Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Fototapetai 

Įsirengdami būstą vieni ieško klasikinių sprendimų, o štai kiti – nestandartinių, originalių. Sienų apdaila reikalauja bene daugiausia dėmesio, juk tai visos patalpos fonas. Nesuklysime pasakę, kad tapetai dabar išgyvena savo renesansą. Tokia spalvų, tekstūrų bei raštų gausa leidžia juos lengvai priderinti bet kurioje patalpoje ir skirtinguose i...

Rodyti daugiau

Įsirengdami būstą vieni ieško klasikinių sprendimų, o štai kiti – nestandartinių, originalių. Sienų apdaila reikalauja bene daugiausia dėmesio, juk tai visos patalpos fonas. Nesuklysime pasakę, kad tapetai dabar išgyvena savo renesansą. Tokia spalvų, tekstūrų bei raštų gausa leidžia juos lengvai priderinti bet kurioje patalpoje ir skirtinguose interjero stiliuose: nuo klasikinio, modernaus iki Provanso, boho, industrinio ar dar kitokio. Visų tapetų gausoje neįmanoma nepastebėti fototapetų, traukiančių dėmesį spalvomis, raštais, ir itin realistiškais paveikslais. Tad jei norite savo svetainę, miegamąjį ar kitą namų erdvę papuošti fototapetu, pasižvalgykite po mūsų asortimentą – neabejojame, jog atrasite, kas pelnys jūsų simpatijas.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Fototapetai namų interjere: miegamajame, virtuvėje, vaikų kambaryje

Fototapetai bus labai geras pasirinkimas kone kiekvienai namų patalpai: svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, koridoriui, net virtuvei. Žinoma, kiekvienu atveju atsižvelkite į patalpoje vyraujantį koloritą, sienų apdailą, kuriamą stilių.

  • Svetainei labai dažnai pasirenkami fototapetai, imituojantys miestų vaizdus – tai tobulas sprendimas butams, ypač tiems, kurie įsikūrę aukštai. Moderniuose interjeruose vietą atranda abstraktūs foto tapetai, taip pat tie, kuriuose vaizduojamos geometrinės figūros, 3D objektai ir pan.
  • Miegamajame labiau mėgiamas švelnus koloritas, čia neretai pasirenkami gėlių, žaliuojančių augalų arba gamtos motyvai, taip pat žmonės.
  • Fototapetai vaikų kambariui yra šaunus pasirinkimas, leisiantis labai greitai ir lengvai vaikučių kambariui suteikti žaismingumo. Rasite platų pasirinkimą su mielais, linksmais paveikslėliais, kuriuose dažnai yra gyvūnai. Beje, vaikų kambariui gana praktiškas variantas būtų plaunami fototapetai.
  • Fototapetui galite skirti ir vieną virtuvės sieną, pavyzdžiui, tą, prie kurios stovi valgomasis stalas su kėdėmis. Puikiai tiks maistą, keliones, augalų motyvus iliustruojantys fototapetai virtuvei, taip pat marginti abstrakčiais elementais, kas idealiai derės šiuolaikiškos virtuvės aplinkoje. Reikėtų žinoti, kad šioje zonoje popieriniai fototapetai netiks – rinkitės tik flizelino pagrindo.

Kaip išsirinkti fototapetus?

Kai fototapetų įvairovė tokia didžiulė, nenuostabu, jog išsirinkti nėra lengva. Bene svarbiausias aspektas – koks dizainas jus domina. Nuspręskite, ar norite gyvūnų, paukščių, augalų motyvų, geometrinių raštų, o galbūt domina minimalistiniai vienspalviai fototapetai ar išskirtiniai vintažiniai / retro stiliaus.

O kitas svarbus kriterijus – fototapeto dydis. Svarbu, kad foto tapetas harmoningai įsilietų į jūsų aplinką ne tik pagal dizainą, bet ir savo dydžiu bei atrodytų proporcingai. Tad tiksliai išmatuokite sienos matmenis. Galite rinktis fototapetą per visą sieną, o gali likti po tam tikrą plotą iš šonų, bet svarbiausia – ne per daug. Per mažas fototapetas tikai nesuteiks to efekto, kokį turėtų suteikti patalpai.

Dideli fototapetai

Didelių matmenų fototapetai bus geriausias pasirinkimas erdvioms patalpoms, pavyzdžiui, aukštas lubas turinčioms svetainėms, holams, loftams, dideliems valgomiesiems ir panašiai. Labai svarbu, kad tapetas nebūtų didesnis nei siena, ant kurios jis klijuojamas.
Kartais baiminamasi, kad dideli fototapetai sudėtingai klijuojami ir net atsisakoma tokios sienų apdailos. Bet baimintis tikrai nereikėtų. Svarbiausia, rinkitės flizelino pagrindo tapetus ir jų klijavimas tikrai netaps iššūkiu.

