Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Dideli kilimai 

Kilimai daugelyje namų kambarių atrandą vietą. Ar galėtume dėl to stebėtis, kai šis tekstilės gaminys suteikia tiek daug jaukumo, žavi praktišku savo aspektu, o taip pat duoda progą labai lengvai pagyvinti kambarį, suteikti jam spalvų ir kurti norimą nuotaiką. Erdvioms patalpoms reikalingi dideli kilimai, kurie atrodys proporcingai ir stilingai....

Rodyti daugiau

Kilimai daugelyje namų kambarių atrandą vietą. Ar galėtume dėl to stebėtis, kai šis tekstilės gaminys suteikia tiek daug jaukumo, žavi praktišku savo aspektu, o taip pat duoda progą labai lengvai pagyvinti kambarį, suteikti jam spalvų ir kurti norimą nuotaiką. Erdvioms patalpoms reikalingi dideli kilimai, kurie atrodys proporcingai ir stilingai. Plačioje Dubingių kilimų įvairovėje rasite labai platų spektrą didelių kilimų patrauklia kaina.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Dideli kilimai internetu

Niekas nepaneigs, kad internetu pirkti labai lengva – nereikia išeiti iš namų, pasirinkimas labai patogus ir greitas, o ir pristatymu paprastai rūpintis patiems irgi nereikia. Tad pasinaudokite mūsų patogia prekių filtravimo sistema ir rinkitės iš jūsų poreikius atitinkančių alternatyvų.
Pirkti čia labai patogu – pateiktos prekių nuotraukos, išsamūs aprašymai, charakteristikos, matyti, jei taikoma akcija ir yra galimybė patinkantį kilimą įsigyti pigiau.

Svetainei, miegamajam ar vaikų kambariui

Didelis kilimas tiks bet kuriai erdviai patalpai namuose: svetainei, miegamajam, vaikų kambariui. Rinkitės tokį dydį, kad patiesus kilimą nuo sienos liktų nedidelis atstumas palei visą perimetrą, tačiau priekinės prie sienų stovinčių baldų kojelė turi būti ant kilimo.

Svetainėje didelis kilimas sustiprins prabangos įspūdį, taip pat saugos grindų dangą. Miegamajame kilimas bus jaukumo akcentas, taip pat sugers žingsnių garsus, kas šioje patalpoje labai svarbu. Dideli kilimai vaikų kambaryje pasiteisins irgi dėl jaukumo, grindų dangos apsaugos ir tada, kai vaikai mėgsta užsiimti veiklomis ant grindų, pavyzdžiui, piešti, skaityti, žaisti žaislais, dėlioti konstruktorius ir pan. Tokiu atveju jie jausis komfortiškai.

Labai dideli ir nestandartiniai kilimai

Natūralu, jog kiekvienas kuriame savo svajonių namus ir visi jie tikrai neatitinka vieno standarto. Tad neretai tarp didelių kilimų ieškomi ir nestandartiniai dydžiai. Taigi džiaugiamės galėdami patenkinti ir šių klientų poreikius – mūsų asortimente rinkitės iš labai plačios didelių kilimų įvairovės: standartinių matmenų ir nestandartinių. Tarp šių kilimų dydžių populiarūs yra 200x300, 200x290, 300x300, 240x340 cm, taip pat 302x377 cm ir kitokie.

Dideli ilgo, trumpo plauko kilimai

Tarp didelių kilimų rasite ilgo plauko kilimus arba turinčius trumpus plaukelius. Ir vieni, ir kiti demonstruoja puikią kokybę, yra stilingi, atsparūs ir labai tiks jūsų interjere. Tačiau minkšti ilgo plauko kilimai neabejotinai yra jaukumo garantas. Tokie kilimai pasižymi ypatingu minkštumu, švelnumu, tad labai tinka miegamojo erdvėje, taip pat ir svetainėje ar vaikų kambaryje, tik reikia turėti omenyje, kad jų priežiūra bus kiek sudėtingesnė, palyginti su trumpo plauko kilimais. Rinkitės iš plačios spalvų ir raštų įvairovės. Mūsų parduodami ilgo plauko kilimai gaminami iš aukštos kokybės pluoštų, pavyzdžiui, vilnos, medvilnės, aukštą atsparumą demonstruojančių kokybiškų sintetinių pluoštų.

Trumpo plauko kilimai lengviau prižiūrimi, juo kur kas paprasčiau išsiurbti, išvalyti kitus nešvarumus. Tad tai bus geresnis pasirinkimas patalpoms, kur kilimas gali turėti sąlytį su maistu, taip pat ten, kur intensyvesnis judėjimas. Trumpo plauko kilimai labiau tinka ir tada, jei namuose turite augintinių, alergiškų asmenų. Tarp šių kilimų rasite vienspalvius, spalvotus, raštuotus, yra klasikiniai ir modernūs, dėmesį traukiantys stilingais sprendimais.

Ypač geros kainos ir aukštos kokybės santykis

Dideli kilimai iš mūsų asortimento pasižymi aukšta kokybe, mat gaminami iš gerų, patvarių ir ilgaamžių pluoštų: tiek natūralių, tiek ir sintetinių. Tad kilimai atsparūs dėvėjimuisi, išorės poveikiui, rasite daug tų, kurie tinka tiesti net itin intensyvaus judėjimo patalpose.

Dar geriau tai, kad mūsų asortimentas yra puikus pavyzdys, jog aukšta kokybė ne visada lemia labai aukštą gaminio kainą. Patvarūs, stilingi dideli ar net labai dideli kilimai mūsų pasiūloje gali kainuoti labai patraukliai. Tad pasižvalgykite po pasiūlą ir pasinaudokite patraukliu kainos ir kokybės santykiu.

Apsilankykite ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Nors internetu pirkti tikrai patogu, kai kurie pirkėjai nori prieš įsigydami kilimą apžiūrėti jį gyvai. Natūralu, perkant šį tekstilės gaminį labai svarbios yra spalvos, o jos kartais ekrane atvaizduojamos ne visai tiksliai. Tad jei turite galimybę, apsilankykite mūsų fizinėse parduotuvėse: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje. Beje, prie kiekvieno kilimo e. parduotuvėje galite matyti, kurioje fizinėje pardavimo vietoje jis yra.