Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Technologija
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Vilnoniai-lininiai kilimai 

Kilimas interjere yra ir praktiškas pasirinkimas, ir drauge estetiškas, padedantis kurti norimą kambario nuotaiką. Taip pat tai detalė, kurią pakeitus gali gerokai pakisti ir patalpos stilistika. Mūsų pirkėjų pamėgti vilnoniai-lininiai kilimai žavi patvarumu, aukšta kokybe ir plačia spalvų, raštų įvairove, tad tai bus labai geras įrankis kambari...

Rodyti daugiau

Kilimas interjere yra ir praktiškas pasirinkimas, ir drauge estetiškas, padedantis kurti norimą kambario nuotaiką. Taip pat tai detalė, kurią pakeitus gali gerokai pakisti ir patalpos stilistika. Mūsų pirkėjų pamėgti vilnoniai-lininiai kilimai žavi patvarumu, aukšta kokybe ir plačia spalvų, raštų įvairove, tad tai bus labai geras įrankis kambariui suteikti žavesio, komforto ir realizuoti norimą interjero idėją.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Vilnoniai-lininiai kilimai namų interjere

Linas su vilna yra tobulas tandemas, kadangi turi nemažą pluoštą panašių savybių. Tokie kilimai –žiemą maloniai šildo, o vasarą vėsina, jie nereikalauja sudėtingos priežiūros, neturi nemalonaus kvapo, labai ilgai tarnauja, yra patvarūs ir suteikia progą mėgautis gaminiu iš natūralių medžiagų. Dar jie idealiai dera dėl to, kad sukuria nepriekaištingą balansą. Pavyzdžiui, vilnoniai kilimai nelabai tinka alergiškiems asmenims, tačiau linas nealergizuoja, tad bus tarsi atsvara vilnai. Taip pat vilnonis kilimas gali šiek tiek pūkuotis, o lininis – ne, tad ir šiame kontekste jie kuria tobulą balansą.

Kur rekomenduojame naudoti vilnonį-lininį kilimą?

Vilnos ir lino sudėtyje turintys kilimai bus puikus pasirinkimas toms patalpoms, kuriose oras gana sausas. Jie dera ant įvairių tipų grindų: akmeninių, medinių, laminato, plytelių ir kt., juos galite tiesti net ir ant labai šalto pagrindo. Dėl atsparumo nešvarumas ir paprastos priežiūros šie kilimai labai tiks intensyvaus judėjimo patalpose namuose, pavyzdžiui, svetainėje, valgomajame, koridoriuje, taip pat ir vaikų kambaryje. Dėl puikios garso izoliacijos vilnoniai-lininiai kilimai bus geras pasirinkimas miegamajame.

Tačiau atminkite, kad šie kilimai nebus tinkamas variantas, jei kažkas iš šeimos narių yra linkęs į alergiją.

Spalvos, raštai ir dydžiai mūsų asortimente

Pirmiausia į akis krenta vilnonių-lininių kilimų spalvų paletė. Galite rinktis tamsaus kolorito kilimus, alsuojančius klasika, taip pat romantikos, estetikos įspūdį kuriančius pastelinių spalvų kilimus, o taip pat rasite ir geltonos, rausvos, mėlynos spalvos turinčius kilimus, kurie kambariui suteiks gyvumo ir žavesio.

Didžioji dauguma šio tipo kilimų marginti langeliais, linijomis – subtilus dizainas, todėl kilimas lengvai atras vietą tiek klasikiniame, tiek ir šiuolaikiškame interjere.

Mūsų kilimų dydžiai varijuoja plačiame diapazone, todėl rasite tinkamus variantus erdvioms patalpoms, kompaktiškiems kambariams, o taip pat nestandartinio dydžio, pavyzdžiui, siauroms ir pailgoms, erdvėms.

Įsigykite internetu patogiai ir greitai

Kilimą namams patrauklia kaina mūsų e. parduotuvėje išsirinkite labai greitai, įsigysite patogiai, o mes pasirūpinsime, kad pirkinys jus pasiektų sklandžiai. Prie visų kilimų rasite ir nuotraukas, ir aprašymus, kas tikrai palengvins pirkimą. Tiesa, kartais prekės spalva ekrane gali būti atvaizduota ne visai tiksliai – tai lemia ekrano parametrai, todėl jei norite įsitikinti, ar pasirinktas kilimas tikrai tinka, galite užsukti į fizines pardavimo vietas. Salonus rasite Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje.