Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×

  Klasikiniai kilimai 

  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

   Klasikiniai kilimai – iš mados neišeinanti detalė


   Nesenstanti klasika tinka visur ir visada. Tą patį galima pasakyti ir apie kilimus. Klasikiniai kilimai – tai laiko patikrintas variantas, kuris bet kuriai patalpai suteikia elegancijos, jaukumo, prabangos bei rafinuotumo, o pasirinkus tam tikrus raštus ir spalvas, sukursite net ir žaismingą ir l...

   >>

   Klasikiniai kilimai – iš mados neišeinanti detalė


   Nesenstanti klasika tinka visur ir visada. Tą patį galima pasakyti ir apie kilimus. Klasikiniai kilimai – tai laiko patikrintas variantas, kuris bet kuriai patalpai suteikia elegancijos, jaukumo, prabangos bei rafinuotumo, o pasirinkus tam tikrus raštus ir spalvas, sukursite net ir žaismingą ir linksmą interjerą. Tad jei savo namams ieškote naujo kilimo, didžiausią pasirinkimą rasite dubingiai.lt.

   Kodėl verta rinktis klasikinį kilimą

   Jei jūs dar dvejojate, kokį kilimą namams geriausia rinktis, turime jums atsakymą – klasikinį. O jei manote, kad šios grindų dangos raštai tinka tik kaip garbaus amžiaus senjorų namų puošmena, siūlome jums užsukti į mūsų el. parduotuvę. Čia rasite tikrai puikių, ryškių, ekstravagantiškų, prabangių, elegantiškų ir išskirtinių kilimų.

   Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kilimą

   Renkantis bet kurį kilimą, tiek klasikinį, tiek kitokio stiliaus, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į jo pagaminimo medžiagą. Pasvarstykite, ar savo namuose norite sintetinio, ar natūralaus pluošto dangos. Juk nuo to priklausys tiek prekės kaina, tiek jos ilgaamžiškumas bei priežiūra.

   Dubingiai.lt rasite klasikinius kilimus, pagamintus iš:

   - akrilo;
   - medvilnės;
   - poliesterio;
   - polipropileno;
   - tencel (naujos kartos, iš eukaliptų gaminamas audinys) pluošto;
   - vilnos;
   - viskozės;
   - šilko.

   Taigi pasirinkę konkrečią prekę, nepamirškite patikrinti iš kokios medžiagos ji pagaminta.

   Beje, galima rinktis ne tik medžiagą, bet net ir gaminimo technologiją – pramoninio audimo ar rankų darbo gamybos.

   Pramoninis audimas reiškia, kad kilimas austas fabriko staklėmis. O rankų darbo reiškia, kad jis bus pasiūdintas žmogaus rankomis. Kaip žinia, rankų darbo kilimai paprastai būna brangesni, kadangi jų pagaminimui prireikia daugiau laiko bei resursų.

   Spalvų bei raštų gausa

   Grindų dangos spalva bei raštas ne ką mažiau svarbus aspektas nei medžiaga. Kilimą rinkitės atsižvelgdami į kambaryje ar visuose namuose vyraujantį stilių. Galite pritaikyti prie bendrų atspalvių bei tonų, arba kaip tik priešingai, sukurti kažką kontrastingo, ryškaus, efektingo.

   Dydis bei forma

   Kilimo formą rinkitės atsižvelgdami į kambario formą. Pavyzdžiui, kvadratiniam kambariui puikiai tiks ovalus arba kvadrato formos kilimas. Kvadratinis variantas gražiai atrodys ir stačiakampėje patalpoje.

   Dydis taip pat ne mažiau svarbus. Nepabijokite rinktis didesnio, masyvesnio varianto. Nes per mažas kilimas didelio kambario viduryje atrodys tikrai nevykusiai. Jei vis tik norite nedidelio kilimėlio, tokius galite patiesti kelis – taip patalpai suteiksite žaismingumo.

   Taigi kaip matote, klasikinių kilimų pasirinkimas išties gausus. Tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu, tad sau tinkantį variantą atras kiekvienas ieškantis. Svarbu žinoti savo poreikius bei finansines galimybes.

    

   <<