Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

ŠVAROS ZONOS KILIMĖLIAI IR TAKAI 

Tinkamai prižiūrimos grindys išlieka gražios ne vieną dešimtmetį. Grindų dėvėjimąsi, tepimąsi gali paspartinti į patalpą patenkantys nešvarumai. Maždaug 80% purvo į patalpas įnešama ant avalynės. Viena iš lengviausiai įgyvendinamų grindų priežiūros priemonių – prie įėjimo į patalpą tiesiami švaros zonos kilimėliai.

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Švaros zonos kilimėliai prie lauko durų

Net ir preciziškai prižiūrimuose namuose iš lauko atnešamo purvo, lapų ir kitų nešvarumų išvengti nepavyks. Kadangi jie daro neigiamą poveikį grindų dangai, tikslinga pasistengti kiek įmanoma labiau ją apsaugoti. Šiuo atveju kilimėlis prie durų bus vienas iš žingsnių, siekiant išvengti ar bent iki minimumo sumažinti į namus iš lauko patenkančių nešvarumų kiekį.

Prie durų patiestas švaros zonos kilimas:

  • nuvalo šlapią ir sausą purvą nuo avalynės;
  • sulaiko purvą įėjimo zonoje, neleidžia jam pasklisti patalpose, išlaiko grindis švarias;
  • sumažina paslydimo riziką, nes sulaiko skysčius;
  • gerina patalpų oro kokybę, nes sulaiko dulkes;
  • apsaugo kietąją grindų dangą nuo braižymosi ir nusidėvėjimo;
  • apsaugo kiliminę dangą nuo tepimosi;
  • sumažina grindų dangos priežiūros ir patalpų valymo kaštus;
  • įėjimo zona, o tuo pačiu ir kitos patalpos, lieka švarios ir tvarkingos.

Tiek kuklūs, tiek prabangūs durų kilimėliai tiesiami prie įėjimo, laiptų aikštelėse, įvairiuose perėjimuose tarp patalpų, kur atnešama daug purvo.

Stambiems ir grubiems nešvarumams valyti prie įėjimo tiesiamos grotelės, „spyglio“ tipo durų kilimėliai, ažūriniai kilimėliai, natūralaus kokoso pluošto šepetiniai kilimėliai ar švaros zonos danga su nešvarumus gremžiančiais intarpais.

Nuvalius pradinį purvą, tiesiami smulkius, skystus teršalus ir drėgmę sugeriantys kilimėliai. Klasikinis purvą ir drėgmę sugeriantis kilimėlis ar takas yra su absorbuojančiu viršutiniu sluoksniu ir vinilo ar gumos pagrindu. Purvas „užrakinamas“ kilimėlio ar tako paviršiuje, ir nebepatenka į kitas patalpas. Nešvarumus geriausiai maskuoja dekoratyvūs, margesni kilimėliai ar takai: rudos, pilkos spalvų deriniai.

Apsisaugokite nuo purvo ir sukurkite jaukų interjerą

Apsaugoti grindis nuo purvo – ne vienintelė švaros zonos kilimėlių funkcija. Jie drauge svariai prisideda ir prie interjero kūrimo. Trumpo ar ilgo plauko vienspalviai kilimėliai puikiai tiks norint pabrėžti minimalizmą, estetiką, subtilumą. Kelias spalvas sujungiantys kilimėliai prie durų padės kurti spalvingesnį, įmantresnį, originalų durų zonos interjerą. Yra labai žavingų kilimėlių – tokie modernūs idealiai papildys šiuolaikišką interjerą. Taip pat galime pasiūlyti ir švaros zonos kilimėlius su paveikslėliais – tokių pasirinkimas labai įvairus: teminiai, su augalų, gamtos motyvais, su užrašais, su geometrinėmis figūromis, peizažais, gėlėmis, šventiniai ir kiti klasikiniai, modernūs, originalūs.

Kilimėlių spalvų paletė irgi neįtikėtina: balti, juodi, rudi, geltoni, žali, raudoni, pilki ir kitokie. Jei norite kurti darnią monochrominę spalvų gamą, kilimėlį derinkite prie grindų atspalvio, galite prie baldų. Tačiau tokia kilimėlių įvairovė suteikia labai plačias galimybes kurti išskirtinį interjerą, tad jame net ir švaros zonos kilimėlis ar kiliminis takas gali tapti tuo akcentu, kuris išsiskirs savo ryškumu ir visai erdvei suteiks žaismingumo, spalvų, gyvumo prieskonį.

Švaros zonos takai

Švaros zonos takai tiesiami koridoriuose, laiptų aikštelėse, perėjimuose tarp patalpų. Optimalu, jei tako ilgis yra daugiau nei ~3 metrai, t.y. taku žengsite 3 ar daugiau žingsnių, taip nuvalydami nuo avalynės nešvarumus.

Kiliminiai takai su gumos pagrindu

Gumos pagrindą turintys kiliminiai takai nepraleis drėgmės ir įvairių nešvarumų, patikimai juos sulaikys kilimėlio viduje. Kitas svarbus aspektas – guma yra neslidi, tad kilimėlis patikimai laikysis ant grindų dangos, neslidinės, garantuos saugumą. Tai ypač aktualu, jei namuose yra mažų vaikų, senjorų, jei prieškambaryje grindys yra slidžios dangos pavyzdžiui, laminatas, plytelės.

Kilimų dydžiai

Švaros zonos kilimėliai ir kiliminiai takai demonstruoja labai platų išmatavimų spektrą, todėl išsirinksite tinkamiausią tiek kompaktiškai, tiek ir didelei erdvei.

Švaros zonos kilimėlių matmenys gali būti nuo 25 iki 200 cm pločio ir nuo 40 iki 240 cm ilgio. Kilimėliai gali būti ir ne tik stačiakampiai, tačiau ir apvalūs ar nestandartinių formų.

Trumpo plauko švaros zonos takai yra rulonuose, o pastarųjų plotis gali skirtis. Turime 0,67, 0,9, 1,2 ir 2 m pločio rulonus.

Pirkti internetu – patogu ir greita!

Jei domina minkšti, kokybiški, puikiai nešvarumus sulaikantys švaros zonos kilimėliai ir takai gera kaina, džiaugiamės galėdami pasiūlyti rinktis mūsų e. parduotuvėje. Čia laukia tikrai labai didelė įvairovė, tad tinkamą kilimėlį atras net patys išrankiausi. Pasirinkimą gerokai palengvins prekių filtravimo sistema, taip pat pateiktos nuotraukos, produktų aprašymai. Perkant internetu jums nereikės nė iš namų išeiti – išsirinksite ir įsigysite labai greitai bei patogiai.

Taip pat visada galite užsukti ir į mūsų salonus. Juos rasite šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Klaipėdoje, Plungėje, Panevėžyje, Kaune ir Šiauliuose.