Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Apvalūs kilimai 

Kilimų įvairovėje dėmesį tikrai patraukia stilingi, dailūs apvalūs kilimai. Juos labai gražiai galima priderinti svetainėje, miegamajame, vaikų kambaryje, vonioje ar kitose namų patalpose. Apvalios formos kilimas gali harmoningai įsilieti į bendrą interjero koncepciją arba tapti kontrastuojančiu elementu. Tad jei nusprendėte tokią detalę pasirin...

Rodyti daugiau

Kilimų įvairovėje dėmesį tikrai patraukia stilingi, dailūs apvalūs kilimai. Juos labai gražiai galima priderinti svetainėje, miegamajame, vaikų kambaryje, vonioje ar kitose namų patalpose. Apvalios formos kilimas gali harmoningai įsilieti į bendrą interjero koncepciją arba tapti kontrastuojančiu elementu. Tad jei nusprendėte tokią detalę pasirinkti savo namams, džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų pasirinkimą skirtingiems poreikiams.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Apvalūs kilimai internetu

Naują apvalų kilimą namams labai patogiai ir taupydami laiką rinkitės mūsų pasiūloje. Prie visų prekių pateiktos nuotraukos, išsamūs gaminių aprašymai, nurodyta tiksli kaina, matyti, ar konkrečiam kilimui taikoma akcija. Nenusigąskite, kad pasirinkimas didžiulis ir išsirinkti tą vienintelį bus sudėtina. Siūlome pasinaudoti labai patogia mūsų e. parduotuvės prekių filtravimo sistema ir itin sparčiai iš gausybės kilimų išfiltruoti tuos, kurie atitinka jūsų poreikius.
Pirkti mūsų e. parduotuvėje patogu ir dėl plataus asortimento, patrauklių kainų, patogaus pirkimo proceso, o taip pat ir todėl, kad jums nereikės rūpintis kilimo parsigabenimu namo, kas ypač aktualu, jei gyvenate atokiau. Siūlome prekių pristatymo paslaugą visoje Lietuvoje.

Miegamajame, svetainėje, svečių kambariui, vaikų kambariui

Apvalus kilimas bus šaunus pasirinkimas kone kiekvienai namų patalpai. Ypač tiks ten, kur dominuoja apvalūs, aptakių formų baldai, tačiau ir su griežtesnių linijų baldais gali sukurti stilingus, kontrastingus derinius.

Apvalūs kilimėliai iš abiejų lovos pusių puikiai tiks miegamajame. Ypač čia derės ilgo plauko kilimai, kurie sustiprins jaukumo įspūdį ir suteiks daug komforto atsistojus ant jų ryte, kai lipsite iš lovos.

Didelis apvalus kilimas bus geras sprendimas svetainei, jei nenorite standartinio stačiakampio formos kilimo. Šiam kambariui rinkitės kilimą, kuris bus patvarus, mažiau imlus nešvarumams. Apvalus kilimas labai derės ir valgomajame, jei čia yra apvalus valgomojo stalas.

Apvalų kilimą arba kelis juos derinkite ir svečių kambaryje – atrodys stilingai, išskirtinai.

Vaikų kambariui tokios formos kilimas irgi puikiai tiks. Mūsų pasiūloje rasite spalvingų, žaismingų kilimų, taip pat margintų mielais paveikslėliais, kurie vaiko kambariui suteiks dar daugiau jaukumo ir švelnumo. Tiesa, jei apvalus kilimas bus skirtas vaikų kambariui, apgalvokite sintetinio pluošto variantą – jis mažiau pūkuosis, reikalaus mažiau priežiūros, bus atsparesnis ir lengviau prižiūrimas.

Į ką atsižvelgti renkantis apvalų kilimą?

Apvalus kilimas interjere atrodys stilingai, dailiai ir labai tiks, jei bus pasirinktas teisingai.

  • Pirmiausia atsižvelkite į tai, kokį stilių kambaryje kuriate: modernų, klasikinį, romantišką, Provanso, vintažinį, minimalistinį ar kitokį. Kilimas turi atitikti jį ir derėti, todėl tai vienas iš svarbiausių aspektų. Kadangi turime labai platų pasirinkimą, tai neabejotinai šioje gausoje atrasite tinkamų variantų įvairiems interjero stiliams.
  • Ne mažiau reikšmingas kriterijus yra ir kilimo dydis. Per mažas kilimas erdvėje tarsi paskęs, jis atrodys neproporcingai ir nedailiai. Tačiau per didelis irgi nebus geriausias variantas, todėl prieš rinkdamiesi kilimą išmatuokite savo kambario arba kilimui skirtos zonos plotą, kad žinotumėte, kokio skersmens apvalūs kilimai jus domina. Atminkite, jog renkantis kilimą galite vadovautis tokia taisykle – sėdimųjų baldų priekinės kojos turi „užlipti“ ant kilimo.
  • Neabejotinai svarstysite ir tai, ar rinktis natūralaus, ar sintetinio pluošto kilimą. Tai abu variantai bus puikūs, nes šiuolaikiniai sintetiniai pluoštai praktiškai nenusileidžia natūraliems. Visgi jei esate ekologijos šalininkas, natūralūs pluoštai tikrai pelnys jūsų simpatijas. Bet jei namuose turite mažų vaikų, gyvūnų, tai sintetinio pluošto kilimai bus praktiškesnis variantas.
  • Spalvos raštai ir kiti dizaino aspektai – svarbus kriterijus norint sukurti stilingą, harmoningą interjerą. Dažnas pasirenka kilimą derinti prie grindų, sienų apdailos, baldų gobeleno ar kitos tekstilės kambaryje. Tai geras sprendimas, kuris padės sukurti vientisumą, darną patalpoje. Tačiau taip pat kilimas gali tapti ir kontrastuojančiu elementu, kuris būtent savo ryškiomis spalvomis, unikaliais raštais išsiskirs kambario erdvėje.

Kokybės ir geros kainos santykis

Natūralu, kad renkantis prekes namams svarbi ir kaina. Tad jei domina apvalus kilimas pirkti, džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį. Itin skrupulingai žvelgiame į tai, kokius gaminius įtraukiame į asortimentą, todėl aukšta kokybė garantuota. Negana to, kad kokybiški kilimai parduodami gera kaina, galite rasti ir daug prekių su nuolaida, kas padės už aukštą kokybę mokėti dar mažiau.