Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

BALDAI 

Namų, biuro, lauko poilsio zonų neįsivaizduojame be baldų, tiesa? O jų įvairovė suteikia mums labai plačias galimybes kurti, interpretuoti, įgyvendinti klasikines ar originalias ir itin išskirtines idėjas, realizuoti norimą stilių, kurti tam tikrą nuotaiką ir suteikti patalpai funkcionalumo, o sau ir kitiems – komforto.

Jei ieškote minkštų, kiet...

Rodyti daugiau

Namų, biuro, lauko poilsio zonų neįsivaizduojame be baldų, tiesa? O jų įvairovė suteikia mums labai plačias galimybes kurti, interpretuoti, įgyvendinti klasikines ar originalias ir itin išskirtines idėjas, realizuoti norimą stilių, kurti tam tikrą nuotaiką ir suteikti patalpai funkcionalumo, o sau ir kitiems – komforto.

Jei ieškote minkštų, kietų ar kito tipo baldų patrauklia kaina, džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo asortimentą. Čia išsirinks net išrankiausieji – didžiulė įvairovė, patrauklios kainos, puiki kokybė, patogus baldų pristatymas kiekvienam iš Dubingiai.lt.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Baldai internetu

Kiek daug visko šiais laikais galime įsigyti internetu! Ne išimtis ir baldai. O rinktis mūsų e. parduotuvėje bus labai patogu, kadangi yra prekių filtravimo sistema, kuri – net ir esant labai dideliam pasirinkimui – leis rinktis tikslingai bei efektyviai taupyti jūsų laiką. Prie prekių rasite baldų nuotraukas, aprašymus, matmenis, matysite, kurioje mūsų fizinėje pardavimo vietoje konkretų baldą galite apžiūrėti gyvai: baldai Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Plungėje, Panevėžyje ar Šiauliuose.


Amerikietiški baldai

Solidumą ir prabangą demonstruojantys amerikietiški baldai idealiai tiks erdviuose, rafinuotumo nestokojančiuose namuose. Aukšta kokybė ir išskirtinis stilius, patvarios medžiagos, švelni, pastelinių neutralių spalvų paletė leidžia nesunkiai juos priderinti interjere ir mėgautis jų privalumais ilgus metus.
Mūsų asortimente rinkitės sofas, lovas, staliukus bei konsoles, fotelius ir minkštasuolius, kėdes, komodas bei kitus baldus svetainei, miegamajam, valgomojo zonai ar kitoms namų patalpoms.

Svetainės baldai

Vienuose namuose svetainė yra išskirtinai reprezentacinė zona, kitur – jaukumo kampelis, kuriame susirenka visa šeima leisti savo vakarus, dar kituose būstuose svetainė naktį tampa ir poilsio zona, tad būtina užtikrinti jos funkcionalumą. Džiaugiamės, kad mūsų asortimente išsirinksite baldus bet kuriuo atveju, nes jų įvairovė didžiulė.

Jums siūlomos sofos, foteliai, minkšti kampai, minkštasuoliai, lentynos bei indaujos, komodos, kėdės, staliukai ir konsolės, suoliukai, TV staliukai bei daug kitų baldų svetainės erdvei.

Klasikiniai, modernūs, modernios klasikos, padėsiantys sustiprinti romantiką, jaukumą ar suteikti patalpai kitokį įvaizdį.

Labai plati spalvų paletė, gobelenų įvairovė, baldų formos bei kiti dizaino ypatumai pažeria didžiulę įvairovę, todėl sau tinkamus baldus išsirinks net patys išrankiausi pirkėjai.

Miegamojo baldai

Mūsų pasiūloje – labai platus modernių, klasikinių, modernios klasikos ar kitiems stiliams puikiai tinkančių miegamojo baldų pasirinkimas. Kas aktualu jums: lovos, komodos, spintos, minkštasuoliai, foteliai, kosmetiniai staliukai, konsolės, suoliukai ar kiti baldai į miegamąjį?

Įvairovė labai plati: nuo visiškai kuklių, klasikinių iki originalias formas bei išskirtinius dizaino sprendimus demonstruojančių baldų. Beje, jums nebūtina ieškoti miegamojo baldų komplekto – mūsų pasiūloje turite plačias galimybes miegamojo baldus susikomplektuoti patys ir taip susikurti individualią bei netradicinę, jūsų poreikius idealai atitinkančią miegamojo erdvę.

