Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Ilgo plauko kilimai 

Kilimų gausoje ilgo plauko kilimai nepraranda aukštų pozicijų. Tačiau ar tai galėtų stebinti, kai gaminiai žavi demonstruojamu švelnumu, jie minkšti ir atrodo prabangiai, patalpoje akimirksniu sukuria jaukią atmosferą. Ieškantys kokybiškų ilgo plauko kilimų turėtų skirti laiko mūsų asortimentui – turime plačią įvairovę pagal gamybos technologiją...

Rodyti daugiau

Kilimų gausoje ilgo plauko kilimai nepraranda aukštų pozicijų. Tačiau ar tai galėtų stebinti, kai gaminiai žavi demonstruojamu švelnumu, jie minkšti ir atrodo prabangiai, patalpoje akimirksniu sukuria jaukią atmosferą. Ieškantys kokybiškų ilgo plauko kilimų turėtų skirti laiko mūsų asortimentui – turime plačią įvairovę pagal gamybos technologiją, dydžius, spalvas bei kitas kilimų savybes. Negana to, mūsų pasiūloje šiuos kilimus įsigysite patrauklia kaina net tada, kai netaikoma akcija.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Minkšti ilgo plauko kilimai internetu

Jei dvejojate, ar kilimą saugu pirkti internetu, vykite dvejones šalis. Tai ne tik saugu, bet ir labai patogu. Mūsų pasiūloje iš plačios ilgą plauką turinčių kilimų įvairovės pasinaudodami prekių filtravimo sistema pasirinkite jūsų poreikius atitinkančius gaminius. Iš alternatyvų pasirinkti tinkamiausią irgi nebus sudėtinga, nes prie visų prekių pateiktos nuotraukos, aprašymai, pristatymo informacija, nurodyta tiksli kaina. Nesirūpinkite ir savo pirkinio atsiėmimu, nes siūlome pristatymo paslaugą. Jūsų naująjį kilimą pristatysime nurodytu adresu sklandžiai ir jūs jau netrukus galėsite džiaugtis nauju namų interjero akcentu.

Mūsų pasiūloje esantys ilgo plauko kilimai gaminami iš vilnos, perdirbto medvilnės pluošto arba sintetinio pluošto (polipropileniniai, poliesteriniai, gali būti ir šių medžiagų mišinys). Vertinantiems natūralumą, ekologiją patiks vilnoniai, perdirbto medvilnės pluošto kilimai, tačiau šiuolaikiniai sintetiniai pluoštai patvarumu bei kokybe visiškai nenusileidžia. Negana to, jų priežiūra labai paprasta. Daug simpatijų pelno poliesteriniai, mat jų siūlas turi blizgesio, kas kilimui suteikia prabangos efektą.

Mūsų e. parduotuvėje rinkitės rankų darbo ir pramoninio audimo kilimus. Pastarieji bus šiek tiek plonesni, tačiau labai elegantiški, demonstruojantys aukštą atsparumą dėvėjimuisi. Šio tipo ilgo plauko kilimai ypač rekomenduojami, jei namuose turite naminių gyvūnų. Rankų darbo Shaggy kilimai turi papildomą klijuotą pagrindą, jie itin minkštučiai, dovanojantys maksimalų komfortą ir puikiai sugeriantys garsus.

Shaggy kilimų formos bei spalvos

Didžiąją šio tipo kilimų dalį sudaro stačiakampio formos kilimai, taip pat nemažai yra ir apvalių. Stačiakampio forma tikrai bus universalus pasirinkimas, kuris tiks daugeliui patalpų: svetainei, vaikų kambariui, koridoriui, darbo erdvei ar kitai. Siauras stačiakampis kilimas bus šaunus pasirinkimas koridoriui, prieškambariui, tiktų ir virtuvei, tačiau ilgo plauko kilimas šioje zonoje nebus praktiškas sprendimas. Apvalūs kilimai, ypač jei jie dideli, bus geresnis variantas erdvioms patalpoms. Taip pat apvalūs kilimai gali padėti kurti harmoningą stilių arba kontrastus. Jis darniai įsilies į patalpą, kurioje dominuoja apvalūs, aptakių formų baldai. O jei kambaryje baldai yra kampuoti, tada apvalus ilgo plauko kilimas kurs stilingą kontrastą.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti plačią ilgo plauko kilimų spalvų paletę: balti, juodi, pilki, gelsvi, rudi žali, rožiniai, bordo ir kitų spalvų kilimai leis lengvai papildyti interjerą norimos spalvos tekstilės gaminiu. Yra vienspalviai ir spalvoti, apjungiantys kelias spalvas, marginti raštais. Kilimas patalpoje gali kurti vientisumo įspūdį arba tapti spalviniu ryškiu ir akį traukiančiu akcentu.

Kaip išsirinkti jums tinkamą ilgo plauko kilimą?

Pirmiausia įvertinkite, kokio dydžio kilimas tiks jūsų kambariui. Atminkite, per mažas kilimas tarsi pranyks erdvėje, neatrodys proporcingai. Didelei erdvei puikiai tiks didelis ilgo plauko kilimas, kuris užpildys grindų plotą.

Nuspręskite, kokia spalvų paletė derės jūsų patalpoje. Kilimas gali padėti kurti monochrominį koloritą arba tapti išskirtiniu akcentu.

Jei norite, kad kilimas reikalautų minimalių laiko sąnaudų jo priežiūrai, neapsiriksite pasirinkę sintetinio pluošto gaminį.

Greitas prekių pristatymas

Internetu įsigytas prekes visada norime gauti greičiau – juk smalsu, tiesa? Todėl daugelis mūsų asortimento prekių jus pasieks labai operatyviai. Jei prekė yra pasirinktame salone, tai ją gausite per vieną darbo dieną. 3–8 darbo dienos – terminas, per kurį pristatome visas mūsų parduotuvėse esančias prekes. Jei jūsų perkamas daiktas priklauso užsakomųjų prekių kategorijai, tai terminas bus individualus. Paprastai preliminarų pristatymo terminą galite matyti prie prekės aprašymo.

Tiesa, kad ir kaip patogu pirkti internetu, esate laukiami ir mūsų fizinėse pardavimo vietose. Jas rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje. Jei jums patikęs baldas yra salone, galėsite jį apžiūrėti realiai, įsitikinti, kad tinka dydis, spalva ir kitos jo savybės.

Populiariausi išlieka aukšto plauko, dar kitaip vadinami „shaggy“ tipo kilimai. Tai ilgesnio arba visai ilgo plauko kilimai, gaminami iš vilnos arba sintetinių pluoštų: polipropileno, poliesterio arba jų mišinio. Poliesterio siūlas suteikia blizgesio ir prabangos. Elektroninėje ir fizinėse parduotuvėse galime pasiūlyti rankų darbo ir pramoninio audimo „shaggy“ tipo kilimų. Kuo jie skiriasi? Rankų darbo „shaggy“ tipo kilimai dėl papildomai klijuoto pagrindo yra storesni, labai minkšti ir komfortiški, gerai sugeria garsą. Be to atrodo gana prabangiai. Pramoninio audimo „shaggy“ kilimai yra plonesni, tačiau elegantiški bei atsparesni trinčiai. Jei turite namie gyvūnų, pirmiausia siūlome pramoninio audimo, aukšto plauko kilimus, nes siūlas tvirtai įaustas. Šio tipo kilimai dažniausiai tiesiami moderniuose interjeruose ir labai lengvai derinami. Šių kilimų kasdieninė priežiūra yra gana paprasta. Valoma buitiniu dulkių siurbliu kaip ir visi kiti kilimai.