Maži fototapetai

Mažų matmenų fototapetai geriausiai tiks kompaktiškose patalpose, kur didelio nebūtų galimybių klijuoti. Maži dažniau pasirenkami koridoriams, prieškambariui, virtuvei, nišoms ir panašiai.
Kartais mažesnis fototapetas pasirenkamas ir todėl, kad manoma, jog jį užklijuoti bus lengviau. Bet patikiname – klijavimo paprastumas slypi ne dydyje, tačiau tame, kokiu pagrindu tapetas pagamintas.
Jei ieškote mažesnio fototapeto, mūsų asortimente rinkitės nuo 136 cm pločio, tačiau ilgis / aukštis visų nemažas – nuo 280 cm.

Fototapetai flizelino pagrindu

Popieriaus ar flizelino pagrindo fototapetai – tai vienas iš dažniausiai apsvarstomų klausimų. Popieriniai paprastai yra pigūs, tačiau ir vaizdas jų kiek prastesnis, ypač žiūrint iš arti, kai matomi sujungimai. Flizelino fototapetai pavergia įspūdingu vaizdu, jie tobulai tiks interjerams, kuriuose norite maksimalaus efekto, kokybės, itin realistiško vaizdo.
Flizelino pagrindu pagaminti fototapetai yra storesni, palyginti su popieriniais, kur kas tvirtesni, lengviau klijuojami, demonstruoja puikią spausdinimo kokybę. Į tokius fototapetus žiūrint tiek iš toli, tiek iš arti vaizdas bus vienodai puikus.
Mūsų asortimente parduodami dvejopi: flizelininiai ir viniliniai flizelino pagrindu.

Su paveikslėliais, gėlėmis, gyvūnais, augalais

  • Fototapetai gali būti vienspalviai, imituojantys tapytą paveikslą, tiesiog apjungiantys kelias spalvas ir suliejantys jas į bendrą visumą, tačiau visgi didžioji dalis šio tipo tapetų yra su paveikslėliais.
  • Labai dažnai dominuoja gėlės: tiek žydintys žiedai, žaliuojantys augalai, vijokliai ir panašiai. Gėlės labai tinka romantiškame, Provanso, rustic ir panašiuose interjeruose. Fototapetai su augalais, gėlėmis yra dažnas pasirinkimas miegamojo kambariui, mergaičių kambariams, taip pat ir svetainei, erdviam prieškambariui, svečių kambariui.
  • Dar nemaža dalis fototapetų yra su gyvūnais, paukščiais ir jie tikrai tinka toli gražu ne tik vaikų kambariams. Mūsų pasiūloje rasite ir solidžiai, prabangiai atrodančių.
  • Galite rinktis ir su vaizdais į miestą, pastatus, jūrą, kalbus, pasaulio žemėlapį bei kt. Nemažai yra tiesiog vaizduojančių ornamentus, geometrines figūras ar kitus elementus.

Kaip priklijuoti fototapetus?

Fototapeto klijavimo ypatumai priklauso nuo to, iš ko pagamintas tapetas. Jei rinksitės popieriaus pagrindo tapetus, jie bus sudaryti iš kelių dalių (nuo 1 iki 8 arba net daugiau). Klijuojant tokius fototapetus klijais dengiamas fototapetas. Kiekvieną dalį rekomenduojama vieną ant kitos užleisti 1–3 mm.

Flizelino pagrindo fototapetus klijuoti kur kas paprasčiau. Pirmiausia todėl, kad klijais tepamas ne pats tapetas, o siena, prie kurios glaudžiamas sausas tapetas, tad jį suvaldyti kur kas paprasčiau. Nereikia daryti užleidimų, fototapeto juostos glaudžiamos viena prie kitos. Šie tapetai nesusitraukia, tad sujungimai netampa matomi, o vaizdas ilgalaikėje perspektyvoje išlieka puikus.

Įsigykite internetu pigiau, taikome akcijas

Fototapetus patogiai rinkitės mūsų asortimente, apmokėkite jums patogiu būdu ir pasinaudokite pristatymo paslauga, kad pirkimas būtų maksimaliai lengvas ir nekeliantis jokių rūpesčių! Išsirinkti iš plataus asortimento padės mūsų prekių filtravimo sistema – pasirinkite dominančius fototapetų matmenis, sudėtį, dizainą ir rinksitės tik iš kriterijus atitinkančių alternatyvų. Internetu pirkti bus ne tik patogu, bet ir taupysite savo laiką.

Mūsų asortimente fototapetų kaina varijuoja diapazone nuo maždaug šimto eurų, o brangiausių kainos siekia 600–700 eurų. Jei pirkinys nėra skubus, galite palaukti, kol šios kategorijos prekėms bus taikomas išpardavimas. Jo metu tiek didesnė, tiek ir mažesnė akcija suteikia progą sutaupyti gaunant tą pačią aukštą kokybę.