Valgomojo baldai

Šioje prekių kategorijoje – aukštos kokybės, iš puikių medžiagų pagaminti, patvarūs ir žavingu dizainu pavergiantys valgomojo stalai, kėdės, baro baldai, lentynos bei indaujos, staliukai bei kiti baldai jūsų stilingam valgomajam.

Mūsų parduodami modernūs, klasikiniai, modernios klasikos valgomojo baldai yra labai aukštos kokybės, prie kurios didele dalimi prisideda itin atsakingai parenkamos medžiagos. Daug simpatijų pelno valgomojo baldai iš medžio, su metalo, stiklo elementais, taip pat aptraukti gobelenu, ypač aksomu, baldui suteikiančiu prabangos ir elegancijos įspūdį.

Valgomojo baldai skiriasi ir pagal spalvas – siūlome itin platų koloritą, tad atrasite tinkamus variantus, jei norite nuosaikaus, ramaus, romantiško interjero, o taip pat kai į valgomojo erdvę trokštate įpinti spalvų, ryškumo, stilingų kontrastų.

Prieškambario baldai

Mūsų asortimente rasite daug įvairių variantų ir savo prieškambariui: tiek kompaktiškam, tiek ir itin erdviam. Išsirinkite stilingą ir daug rūbų talpinančią kabyklą, prie jos priderinkite batų dėžę, o jei prieškambaryje vietą atras patogus ir dailus minkštasuolis, patalpa atrodys labai stilingai. Galite rinktis ir suoliukus, veidrodžius, spintas, komodas bei kitus prieškambario baldus.

Biuro baldai

Rašomieji stalai, biuro kėdės, lentynos ir kiti baldai biurui – funkcionalūs, stilingi, aukštos kokybės. Siūlome tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus. Asortimente išsirinkite ir tokius baldus, kurie padės kurti išskirtinį, originalų ir šiuolaikišką biuro interjerą.

Lauko baldai

Mūsų asortimente rinkitės stalus, staliukus, paprastas ar surenkamas kėdes – baldus, kurie padės tiek mažą, tiek didelę lauko poilsio erdvę paversti jaukia oaze. Visi lauko baldai internetu atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus ir yra pritaikyti eksploatuoti tiek patalpoje, tiek ir lauke.

Puikios kainos ir aukštos kokybės santykis

Džiaugiamės, kad galime kiekvienam iš jūsų pasiūlyti ne tik labai didelę baldų įvairovę, bet ir itin platų jų kainų diapazoną. Taip sau tinkamus baldus išsirenka skirtingą biudžetą turintys mūsų pirkėjai. Stilingų baldų kainos prasideda net mažiau kaip nuo 100 eurų!

Patrauklus kainos ir kokybės santykis yra vienas iš mūsų baldų pranašumų.

Baldų tipas, sudėtis, matmenys

Mūsų e. parduotuvės pasiūloje rasite labai platų baldų pasirinkimą visoms namų erdvėms. Tad jūsų dėmesio laukia kokybiški ir stilingi minkšti baldai, spintos, stalai bei kėdes, spintelės ir konsolės, komodos bei lentynos, pufai, minkštasuoliai, foteliai, suoliukai ir daugybė kitų.

Baldų gamybai pasirenkamos tik kokybiškos medžiagos: medis, metalas, stiklas, prabangūs, patvarūs ir lengvai prižiūrimi audiniai. Yra labai daug baldų, suderinančių skirtingas medžiagas, pavyzdžiui, puikiai atrodo medžio ir metalo deriniai, metalo ir stiklo duetas, aksominiai ar kito tipo audiniai su natūraliu medžiu ar dažytu metalu ir kt.

Mažoms patalpoms reikėtų ieškoti kompaktiškų baldų, o štai dideliuose kambariuose prabangiai ir solidžiai atrodo masyvūs, didelių gabaritų baldai. Nepriklausomai nuo to, kokie reikalingi jums, mūsų pasiūloje tikrai išsirinksite. Labai didelė baldų namams, biurui, laukui dydžių įvairovė leidžia kiekvienam atrasti tai, kas į jūsų kuriamą erdvę įsilies geriausiai.

Miestai, fizinės parduotuvės kur galite gyvai apžiūrėti baldus:

  • Baldai Vilniuje
  • Baldai Kaune 
  • Baldai Klaipėdoje
  • Baldai Plungėje
  • Baldai Panevėžyje 
  • Baldai Šiauliuose