Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Vienspalviai tapetai 

Tapetai interjerui suteikia jaukumo, o jums galimybę gana greitai ir nesudėtingai pakeisti koloritą, užmaskuoti defektus sienose ir pan. Tarp pačių įvairiausių tapetų savo pozicijų nepraranda ir vienspalviai, alsuojantys estetika bei subtilumu. Mūsų asortimente rinkitės iš didelės vienspalvių tapetų įvairovės. Plačią pasiūlą vienija aukšta kokyb...

Rodyti daugiau

Tapetai interjerui suteikia jaukumo, o jums galimybę gana greitai ir nesudėtingai pakeisti koloritą, užmaskuoti defektus sienose ir pan. Tarp pačių įvairiausių tapetų savo pozicijų nepraranda ir vienspalviai, alsuojantys estetika bei subtilumu. Mūsų asortimente rinkitės iš didelės vienspalvių tapetų įvairovės. Plačią pasiūlą vienija aukšta kokybė ir geros kainos.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Vienspalviai tapetai modernaus interjero dizaino sukūrimui


Nors vienspalviai tapetai tikrai drąsiai gali papildyti kone bet kurį interjerą, tačiau moderniame stiliuje jie yra vienas iš dažniausių pasirinkimų. Galite čia įkurdinti sterilios baltos spalvos tapetus, galite rinktis pilkšvus, dramblio kaulo, kreminės spalvos ar ryškesnius. Taip pat norėdami įvairovės ir nesiekdami monochrominės spalvų paletės derinkite skirtingas spalvas, kurkite kontrastus arba į darnią sąjungą junkite vos keliais tonais besiskiriančių spalvų derinius.

Vienos spalvos tapetai svetainėje, miegamajame ar darbo kambaryje

Vienspalviai tapetai bus geras variantas bet kuriai erdvei namuose: svetainei, miegamojo kambariui, vaikų kambariui, prieškambariui, darbo kambariui ar kt. Kokią spalvą rinktis priklauso nuo to, koks koloritas patalpoje dominuoja, kokį stilių kuriate, kokių spalvų yra baldai, tekstilė bei aksesuarai. Saugiausi variantai visada bus pastelinės spalvos: balti tapetai, labai šviesiai žali tapetai, kreminiai, šviesiai pilki ir pan.

Kaip išsirinkti?

Rinkdamiesi tapetus pirmiausia nuspręskite, kokia spalva jums aktuali. Tai padės gerokai susiaurinti pasirinkimų lauką. Rinkdamiesi spalvas atsižvelkite ir į jų daromą poveikį. Pavyzdžiui, raudoni tapetai nebus geras pasirinkimas patalpoms, kuriose ilsimasi. Juodi tapetai labiau tiks akcentinei sienai, tačiau irgi reikia atsižvelgti, kokioje patalpoje klijuosite. Šviesiai geltoni tapetai gali labai pagyvinti kambarį, tinka poilsio zonoms ar kambariams, kuriems tenka mažiau natūralios šviesos.

Kitas aspektas – flizelininiai tapetai, popieriaus pagrindu, plaunami ar dar kitokie. Labai svarbu pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį tipą, nes nuo to priklausys ir klijavimo ypatumai, ir patvarumas, priežiūra, atsparumas. Atsižvelkite į patalpą, pavyzdžiui, voniai, virtuvei reikėtų rinktis drėgmei atsparesnius tapetus, vaikų kambariui praktiškas sprendimas bus plaunami tapetai ir pan.

Kodėl vienspalviai tapetai yra geras pasirinkimas?

Vienspalviai tapetai visada yra saugus pasirinkimas tiek namams, tiek ofisams. Tapetus deriname prie baldų, tekstilės. Tad jei keičiame, pavyzdžiui, užuolaidas, kilimus, tai gali tekti keisti ir tapetus, jeigu jų raštai bus priderinti prie tekstilės. Tačiau jei tapetai vienspalviai, tikėtina, pokyčių nereikės. Taigi vienos spalvos tapetai yra ilgalaikis pasirinkimas.

Ypač geros kainos

Sodrių ar pastelinių spalvų vienspalviai tapetai mūsų pasiūloje internetu parduodami labai gera kaina – vos nuo keliolikos eurų. Taip pat rasite ir brangesnių, o sutaupyti galite pirkdami tada, kai taikoma akcija. Pirkti mūsų e. parduotuvėje labai patogu, tačiau taip pat esate laukiami ir fizinėse pardavimo vietose, kurias rasite net šešiuose miestuose Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Plungėje.