Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Klasikiniai kilimai 

Kilimas interjere kaip reikiant pasitarnauja – suteikia jaukumo, atlieka praktinę funkciją, mat saugo grindų dangą, o taip pat leidžia itin lengvai pakeisti visos patalpos išvaizdą. Pabandykite – patieskite prabanga alsuojantį kilimą patalpoje ir ji akimirksniu taps dar solidesnė bei rafinuota. O labai plačioje kilimų įvairovėje atskiro dėmesio ...

Rodyti daugiau

Kilimas interjere kaip reikiant pasitarnauja – suteikia jaukumo, atlieka praktinę funkciją, mat saugo grindų dangą, o taip pat leidžia itin lengvai pakeisti visos patalpos išvaizdą. Pabandykite – patieskite prabanga alsuojantį kilimą patalpoje ir ji akimirksniu taps dar solidesnė bei rafinuota. O labai plačioje kilimų įvairovėje atskiro dėmesio nusipelno klasikiniai kilimai, demonstruojantys savitą raštų braižą, subtilią spalvų paletę ir aukštą kokybę.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Klasikiniai kilimai – iš mados neišeinanti detalė

Nesenstanti klasika visada madinga. Ne išimtis ir kilimai. Klasikinis kilimas bus laiko patikrintas variantas, bet kuriai patalpai suteiksiantis elegancijos, prabangos, krislą rafinuotumo. Beje, priklausomai nuo raštų ir spalvų gamos, klasikiniai kilimai gali padėti kurti ne tik solidų, bet ir žaismingą, romantišką interjerą.

Kodėl rinktis būtent klasikinį kilimą?

Kaip minėjome, klasika neišeina iš mados, tad įsigiję klasikinį kilimą galite būti tikri, jog jūsų namai, biuras ar kita patalpa bus stilinga bei žengianti koja kojon su mados tendencijomis.

Klasikiniai kilimai pagal savo raštus ir koloritą neretai yra gana universalūs ir tinkantys tiek šviesaus, tiek tamsesnio kolorito patalpoje.

Klasikiniai kilimai žavi dizainų įvairove, todėl lengvai atrasite tą, kuris tobulai tiks prabangioje, romantiškoje, žaismingoje ar kitokio įvaizdžio aplinkoje.

Svetainėje, miegamajame

Klasikiniai kilimai svetainėje atlieka ir reprezentacinę funkciją, tad rinkitės prabangų, stilingą, tinkamo dydžio. Puiku, jei pagal koloritą, stilių jis harmoningai įsilies į bendrą dizainą. Tačiau moderniame stiliuje kilimas svetainėje gali tapti ir efektingu bei originalią dizaino idėją įgyvendinančiu akcentu.

Klasikiniai kilimai miegamajame prisidės prie jaukios atmosferos kūrimo. Čia labai derės ir ilgo plauko kilimai, klasikiniai apvalūs kilimai iš abiejų lovos pusių.

Ofise ar kitose erdvėse

Ofisui, viešosioms ar panašioms erdvėms klasikiniai kilimai tobulai tiks, nes čia paprastai reikalingas reprezentatyvumas, solidumas. Rinkdamiesi kilimą atsižvelkite ne tik į kuriamą interjerą, vyraujantį koloritą, baldų stilistiką, tačiau ir į kilimo atsparumo klasę. Kadangi tokiose erdvėse paprastai judėjimas gana intensyvus, tai prioritetą teikite kuo patvaresniems kilimams, kurie drauge bus mažiau imlūs nešvarumams ir lengvai prižiūrimi. Mūsų pasiūloje tokių tikrai rasite daug.

Klasikinių kilimų spalvų ir raštų įvairovė

Mūsų parduodami klasikiniai minkšti kilimai demonstruoja labai plačią spalvų paletę ir raštų įvairovę. Tai suteiks progą jums kurti patalpoje harmoniją arba nustebinti save ir svečius išskirtiniais stilingais kontrastais.

Dydis, forma, sudėtis

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti neįtikėtiną klasikinių kilimų pasirinkimą pagal dydžius – rinkitės nuo mažų iki labai didelių. Neabejojame, jog išsirinksite tinkamą variantą bet kokio ploto patalpai.

Mūsų asortimente jūsų dėmesio laukia populiariausių formų kilimai: stačiakampiai, apvalūs, ovalo formos. Rinkitės pagal patalpą, baldus. Pavyzdžiui, po apvaliu valgomojo stalu puikiai atrodys patiestas apvalus kilimas, jei kambarys stačiakampio formos, rinkitės stačiakampį arba ovalo formos kilimą.

Kilimo sudėtis – vienas iš svarbiausių aspektų, lemiantis ir gaminio kainą, ir išvaizdą, dėvėjimosi, priežiūros ypatumus, ilgaamžiškumą. Mūsų pasiūloje – aukštos kokybės, patvarūs ir stilingi medvilniniai, poliesteriniai, polipropileniniai, akriliniai, viskoziniai kilimai. Taip pat yra ir daugelio vertinami rankų darbo vilnoniai bei šilkiniai, demonstruojantys neprilygstamą prabangą. Vis daugiau simpatijų pelno tancel pluošto kilimai.

Ekologijos šalininkų labai pamėgti kilimai, kurių gamybai naudojamas perdirbtas medvilnės pluoštas, taip pat perdirbtas plastikas.

Išsirinkti klasikinį kilimą namams, biurui, viešoms erdvėms ar kitoms patalpoms patrauklia kaina galite mūsų e. parduotuvėje internetu arba užsukę į fizines pardavimo vietas. Jas rasite net šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.