangos: ritininė danga „Flotex“ ir plytelių danga „Denim Zip It“ – tai elegancija, harmoningai įsiliejanti į kiekvieną interjerą.

Atlikti darbai:

1. Kiliminės dangos klojimas

2. Grindjuosčių montavimas

3. Vinilinės grindų dangos klojimas

Nuotraukų autorius –  Donatas Vaičiulis.