Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Kiliminiai takai virtuvei 

Virtuvėje patiestas kiliminis takas bus estetiškas ir labai praktiškas sprendimas, saugosiantis grindis, suteiksiantis komforto ir padėsiantis kurti jums patinkantį stilių. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti labai platų kiliminių takų, kurie puikiai tiks virtuvės zonai, pasirinkimą, patrauklias kainas ir labai patogų pirkimo procesą internetu arba a...

Rodyti daugiau

Virtuvėje patiestas kiliminis takas bus estetiškas ir labai praktiškas sprendimas, saugosiantis grindis, suteiksiantis komforto ir padėsiantis kurti jums patinkantį stilių. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti labai platų kiliminių takų, kurie puikiai tiks virtuvės zonai, pasirinkimą, patrauklias kainas ir labai patogų pirkimo procesą internetu arba atvykus į mūsų salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Plungėje ir Panevėžyje.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Matuojami kiliminiai takai virtuvei

Didelė dalis mūsų kiliminių takų virtuvei yra parduodami rulonuose, o tai reiškia, kad atkirpsime tokio ilgio taką, kokio reikia būtent jums. Taigi tiksliai išmatuokite, kiek vietos turite takui, pasirinkite norimo pločio ruloną, o ilgį nurodykite tiksliai tokį, koks reikalingas. Ruloniniai kiliminiai takai – labai pasiteisinantis sprendimas tada, kai aktualus nestandartinių matmenų kiliminis takas.

Praktiškumas ir stilius viename

Šiuolaikiniai virtuviniai takai žavi koloritu, raštais, kitais dizaino sprendimais. Sau tinkamą išsirinks ir norintys kuklesnių, subtilių, minimalistinių sprendimų, ir taip pat tie, kurie virtuvės zonai trokšta suteikti išskirtinių akcentų. Tačiau kiliminis takas bus ne tik daili detalė – jis ir labai praktiškas pasirinkimas virtuvei. Pirmiausia, tai gamindami maistą jausitės labai komfortiškai – stovėti ant minkštutėlio kiliminio tako bus malonu tiek su šlepetėmis, tiek basomis pėdomis. Taip pat kiliminis takas sumažins indų dūžių tikimybę jiems nukritus ant žemės. Juk pasitaiko, kad indas išslysta ir sudūžta, ypač tada, jei virtuvėje grindų danga yra plytelės. Tai kilimas suminkštins smūgį ir labai didelė tikimybė, kad indas liks sveikas.

Tai dar ne viskas – kiliminis takas nuo subraižymų ar kito poveikio saugo grindų dangą, pavyzdžiui, medines grindis, laminatą ir pan.

Kaip išsirinkti virtuvinį taką?

  • Renkantis taką virtuvei pirmiausia bus svarbus tinkamas jo dydis – tai individualu ir priklauso nuo jūsų virtuvės, kurioje dalyje taką tiesite.
  • Kitas aspektas – kiliminio tako pagrindas turėtų būti neslidus. O pats takas neimlus nešvarumams ir lengvai valomas, kadangi virtuvėje jam teks nemažai nešvarumų.
  • Dizainą rinkitės pagal tai, koks jis dominuoja jūsų virtuvėje. Beje, jei mėgstate drąsesnius sprendimus, originalus kiliminis takas gali būti labai puikus įrankis sukurti išskirtinį interjerą virtuvėje.

Spalvos, dydžiai, raštai

Mūsų pasiūloje kiliminiai takai virtuvei žavi labai plačia spalvų įvairove. Koks domina jus: juodas, pilkas, rudas, gelsvas, baltas ar kitos spalvos? O gal subtilus ar išskirtinis su raštais? Rasite labai daug kilimų, tiksiančių klasikiniam, moderniam, minimalistiniam ar kitam interjero stiliui.

Jei nerasite jums tinkamo dydžio – ne bėda. Tokiu atveju puikus sprendimas bus kiliminiai takai matuojami.

Kiliminiai takai virtuvei internetu

Kiliminiai takai internetu iš mūsų pasiūlos – labai patogu rinktis ir pirkti. Prie visų prekių rasite aprašymus, nuotraukas, taip pat nurodyta tiksli kaina ir informacija, kurioje iš mūsų fizinių parduotuvių konkretų kiliminį taką galite apžiūrėti gyvai.