Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×
Specialūs pasiūlymai
Pristatymo terminas

IŠVALYTI FILTRĄ

Lubiniai šviestuvai  

Lubiniai šviestuvai apšvietimo sektoriuje tikrai nėra naujovė – juos galime vadinti klasika. Šio tipo šviestuvų populiarumas tiek seniau, tiek dabar yra pavydėtinas, skirtumas tik tas, kad dabar turime labai didžiulį pasirinkimą. Lubiniai šviestuvai žavi klasikiniais bei moderniais dizaino sprendimais, plačia spalvine gama, originalumu, estetika...

Rodyti daugiau

Lubiniai šviestuvai apšvietimo sektoriuje tikrai nėra naujovė – juos galime vadinti klasika. Šio tipo šviestuvų populiarumas tiek seniau, tiek dabar yra pavydėtinas, skirtumas tik tas, kad dabar turime labai didžiulį pasirinkimą. Lubiniai šviestuvai žavi klasikiniais bei moderniais dizaino sprendimais, plačia spalvine gama, originalumu, estetika ir kitais aspektais. Džiaugiamės ir mes savo asortimente galėdami pasiūlyti didelį pasirinkimą skirtingų poreikių turintiems pirkėjams.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Modernūs ir prabangūs lubiniai šviestuvai

Bene prabangiausiai atrodo sietynus primenantys lubiniai pakabinami šviestuvai, puošti stiklo elementais, žvakių motyvais ir pan. Tačiau tokie šviestuvai atstovauja daugiau klasikiniam stiliui. Tad jei ieškote prabangos ir modernaus stiliaus dueto, rinkitės originalių formų, išskirtinius šviestuvus. Tokie modernūs lubiniai šviestuvai turės daug stiklo elementų, metalinį pagrindą, gali turėti ilgesnę pakabinamą dalį ar labiau tęstis į plotį, žavėti asimetrija, griežtomis linijomis.

Pakabinami lubiniai virtuvės šviestuvai

Šioje mūsų prekių kategorijoje rasite itin platų solidžių, prabangių lubinių šviestuvų pasirinkimą, tačiau tikrai atrasite ir variantų virtuvės erdvei. Jei pastaroji yra nedidelė, prioritetą teikite kompaktiškiems šviestuvams, kurie yra arčiau lubų ir kurie puikiai paskirsto šviesos srautą. Atsižvelkite į virtuvės interjerą – jis klasikinis ar modernus. Rasite dailių variantų ir kaimiško, retro stiliaus virtuvės erdvei.

Lubiniai šviestuvai svetainei

Svetainės erdvėje, ypač jei ji didesnė, nepriekaištingai įsilies sietynai, gausūs stiklo elementų, demonstruojantys plastiškas, aptakias formas, puošti žvakėmis ar kitais motyvais. Tai bus tobulas prabangos gūsis jūsų reprezentacinėje namų zonoje.

Lubiniai šviestuvai miegamajam

Miegamajame daugelis norime daugiau romantikos, jaukumo, estetikos, tad šiai erdvei populiarus sprendimas bus šviestuvai, turintys gaubtus: vieną ar kelis. Toks variantas yra vienas iš dailiausių klasikinių pavyzdžių. O jei jūsų miegamojo erdvėje kuriamas modernus interjeras, lubinių šviestuvų pasiūloje neabejotinai irgi rasite šaunių variantų: aukso spalvos elementai, atspindžius kuriantys akcentai, originalios formos ir pan.

Kaip išsirinkti?

Kai pasiūla tokia įvairi, nenuostabu, jog išsirinkti gali būti sudėtinga. Siūlome įvertinti kelis aspektus:

  • Lubų aukštis. Jei lubos žemos, rinkitės šviestuvą, kuris bus arčiau lubų.
  • Koloritas. Įvertinkite, kokios spalvos dominuoja patalpoje – rinkitės derančius atspalvius arba kurkite kontrastus. Saugus variantas būtų baltos, pilkos spalvos šviestuvas, stiklinis ar pan.
  • Atsižvelkite į tai, kaip šviestuvas išsklaido šviesą. Tai svarbu, nes prastas šviesos srautas gali vizualiai spausti net ir didelę erdvę, o mažoje bus išvis prastas sprendimas.
  • Dydis. Labai svarbus tinkamas šviestuvo dydis, siekiant proporcijų patalpoje.

Maži ar dideli lubiniai šviestuvai?

Renkantis šviestuvo dydį kai kurie vadovaujasi simpatijomis, dar kiti kainos kriterijumi, tačiau esminis aspektas čia – patalpos plotas. Mažame kambaryje didžiulis sietynas atrodys neproporcingai ir neteks didelės dalies savo žavesio. Ir, atvirkščiai, erdvioje patalpoje mažas šviestuvas, kad ir koks įspūdingas bebūtų, ne tik kad vizualiai tarsi „paskęs“ joje, bet dar ir nesukurs tinkamo šviesos srauto, todėl atsiras papildomų šviesos šaltinių poreikis.

Užsisakyti internetu – paprasta ir greita

Jei domina lubiniai pakabinami šviestuvai patrauklia kaina, tai mūsų asortimente internetu rinksitės labai patogiai ir iš didelės gausos. Filtruokite pasiūlą pagal aktualius kriterijus, skaitykite išsamius aprašymus, pasinaudokite proga, jei taikoma akcija, patogiai pirkite ir mėgaukitės kokybiškais šviestuvais savo namuose, biure ar kitoje erdvėje.

Beje, nors lubiniai šviestuvai internetu perkami labai patogiai, dažnas nori prekes prieš įsigydami apžiūrėti realiai. Tai padaryti galima mūsų fizinėse pardavimo vietose šešiuose miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Plungėje, Šiauliuose ir Panevėžyje.