Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

VINILINĖS GRINDYS 

Jei reikėtų rinkti modernias ir gražias grindų dangas, tai vinilinės grindys neabejotinai patektų tarp tų, kurios užima itin aukštas pozicijas. Kalbant apie jas drąsiai galime minėti ilgaamžiškumą, natūralumą, praktiškumą, ekologiją ir labai gražų dizainą.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Vinilinės grindų dangos

Mūsų asortimente jūsų dėmesio laukia labai didelė vinilinių dangų įvairovė, todėl išsirinks ir turintys kuklesnį poreikių sąrašą, ir kur kas ilgesnį. Ši grindų danga teikiamu pojūčiu bei savo išvaizda atrodo kaip natūralaus medžio grindys. Skirtumas tas, kad vinilinės neimlios drėgmei, jos atsparios vandeniui, dėvėjimuisi, išsiskiria lankstumu bei kitomis puikiomis eksploatacinėmis savybėmis.

Didelė įvairovė pagal tipą, dizaino ypatumus bei kitus aspektus: plytelės, grindlentės, klijuojamos vinilinės grindys bei rakinamos, medžio, plytelių, akmens imitacijos, klasikinės eglutės rašto ir kt. Dar daugiau pasirinkimo galimybių suteikia įvairūs raštai ir plati spalvų gama, tad galite neabejoti, jog mūsų vinilinės grindys leis įgyvendinti net pačias įmantriausias grindų apdailos vizijas.

Vinilinės grindų dangos privalumai:

 • išsiskiria aukštu atsparumu dėvėjimuisi, tad bus labai geras grindų apdailos sprendimas tiek namams, tiek biurui, visuomeninės paskirties ar kitų tipų patalpoms;
 • danga šilta, maloni vaikštant net basomis pėdomis;
 • slopina žingsnių keliamus garsus, todėl suteikia dar daugiau komforto;
 • didelis privalumas ir tas, kad šios grindys nereikalauja jokios specialios priežiūros;
 • net ir sunkesni baldai grindų neįspaudžia, nepalieka pėdsakų;
 • ant šių grindų galima statyti net ir baldus su ratukais bei nebijoti, kad perstumdant juos grindų danga bus pažeista.

Kas yra vinilinės grindys ir kuo skiriasi nuo laminato?

Vinilinės grindys – kas tai? Taip vadinama vinilinė grindų danga, pagaminta iš PVC, skirta bet kokio tipo patalpoms, bet kuriam namų kambariui, net ir ten, kur joms tenka didelės apkrovos bei intensyvus judėjimas.

Skirtingai nei laminatas, vinilinės grindys visiškai nebijo vandens ir jo neįgeria, todėl grindų dangos nereikia kruopščiai saugoti nuo išsiliejančių skysčių. Dėl šios priežasties tokia grindų danga bus labai geras pasirinkimas net ir vonios kambariui, kur laminato kloti tikrai nerekomenduojama.

Kitas skirtumas, palyginti su laminatu, – labai gera garso izoliacija, tad vaikštant žingsnių garsas sugeriamas kone iki minimumo.
Klojant vinilines grindis nėra būtinas specialus paklotas, o klojant laminatą be jo neišsiversite.

Klijuojamos vinilinės grindys eglute

Klasikinė eglutė – tai vienas iš dažnai pasirenkamų vinilinių grindų dizainų, keliančių aliuzijas su solidžiu, rafinuotu ir dailiu klasikiniu stiliumi. Labai tiks estetiškoms, klasika alsuojančioms erdvėms, kuriose norite išlaikyti rafinuotumą ar tiesiog mėgautis medines grindis primenančia danga. Tačiau jei nesate specialistas, tokias grindis klijuoti patikėkite šios srities profesionalams.

Visiems kambariams – miegamajam, svetainei, virtuvei, koridoriui, vaikų kambariui

Dėl jau minėtų šios dangos savybių ir demonstruojamų privalumų jos bus puikus pasirinkimas bet kuriai patalpai namuose.

