Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Staliniai šviestuvai  

Stilingi, funkcionalūs, atrandantys vietą bet kurioje namų erdvėje – taip, tokie yra staliniai šviestuvai. Jie gali būti dekoratyviniai arba skirti daugiau darbo ir mokslo zonai, o labai daug modelių suderina ir viena, ir kita. Patrauklus mūsų stalinių šviestuvų pasirinkimas suteiks galimybę net ir išrankiausiems pirkėjams išsirinkti tai, kas pu...

Rodyti daugiau

Stilingi, funkcionalūs, atrandantys vietą bet kurioje namų erdvėje – taip, tokie yra staliniai šviestuvai. Jie gali būti dekoratyviniai arba skirti daugiau darbo ir mokslo zonai, o labai daug modelių suderina ir viena, ir kita. Patrauklus mūsų stalinių šviestuvų pasirinkimas suteiks galimybę net ir išrankiausiems pirkėjams išsirinkti tai, kas puikiai tiks jų darbo kambaryje, svetainėje, miegamajame ar kitoje namų erdvėje.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Dekoratyvūs staliniai šviestuvai

Stilingi, originalūs, įmantrius dizaino sprendimus demonstruojantys dekoratyvūs staliniai šviestuvai yra puikus pavyzdys, kad tai – ne tik apšvietimo elementas kambaryje, bet ir puikus interjero akcentas. Dekoratyvūs šviestuvai išsiskiria įdomiomis formomis, blizgiomis detalėmis, prabangos įspūdį kuriančiais metalo akcentais, aukso spalva, netikėtomis spalvų kombinacijomis. Jie puikiai tinka pagyvinti interjerui, suteikti jam įmantrumo per nedidelius akcentus.

Miegamojo šviestuvai prie lovos

Jei miegamajame šalia lovos turite spinteles, konsoles ar pufus, ant jų staliniai šviestuvai atrodys puikiai, o ir bus funkcionalus sprendimas. Šviestuvai prie lovos gali būti derinami prie kambaryje kuriamo interjero stiliaus, galite atsižvelgti į koloritą, medžiagiškumą ir rinktis arba panašaus pobūdžio šviestuvus, arba per juos sukurti stilingus kontrastus patalpoje.

Staliniai šviestuvai darbo kambaryje

Darbo kambariui rinkitės šviestuvą, kuris ant stalo tiks pagal savo dydį, t. y. atrodys proporcingai ir neužims per daug vietos, jei stalas kompaktiškas. Žinoma, atsižvelkite ir į patalpos stilistiką. Staliniai šviestuvai darbui turėtų suteikti tinkamą apšvietimą stalo paviršiui, kad tiek dirbdami kompiuteriu, tiek rašydami ranka, skaitydami jaustumėtės komfortiškai.

Klasikiniai, prabangūs, o gal vintažiniai?

Kai asortimentas platus, tai rasite puikių variantų skirtingiems namų stiliams. Klasikiniai stalo šviestuvai užima tikrai aukštas pozicijas ir yra itin dažnas pasirinkimas. Jie vietą atranda svetainėje kaip papildomas apšvietimo elementas ir drauge stilinga interjero detalė. Miegamojo staliniai šviestuvai puikiai dera prie lovos. Idealiai tinka ir klasikiniame darbo kambaryje.

Tarp klasikinių šviestuvų nemažai yra tokių, kurie demonstruoja solidumą ir prabangą. Išskirtinė kokybės, patvarumas bei ypatingi dizaino sprendimai leidžia net išrankiausiems pirkėjams išsirinkti įstabius stalinius šviestuvus namams.

Beje, jau kuris laikas „ant bangos“ vintažas, tad galbūt jūsų namuose derės autentika alsuojantys išskirtiniai vintažiniai staliniai šviestuvai? Jie žavi savitais dizaino sprendimais, estetika, subtilumu. Labai derėtų ir klasikiniame būste, tačiau labiausiai – kaimiško stiliaus, rustic, farmhouse stiliaus namuose.

Kaip išsirinkti?

Suprantame, kad pasirinkti gali būti keblu, nes asortimentas platus ir jums, tikėtina, patiks labai daug modelių. Taigi įvertinkite kai kuriuos aspektus ir atsakykite sau į kelis klausimus. Pirmiausia, kuriai patalpai šviestuvas bus skirtas. Natūralu, kad svetainėje, greičiausiai, tiks puošnesnis ar modernesnis, čia vietą lengvai atras prabangūs staliniai šviestuvai, o, pavyzdžiui, darbo kambariui norėsite šio to subtilaus, solidaus. Kitas aspektas – koks stilius kambaryje vyrauja: klasikinis, modernus, minimalistinis ar kitoks. Ne mažiau svarbu tai, ar šviestuvas reikalingas labiau dėl apšvietimo, ar kaip dekoro elementas.

Rinktis stalinius šviestuvus mūsų pasiūloje internetu bus paprasta ir greita – jums padės prekių filtravimo sistema. Identifikuokite aktualius kriterijus, kokie šviestuvai turėtų atitikti jūsų individualius poreikius, ir rinkitės tikslingai bei greitai. Prie kiekvienos prekės matysite, kokia tiksli kaina, ar taikoma akcija, rasite išsamesnę informaciją, iliustraciją. Taip pat galite atvykti ir į fizines pardavimo vietas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose arba Panevėžyje. Salonuose darbuotojai patars, atsakys į klausimus ir pagelbės, jei nežinosite, kaip išsirinkti, į ką svarbu atkreipti dėmesį.