Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Raudoni tapetai 

Raudona sienų spalva namuose – tikrai ne visi išdrįsta ją pasirinkti. Tai aistringa spalva, labai graži, turinti daugybę atspalvių ir visada užgožianti kitas, tad norint ją turėti interjere reikia apsvarstyti nemažai niuansų: su kuo ją derinti, kokį atspalvį pasirinkti, kiek tos raudonos spalvos įsileisti ir pan. Tačiau ji gali būti šaunus įrank...

Rodyti daugiau

Raudona sienų spalva namuose – tikrai ne visi išdrįsta ją pasirinkti. Tai aistringa spalva, labai graži, turinti daugybę atspalvių ir visada užgožianti kitas, tad norint ją turėti interjere reikia apsvarstyti nemažai niuansų: su kuo ją derinti, kokį atspalvį pasirinkti, kiek tos raudonos spalvos įsileisti ir pan. Tačiau ji gali būti šaunus įrankis kuriant netradicinį, išskirtinį, originalų, o taip pat ir jaukų, romantišką interjerą. Mūsų pasiūloje rasite raudonus tapetus su gėlėmis, dryžiais ar margintus kitokiais motyvais, taip pat ir vienspalvius.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Raudoni tapetai: kaip pritaikyti namų interjere?


Dėl raudonos spalvos savybių ji nebus tinkamas pasirinkimas patalpoms, kuriose ilsimasi, pavyzdžiui, miegamajame, vaikų kambaryje. Ši spalva gali didinti kraujo spaudimą, energiją, ji tonizuoja.

Interjere raudonus tapetus derinkite su balta spalva, kremine, dramblio kaulo, su pilka spalva. Raudoni tapetai derės ir su įvairiomis medžiagomis: kitų spalvų tapetais, medžiu, stiklu, akmeniu ir kt.

Miegamajame, svetainėje ar net darbo kambaryje

Namuose raudoni tapetai gali tikti svetainėje, jie bus puikus pasirinkimas virtuvėje ar valgomajame, tačiau miegamajame, vaikų kambaryje, darbo kambaryje ši spalva neturėtų dominuoti. Jei vis tik ją labai mėgstate ir norite įsileisti į miegamojo, darbo kambario ar kitą erdvę namuose, rinkitės švelnius, prigesintus atspalvius ir naudokite tokius tapetus akcentinėms sienoms, bet ne visai erdvei.

Kokią aplinką gali sukurti raudona tapetų spalva?

Raudoni tapetai nebūtinai bus intensyvūs – jie gali būti ir jaukūs bei stilingi, dailūs, marginti gėlėmis, gyvūnų motyvais, dryžiais ir pan. Priklausomai nuo atspalvio, raudona spalva gali kurti aistringą, energingą aplinką, persmelktą prabangos, galios, dramatiškumo efekto, tačiau taip pat raudonos spalvos tapetai gali prisidėti prie kambario jaukumo, dovanoti švelnumą ir subtilumą.

Ofise, biure

Moderniame biure raudonos spalvos tapetai tikrai gali atrasti vietą tokiose patalpose kaip koridoriai, laukiamasis ar panašiai. Nors geriau juos rinktis kaip akcentą, ne pagrindinę apdailos spalvą. Tačiau kabinetuose, kuriuose dirbamas protinis darbas, kur reikia susikaupti, konferencijų, pasitarimų erdvėse ir panašiose zonose biure raudonos spalvos geriau vengti.

Kitose viešose įstaigose

Raudona spalva turi savybę skatinti apetitą, tad bus puikus sprendimas restoranui, kavinei ar kitoms maitinimo įstaigoms. Raudona spalva gali tikti viešosiose įstaigose, kuriose nereikia susikaupti, susikoncentruoti, kurios neskirtos poilsiui, protiniam darbui.

Raudoni tapetai internetu – ypač gera kaina

Mūsų pasiūloje laukia labai įvairūs raudoni tapetai patrauklia kaina. Rinkitės vienspalvius, dryžuotus, su gėlėmis, geometrinėmis figūromis, modernius fototapetus ar kt. Jei norite sutaupyti, verta sekti mūsų asortimentą ir nepraleisti progos, kai siūloma tapetų akcija – tai galimybė sutaupyti, tačiau ne kokybės sąskaita.

Nors e. parduotuvėje pirkti saugu, labai patogu ir greita, taip pat galite užsukti ir į mūsų salonus. Juos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Plungėje. Prie kai kurių tapetų e. parduotuvėje galite pažiūrėti, kuriose fizinėse pardavimo vietose jie yra.