 • Vinilinės grindys svetainei labai tiks, mat jos atrodo solidžiai, reprezentatyviai, negana to, ant jų galima statyti net ir labai sunkius baldus. Tad nesibaiminkite, jei svetainėje yra didelis minkštas kampas, didžiulė sekcija, galbūt supamas krėslas, komoda ar kiti baldai – šioms grindims tai nebus kliūtis.
 • Vinilinės grindys miegamajame irgi tobulas pasirinkimas, mat jos jaukios, šiltos, galite jomis vaikščioti basomis net ir šaltuoju metų laiku bei jaustis komfortiškai.
 • Vinilinės grindys virtuvei bus labai geras pasirinkimas dėl daugelio aspektų. Pirmiausia, jos atrodo labai reprezentatyviai, antra, šio tipo grindys neslidžios, o turint omeny, kad virtuvėje ant grindų gali patekti riebalų, skysčių, tai apsauga nuo paslydimo bus didelis privalumas, ypač jei namie yra vaikų, senjorų.
 • Vinilinės grindys koridoriuje – su šildomomis grindimis ar be jų – irgi pasiteisins, mat jos atsparios dėvėjimuisi, idealiai tinka net ir esant labai intensyviam judėjimui. Tad drąsiai jas rinkitės koridoriui, taip pat laiptams.
 • Vaikų kambariui vinilinės grindys irgi maloniai nustebins. Vaikai mėgsta žaisti ant grindų, važinėti žaislinėmis transporto priemonėmis, su kėde su ratukais, neretai ant grindų papila skysčių ir pan., todėl reikalinga labai atspari grindų danga. O vinilinės grindys ir demonstruoja atsparumą braižymui, jomis galima drąsiai stumdyti baldus su ratukais, jos neslidžios, neimlios vandeniui, ekologiškos – turi visas savybes, darančias jas vienu iš tinkamiausių pasirinkimų šiai namų patalpai. Negana to, vaikų kambariui jos labai tinka ir dėl demonstruojamo jaukumo.

Ar vinilinės grindys tinka šildomoms grindims?

Žinoma, vinilinės grindys šildomoms grindims bus tobulas pasirinkimas. Jos labai gerai praleidžia šilumą, kas šioms grindims suteikia dar daugiau jaukumo, o jums – maksimalų komfortą. Dėl suderinimo su šildomų grindų sistema vinilines grindis galite kloti bet kurioje namų patalpoje: nuo prieškambario iki svetainės ar bet kurios kitos patalpos.

Vinilinių grindų klojimo principas

Vinilines grindis galima kloti dviem būdais: klijuoti arba sukabinti. Klijavimas yra sudėtingesnis, jam reikia specialių žinių, įrankių, medžiagų, tad jei renkatės klijuojamas vinilines grindis, geriau darbus patikėti specialistams. Jei jūsų įsigytos vinilinės grindys yra rakinamos, tuomet nesudėtingai dangą sumontuosite ir patys. Grindų elementai suneriami tarpusavyje be jokių klijų ar kitų tvirtinimo medžiagų. Darbas vyks sparčiai ir lengvai, siūlės nebus matomos.

Svarbu: vinilinių grindų klojimui būtinas lygus pagrindas.

Įsigykite internetu dar geresne kaina

Domina vinilinės grindys pigiau? Esate ten, kur reikia! Mūsų e. parduotuvėje vinilinių grindų kainos prasideda vos nuo 20–30 eurų. Tai labai patraukli kaina už aukštą kokybę, ilgaamžiškumą, patrauklų dizainą. Negana to, dar pigiau galite pirkti tada, kai vinilinei dangai taikoma akcija. O mūsų pasiūloje kone visada galite rasti šaunių pasiūlymų su nuolaida.

Verta paminėti, kad internetu pirkti mūsų e. parduotuvėje labai patogu, greita. Prekės turi nuotraukas, aprašymus su svarbiausia informacija, nurodytas pristatymo terminas bei kiti reikšmingi aspektai, padėsiantys pasirinkti kur kas lengviau.

Apsilankykite ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Nors internetu pirkti labai patogu, tačiau taip pat esate laukiami ir mūsų fizinėse pardavimo vietoje, kurias rasite šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje. Atvykę į mūsų salonus ne tik apžiūrėsite patikusias grindų dangas, lengviau įvertinsite jų spalvą, atitikimą jūsų poreikius, tačiau galėsite ir pasikonsultuoti su darbuotojais, kurie atsakys į rūpimus klausimus, patars, kokios jums būtų geriausios vinilinės grindys, ir, jei reikia, padės pasirinkti.