Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Vonios aksesuarai 

Kai kuriems vonios kambarys tėra švarinimosi vieta, o štai kitiems – poilsio, atsipalaidavimo ir laiko, skiriamo sau, oazė. Tiek vienu, tiek kitu atveju vertą jį įsirengti ne tik patogiai, bet ir stilingai, o tai padaryti padės įvairūs vonios aksesuarai, kurie atlieka ir praktines, ir estetines funkcijas. Prabangūs ar originalumu masinantys veid...

Rodyti daugiau

Kai kuriems vonios kambarys tėra švarinimosi vieta, o štai kitiems – poilsio, atsipalaidavimo ir laiko, skiriamo sau, oazė. Tiek vienu, tiek kitu atveju vertą jį įsirengti ne tik patogiai, bet ir stilingai, o tai padaryti padės įvairūs vonios aksesuarai, kurie atlieka ir praktines, ir estetines funkcijas. Prabangūs ar originalumu masinantys veidrodžiai, stilingos muilinės, interjerui unikalumo suteikiančios lentelės ir daug kitų akcentų jūsų vonios kambarį padės paversti komfortiška, dailia ir originalia namų erdve.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Vonios kambario aksesuarai

Vonios interjeras bus kur kas gyvesnis, gražesnis ir įdomesnis, jei jame įsikurs įvairios vonios interjero detalės: veidrodis, muilinė, tualeto šepečio, tualetinio popieriaus laikikliai ir kt. Tokie vonios aksesuarai yra sumanus sprendimas gana neaukšta kaina šiai namų patalpai suteikti prabangos, solidumo, estetikos ar sustiprinti kokį tik norite įspūdį.

Mūsų asortimente rasite

Mūsų pasiūloje dėmesio laukia įvairūs vonios kambario priedai:

  • tualeto lentelės
  • muilinės, rinkiniai
  • dantų šepetėlių laikikliai
  • tualeto šepečiai ir tualeto šepečio laikikliai
  • šiukšliadėžės
  • veidrodžiai
  • dirbtiniai augalai ir kt.

Didžioji dauguma jų reikalingi ir praktiškai, tačiau yra ir tokių, kurių paskirtis daugiau estetinė, pavyzdžiui, dirbtinių augalų. Rinkitės tai, kas svarbiausia jūsų patogumui ir kas bus ne tik praktiška, tačiau ir papuoš vonios erdvę. Visi mūsų parduodami klasikiniai, modernūs vonios aksesuarai žavi stiliumi, puikia kokybe, patogiu naudojimu.

Veidrodžiai voniai

Veidrodis tikrai reikalingas aksesuaras voniai. Mūsų pasiūloje yra modernūs bei klasikiniai, tačiau tiek vieni, tiek kiti pavergia kokybe bei labai dailiu dizainu. Pirkėjų itin pamėgti apvalūs ar įmantresnių formų veidrodžiai, turintys žalvario spalvos rėmą, atrodantį labai solidžiai ir tinkantį daugelyje stilių: moderniame, Art Deco, boho ir kituose. Turime veidrodžių tiek su masyvesniais, storesniais rėmais, tiek ir plonyčiais, sustiprinančiais minimalistinį įspūdį.

Muilinės

Jei galvojate, kad muilinė – mažai pastebimas aksesuaras, šiek tiek klystate. Vonios patalpa paprastai nedidelė, tad čia gerai matomos ir smulkmenos. O muilas juk vonioje labai dažnai naudojamas daiktas, tad ir muilinė tikrai neliks nepastebėta. Taigi rinkitės tokią, kuri derės jūsų vonios kambario interjere. Mūsų pasiūloje galite rinktis nuo kuklesnių iki itin prabangių variantų. Rasite muilines paprastam kietam muilui, o taip pat ir skystam. Keraminės, porcelianinės, stiklinės ar kitokios muilinės yra kokybiškos bei puikiai atliks savo funkciją.

Tualeto šepečiai, popieriaus laikikliai ir kita

Tiek tualetinis, popierius, tiek šepetys tualetui valyti yra kiekviename vonios kambaryje. Padėti kur papuola jie kuria netvarką, tad tikslinga pasirūpinti ne tik priemonėmis, bet ir jų laikikliais. Siūlome patvarius ir gražius šepečius tualetui, tualetinio popieriaus ir šepečių laikiklius. Didžioji dauguma jų yra keramikiniai ar iš metalo, todėl atrodo labai reprezentatyviai, demonstruoja ilgaamžiškumą, patvarumą. Rinkitės kaimiško stiliaus, klasikinius, modernius, padėsiančius sustiprinti kuriamo interjero viziją ir suteikti patogumo, užtikrinti švarą, tvarką bei higieną šioje patalpoje.

Kaip derinti vonios aksesuarus bendrame vonios interjere?

Visiškai suprantama, jei mūsų asortimente rasite jums idealiai tinkančią muilinę, labai patiks kažkuris laikiklis dantų šepetėliui, galbūt simpatijas pelnys stilingas laikiklis tualetiniam popieriui, o kur dar žalvarinis veidrodis bei kiti akcentai, kurie tikrai labai dailūs, prabangūs, originalūs ir aukštos kokybės. Tačiau jums patikę daiktai gali visiškai nederėti tarpusavyje bei bendrame interjere – tokiu atveju net ir geriausios kokybės bei labai dailios išvaizdos vonios aksesuarai nesuteiks taip trokštamo efekto, o vonios kambaryje atsiras vietos beskonybei. Taigi prie ko šiuo aksesuarus derinti?

Pirmiausia įvertinkite, koks stilius vonios kambaryje vyrauja ir rinkitės tik jį atitinkančius aksesuarus. Tai labai svarbu! Spalvas irgi derinkite prie dominuojančio kolorito ir rinkitės susiliejančius su apdaila ar baldų spalvomis, jei norite nuosaikaus, ramaus interjero, arba rinkitės kontrastuojančius aksesuarus, kurie suteiks išskirtinumo. Pavyzdžiui, labai šauniai šviesiame vonios kambaryje atrodys juodi vonios kambario aksesuarai, balto marmuro fone prabanga alsuos aukso, žalvario spalvos detalės. Vyraujant medienos apdailai šauniai atrodys stikliniai, balti ar kitokie vonios aksesuarai – priklausomai nuo medžio spalvos.

Dar vienas sprendimas – vonios aksesuarus derinti prie vonios tekstilės pagal koloritą, kitus dizaino ypatumus. Tokiu atveju vonios aksesuarai turėtų tikti prie kilimėlių, rankšluosčių, dušo užuolaidos, daiktams laikyti skirtų krepšių, jei jie medžiaginiai ir pan.

Geros kainos internetu!

Mūsų asortimente vonios kambario aksesuarai ne tik aukštos kokybės, gražūs, stilingi, tačiau ir parduodami patrauklia kaina. Prekės šioje kategorijoje kainuoja nuo mažiau kaip dešimt eurų. Tačiau kainai didelės įtakos turi dizainas ir medžiagos, iš kurių aksesuaras pagamintas. Taigi neabejojame, kad sau tinkamus variantus ras skirtingus poreikius bei biudžetą turintys pirkėjai.
Jei nesate tikri, ar jums tiks prekės dydis, spalva, visada esate laukiami mūsų fizinėse pardavimo vietose, kurias rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Plungėje. Užsukite ir apžiūrėkite patikusius daiktus voniai realiai.