Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Vinilinės grindys namams  

Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Vinilinės grindys – tai plytelių ir lentų formos kompaktinė heterogeninė grindų danga. Ji pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, yra lanksti ir ypač atspari dėvėjimuisi, todėl galima naudoti tiek namuose, tiek ir komercinės paskirties plotuose. Vinilinė danga yra šilta ir maloni prisiliesti, be to, ji slopina triukšmą vaikštant, todėl sukuria išskirtinį komfortą.
Vinilinės grindys tikriausiai moderniausios iš visų grindų dangų. Plytelės ir grindlentės. Klijuojamos ir rakinamos.  Akmens, medžio ir plytelių imitacija. Chevron ir klasikinės eglutės rašto. Renkantis vinilines grindis turite daug pasirinkimų. O kur dar neribotos dizaino galimybės derinant skirtingas spalvas ir formas! 

Vinilinės grindys
– tai grindų danga, kuri tiek išvaizda, tiek pojūčiu atrodo kaip natūralus medis, tačiau pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, yra lanksti ir ypač atspari dėvėjimuisi, visiškai nebijo vandens ir drėgmės. LVT vinilinė danga yra maloni prisiliesti ir šilta iš savęs, be to, ji slopina triukšmą vaikštant, todėl sukuria išskirtinį komfortą. Praktiškumas ir ilgaamžiškumas, natūralumas ir ekologiškumas, visa tai apibūdina vinilines grindis skirtas namams. Puiki šildomų grindų šiluminė laida suteikia galimybę kloti vinilines grindis visose namų erdvėse: nuo lauko durų iki kambarių, tiek vonioje, tiek virtuvėje.