Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai

IŠVALYTI FILTRĄ

Durų apvadai 

Nors įsirengdami būstą daugiausia dėmesio skiriame baldams, tekstilei, sienų spalvai, grindų dangai ir panašiems itin matomiems bei naudojamiems dalykams, tikrai verta atkreipti dėmesį ir į detales. Net ir tas, kurių iškart galbūt nepastebime, kurios gali pasirodyti mažiau reikšmingos, tačiau daugelis jų labai svariai prisideda prie bendro vaizd...

Rodyti daugiau

Nors įsirengdami būstą daugiausia dėmesio skiriame baldams, tekstilei, sienų spalvai, grindų dangai ir panašiems itin matomiems bei naudojamiems dalykams, tikrai verta atkreipti dėmesį ir į detales. Net ir tas, kurių iškart galbūt nepastebime, kurios gali pasirodyti mažiau reikšmingos, tačiau daugelis jų labai svariai prisideda prie bendro vaizdo, estetikos ir darnos patalpoje. Atskirą dėmesį verta skirti durų aprėminimo apvadams – nustebsite, kokį efektą gali suteikti šios, regis, nedidelės dekoro detalės. O platų jų pasirinkimą rasite mūsų asortimente.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Apvadai durims – nesenstanti klasika

Kiekvienos durys namuose turi turėti apvadą, nes tai estetiška detalė, išbaigianti durų angos apipavidalinimą. Tačiau apvadų dizaino pasirinkimas jau yra kur kas platesnis: nuo minimalistinių, lygių, subtilių iki išraiškingų, solidžių ir alsuojančių prabanga. Šis dekoro elementas yra klasika, skiriasi tik jo dizaino pasirinkimas pagal tai, koks labiau tiks jūsų namams: klasikiniai durų apvadai, modernūs, išsiskiriantys prabanga, minimalistiniai durų aprėminimo elementai ar kt.

Dekoratyvinių vidaus durų apvadų pasirinkimas

Vidaus durų apvadai mūsų pasiūloje suteikia progą pasirinkti tai, kas labiausiai tiks pagal kuriamą namuose interjero stilių. Minimalistinis variantas, kai pasirenkami lygūs, paprasti apvadai tiks kone kiekviename interjero stiliuje: nuo modernaus iki kaimiško ar dar kitokio. Tačiau jei norite prabangos ir rafinuotumo dvelksmo, rinkitės įmantresnius variantus: nelygiu reljefu dekoruotus apvadus, imituojančius kolonas, puoštus ornamentais ir pan. Tai puikus sprendimas klasikinio, tradicinio, prabangaus interjero būstui.
Dekoratyviniai durų apvadai skiriasi ir matmenimis: gali būti siauri ar platūs durų apvadai, ilgi, trumpi, siauri arba gilesni.
Mūsų pasiūloje – iš poliuretano pagaminto kokybiški, tvirti ir labai dailūs durų apvadai. Rinkitės detales staktos šonams, kampinius elementus ir sukurkite jums patinkantį dizainą.

Durų apvadų montavimas

Poliuretano durų apvadų pranašumas yra ne tik tas, kad jie atrodo labai estetiškai ir solidžiai, tačiau ir tas, kad tokių durų apvadų montavimas labai paprastas ir nereikalaujantis specifinių žinių.

  • Pirmiausia tiksliai išmatuokite, kokie apvado ilgiai bus reikalingi, aštriu įrankiu juos pjaukite reikiamo ilgio.
  • Tada nuo paviršiaus pašalinkite visas dulkes ir kitus nešvarumus – klijuojami durų apvadai tik ant lygaus ir švaraus paviršiaus. Galite naudoti sudrėkintą šluostę, tačiau tuomet prieš klijuodami apvadus įsitikinkite, kad siena yra sausa. Klijais tepkite tą apvado pusę, kuri glausis prie sienos. Klijų juostelė turėtų nebūti labai stora, netepkite jų prie pat apvado krašto, siekiant išvengti to, kad klijai „pabėgs“ per šonus. Pridėkite apvadą prie sienos, prispauskite ir palikite prilipti. Keliose vietose prikalkite apvadus vinukais ar prisukite varžteliais, tarpusavyje susijungiančius apvadus suklijuokite specialiais sujungimams skirtais klijais ir susekite plona adatėle. Vinukai ir adatėlės reikalingi tam, kad stingstant klijams apvadas nepasislinktų. Kitą dieną šiuos elementus pašalinkite, paliktus jų pėdsakus užtaisykite, susidūrimus užglaistykite, vėliau sušveiskite, nuvalykite dulkes ir dažykite apvadus norima spalva. Dažnai paliekami balti, bet galite derinti ir prie grindų ar kitų elementų.

Durų staktos apvadai internetu ypač gera kaina

Durų aprėminimo elementų kaina mūsų asortimente prasideda mažiau kaip nuo dešimt eurų. Labai patraukli kaina ir aukšta kokybė suteikia progą skirtingą biudžetą turintiems mūsų klientams išsirinkti durų apvadus jų namams.

Apsilankykite ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Jei domina durų staktos apvadai, tačiau norite juos apžiūrėti realiai, užsukite į fizines mūsų pardavimo vietas. Net šešiuose miestuose Lietuvoje yra mūsų fizinės parduotuvės: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Plungėje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Atvykę ne tik apžiūrėsite gaminius, bet ir galėsite pasikonsultuoti su specialistais, kurie, jei reikia, padės pasirinkti.